Hřbitov nadějí

Hřbitov nadějí https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58898/bmid_will-trent-hrbitov-nadeji-y6A-58898.jpg 4 359 60

Will Trent série

Allison si byla jistá, že kdyby teď zemřela, stala by se pro svět důležitější než zaživa. Nikdy už ale neměla zjistit, jestli byla její domněnka správná… Když byla v ledových vodách jezera Grant nalezena mrtvola mladé dívky, vše zpočátku ukazovalo na sebevraždu. Brzy však vyšlo najevo, že se dívka stala obětí brutální, chladnokrevně provedené vraždy. Bývalá soudní lékařka Sára Lintonová přijela do města strávit několik dní volna. Odpočinek však bude muset odložit na jindy, protože o setkání s ní opakovaně žádá hlavní podezřelý v případu zavražděné Allison. Když Sára vstoupí do jeho cely, čeká na ni hrůzyplná podívaná: chlapec je mrtev a na zdi se skví nápis: „Já to nebyl.“ Sářiny pochybnosti o správnosti policejního postupu ji vedou k rozhodnutí povolat k případu agenta FBI Willa Trenta. Ten však v Grant County narazí na hradbu mlčení: obyvatele městečka pojí příliš mnoho vazeb a vzájemných závazků, než aby se svěřovali někomu cizímu. A jediný člověk, který znal celou pravdu, je už mrtev…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

Broken , 2010

p.svatka
20.12.2015 5 z 5

Kniha přečtená za dva dny. Mám ráda obě série této autorky. A i když Sáře Lintonové fandím, v tomhle díle byla superhrdina. Lena naprosto v této knize selhala. Jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál. Chvilkama mi to přišlo ale příliš přitažené za vlasy. Ale na hodnocení to neubere.

Shanib
04.11.2015 5 z 5

Co díl, tím lepší! Byla jsem tak napnutá, že jsem knížku nosila s sebou na přednášky do školy a četla si ji pod stolem. Jediné, co mi po chvíli začalo lézt na nervy, byl dokonalý (téměř svatý) Jeffrey Tolliver. Přiznám se, že jsem Grant County nečetla, takže bych to pak možná vnímala jinak, ale místy mi to přišlo už opravdu přehnané a tak jsem ty pasáže přeskakovala

Racill
28.10.2015 4 z 5

Čte se jedním dechem

ritta
15.09.2015 3 z 5

Už jsem od autorky četla i lepší,ale pro agenta Trenta mám slabost.

Cuprinka
21.07.2015 5 z 5

Opět jsem knížku přečetla jedním dechem, ale je fakt, že po předchozím díle to je o chloupek slabší, ale i tak stále perfektní :)

petrzel
17.03.2015 4 z 5

Četlo se to dobře ,ale předchozí tři díly mě vzali teda víc.

demlice
11.11.2014 5 z 5

Já tu Slaughterku prostě žeru! Přiznám se, že pak už tolik neprahnu po tom, kdo zabíjí. Přece jenom když už čtete několikátou knihu, pochytíte určitý vzorec při zjištění, kdo je vlastně ten vrah.
Ale i v tomto případě to bylo velice šikovně udělané. Za způsob zabití a za zápletku má deset bludišťáků! Osoba, do které byste to neřekli... pecka!
Navíc miluju prostředí policejní stanice. Jejich propletené osudy, kdo s kým chodí, chodil nebo bude chodit - lépe řečeno spát. Text je oproštěn od emocí. Teda takových těch emocí kdy ždímete už pátý kapasník.
Ale co miluju nejvíc, je agent Trent! No to je ulpný ňunánek! S tou svoji roztomilou dyslexií... no není k sežrání?! Děsně mu fandím a prožívám s ním každé písmeno! Líbilo se mi taky to, jak byla "odstavená" Faith, aby si v klidu porodila děťátko, ale i přesto byla pořád na příjmu. Taky moc šikovný... Co dodat - prostě si to přečtěte a budete opět nadšeni ;-)

Alex732
03.11.2014 5 z 5

Velmi poutavé a napínavé čtení. Několikrát jsem měl pocit, že vím, kdo je vrah, ale nakonec to dopadlo jinak než jsem předvídal. To mám rád.

agar
15.10.2014 5 z 5

Zbožňuji Willa :D fakt se těším na další díl.

michalka S.
20.07.2014 5 z 5

Opět skvěla kniha od Karin .Jen mě mrzí ze jsem nečetla nejdříve Pavučinu , protože se potom divíte co se tam udalo :-(

Moňa69
28.05.2014 5 z 5

Sára vs. Lena, těžký to souboj něžného pohlaví, komu jen fandit... Přiznám se, že v tomto případě mě smrt první oběti, Allison, mrzela víc než skon jiných obětí v jiných knihách, ta holka mi díky trablům se školou a prací byla hrozně sympatická.

šipek
27.05.2014 5 z 5

Tak klasická Karin, není co dodat kdo má rád tuto spisovatelku vřele doporučuji.

v.e.v.er.ka
13.02.2014 5 z 5

SUPER!!!!

Adria Orici
13.02.2014 5 z 5

Velmi dobré čtení . Sára s Lenou proti sobě .... jen sem nevěděl které má držet palce . Příběh má napětí švih . Nečekaný konec .... .

Dumicek
13.06.2013 5 z 5

Nadšenost..A veliká..co víc dodat :) tahle spisovatelka je prostě nej!

macer1991
30.05.2013 3 z 5

Asi som urobila chybu , ze som ju citala po GENESIS , ktora bola bezkonkurenčna ...... nezaujala ma

bizonecka
07.08.2012 5 z 5

Kniha se čtela jedním dechem,ostatně jako všechny knihy této autorky.Vřele doporučuji'

Luca287
07.03.2012 5 z 5

Skvělá, bezkonkurenční karin jako vždy!!!

ina77
24.06.2011 5 z 5

Tahle kniha nemá chybu, mohu napsat jenom supr!

deena
29.03.2011 5 z 5

Právě jsem ji dočetla a všem vřele doporučuji

detektivní a krimi romány

Karin Slaughter