Vášnivý svůdník ekniha

Románky na jednu noc by se měly prožít s někým vhodným – s někým, kdo je magicky svůdný, nebo naopak úplně politováníhodný. Rozhodně ale ne s někým, jako je on. Po divokém víkendu ve Vegas, kde zapíjí promoci, vyděšená budoucností, která je jen únikovou variantou, udělá Mia Hollandová nejbláznivější rozhodnutí svého dosavadního života: vyrazí s Anselem Guillaumem – svým božským, nemravným úletem – na léto do Francie. Jen tak si trochu… zadivočit. Když se ale za provokací a přetvářkou objeví první nefalšované city, dosavadní nezávazné dobrodružství se začíná rozplývat a Mia se musí rozhodnout. Patří do starého života, který opustila a který byl celý tak nějak šejdrem, nebo do toho podivného nového, který se odehrává doslova a do písmene na druhém konci světa?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237698/vasnivy-svudnik-237698.jpg 3.8869

Wild Seasons 1.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno (ekniha), Jota

Kniha Vášnivý svůdník

Jurajovamaka
předevčírem

Knižku vrelo odporúčam milovníčkam romantickej literatúry s prvkami erotiky, ktoré majú rady reálne napísané postavy, ktoré sa musia popasovať so svojimi démonmi. Ak k tomu máte rady Paríž, táto kniha je presne pre vás! ❤

Nika30

(+ SPOILER) Zamindrákovaná holčička co dokončila vysokou a chce si užít poslední víkend volnosti. Despotický otec v pozadí a trauma z nehody a ze zboření snů. Tak nějak by se dal definovat začátek knihy. Do poloviny jsem se vlastně jen nudila. Samozřejmě ji zachrání dokonalý mladík, Francouz co je dokonalý v posteli i jinde co si ji vezme v opileckém bludu. Ale musím říct že mě posun hlavní postavy bavil a konec jsem ve finále docela hltala. Stejně tak jak jí hltal ten Frantík při každém sexu. Zajímavé rozuzlení

lihate

Tohle je praštěná, bláznivá, podivná, spontánní, potrhlá, šílená, naivní a svým způsobem dost úchylná knížka. Ale i přesto mi ji nešlo přestat číst. Ten příběh je těžko uvěřitelný ale to je vlastně úplně jedno, při čtení jsem se dost bavila, smála, nic víc, jsem od ní ani nechtěla.

cipperka
13.12.2020

To byla tak nudná knížka, že jsem se musela do čtení nutit. Autorky mě bohužel zklamaly a váhám, jestli si přečtu i ostatní ze série

crazyslunicko
19.11.2020

Ehm po prvních stránkách jsem myslela, že knihu odložím. Nápad na knihu to byl skvělý, ale začátek byl takový nemastný neslaný. Partička holek odjíždí do Las Vegas užít si, než se rozejdou na univerzity. Mia je vždy milá a hodná a nikdy nepřekročí svou komfortní zónu. Proto je v šoku z toho co se v Las Vegas stalo a jak se odvázala. Přesto kývne na Anselovu nabídku odjet s ním do Francie...
Tam se Mia dozvídá, že nejenom ona, nemá vyřešený svůj život.. Líbily se mi ty hry, které hráli. Bylo to zajímavé.

Kristy.Seb
13.11.2020

V životě potřebujeme cíl, stejně jako všichni.

Čekala jsem, že to bude jízda, ale tohle se rozjelo celkem dost.
Mia byla taková sladká panenka, ale obdivuju ji, jak se do toho vrhla po hlavě. Vlastně se jí nedivím, Ansel byl božský. Choval se s k ní jako k princezně.
Příběh byl trosku přitažený za vlasy, ale přečetla jsem to jedním dechem.

knihomolka78
27.10.2020

Nenápadná puťka si vyrazí s kámoškama oslavovat do Vegas a samozřejmě tu sbalí vášnivého svůdníka. Není to úplně originální téma, naposledy jsem tohle četla v knize Rocková hvězda od K. Scott. Jednání hlavních postav je impulzivní a není úplně reálné, ale jsme v červené knihovně… Takže pokračujeme, chytíme se šance a jedeme do Francie. Tím je šokováno okolí, vášnivý svůdník i hlavní hrdinka sama, čtenářky však ne. Viděla jsem velký potenciál s létem v Paříži, ale jako čtenáři jsme z Francie neviděli téměř nic a z romantiky Mii a Ansela taky ne. V knize bylo celkově hodně sexu a nebo čekání na něj. Nicméně čas mezi sexem autorky nevyplnily ničím zajímavým. Oceňuji kostýmy a taky to, že se autorky (nebo možná překladatelka?) vyhnuly výrazům jako kláda, klacek a jiné hrůzy, které se v tomto žánru často vyskytují, ale jinak se sexuální scény hodně opakovaly. Co se týká Ansela, prvních pár kapitol byl velmi zajímavý, ale poté, co se děj přesunul do Francie, pro mě ztratil své kouzlo. Nicméně kdo chce něco nenáročného, co ho zavede do říše snění, pak dostane, co žádá.

kacenka6144
07.10.2020

Něco mezi 3 a 4 hvězdičkami. Není to úplně originální téma (Las Vegas, pití a svatba), ale autorky ho trochu ozvláštnily francouzským manželem a výletem do Paříže. Už se těším na další příběhy téhle partičky. :-)