Vášnivý svůdník

Vášnivý svůdník https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237698/bmid_vasnivy-svudnik-ffF-237698.png 4 1095 182

Vášnivý svůdník série

Románky na jednu noc by se měly prožít s někým vhodným – s někým, kdo je magicky svůdný, nebo naopak úplně politováníhodný. Rozhodně ale ne s někým, jako je on. Po divokém víkendu ve Vegas, kde zapíjí promoci, vyděšená budoucností, která je jen únikovou variantou, udělá Mia Hollandová nejbláznivější rozhodnutí svého dosavadního života: vyrazí s Anselem Guillaumem – svým božským, nemravným úletem – na léto do Francie. Jen tak si trochu… zadivočit. Když se ale za provokací a přetvářkou objeví první nefalšované city, dosavadní nezávazné dobrodružství se začíná rozplývat a Mia se musí rozhodnout. Patří do starého života, který opustila a který byl celý tak nějak šejdrem, nebo do toho podivného nového, který se odehrává doslova a do písmene na druhém konci světa?... celý text

Leninkka
02.07.2018 2 z 5

Kniha se četla dobře, ale na můj vkus se děj až zbytečně moc táhne. Taková oddechovka, co neurazí, ale ani nenadchne.

withoutchild
28.03.2018 1 z 5

Kniha absolutně o ničem. V podstatě jediné o co se tam jedná, tak je to, že předimezovaný francouzský alfa samec klátí naivní americkou holku, a to na 350 stranách. A když hlavní dvojice zrovna nesouloží, tak je zbytek děje jen prachsprostá vata plná ženského tlachání. Je mi jasné, že jako chlap nejsem cílová skupina čtenářů, ale čekal bych trochu víc. Ke knize jsem se dostal vyloženě náhodou, takže nemám v plánu v sérii Vášnivých milenců a podobně pokračovat.

M100
25.03.2018 2 z 5

Kniha me neoslovila, urcite po dalsi knize nesahnu. Takove o nicem.

Siwan
19.03.2018 3 z 5

Tak jo...asi do půlky je to takový kostrbatý a upocený, jako když si do postele vezmete někoho, kdo prostě nějak neví jak na to...a vy vlastně taky nevíte a nejde tomu úplně přijít na chuť...a pak se něco stane a ono to začne dávat smysl a i když to není nejlepší noc v životě, je to úplně přirozený a funguje to. A tady to je stejný :) NAPSALY i lepší věci, ale tahle je prostě krásným začátkem něčeho většího, tahle serie stojí za přečtení :)

LadyHip
03.03.2018 5 z 5

Tahle dvojice autorek je jednoduše úchvatná. Další povedený kousek z jejich dílny. Četla jsem ji jedním dechem a skoro na jeden zátah. Paříž je i v tomhle podání podmanivá a okouzlující a jen dodává pomyslnou třešničku skvělému příběhu.

dee95
23.02.2018 4 z 5

Kniha byla super, příběh byl originální. Ale bohužel někde selhal překlad. Netuším co bylo špatně, protože ostatní díly série jsou zase super a já věřím tomu, že i tahle kniha je napsaná bravurně, takže možná sáhnu po originálu :) škoda

ivedoo
20.02.2018 5 z 5

Naprosto skvělá knížka, jakož jsou všechny knihy napsané od Christiny Lauren :) Do knihy jsem se tak začetla, že jsem jí měla za dnešní odpoledne přečtenou :D Mnozí si mohou stěžovat, že by se toto nemohlo stát v reálném životě, tak ale kvůli tomu tyhle knížky napsané. Právě proto se píšou hlavně příběhy, aby jsme mohli pustit uzdu své fantazii :D Přece můžeme snít, co by kdyby, od toho je to skvělé. Uniknout na chvílí od reality :D Zase skvělá série :)

Rozinka28
19.02.2018 1 z 5

Ne a ne se do knihy začíst, dlouho mi ležela doma, přestože další ze série už jsem měla přečtené. Nesedí mi vypravěčský styl v přítomném čase, dlouhá souvětí a hned trojitý milostný vztah. K dočtení jsem se nedokopala.

marketa.ul
14.02.2018 2 z 5

Tohle na mě bylo prostě moc.. Vůbec nic se tam nedělo. Poslední čtvrtinu knížky jsem jen přeskakovala odstavce a stránky. Tenhle typ literatury asi není nic pro mě.

LivN
29.01.2018 2 z 5

Mám ráda knížky od Christiny Laurenové a především na nich mám ráda , že je příběh vyprávěn z pohledu muže i ženy což se u této knížky říct nedá. Těšila jsem se na další bombu a docela mě to zklamalo. Děj byl utáhany a chyběla tomu jiskra.

Market = )
26.01.2018 3 z 5

Mno. Upřímně doufám, že jsem měla jenom nějaký nešikovný překlad, protože mi jednak přišlo, že věty místy nemají valného smyslu a jednak jsem tady v komentářích četla, že je knížka vtipná a to mě tedy minulo obloukem (až na pár výjimek). Trochu jsem postrádala i příběh :-D. Bohužel i u "oddechovek" jsem asi zmlsaná Elle Kennedy a podobně. No nic, jsem seriový typ, takže to zkusím s dalším dílem a uvidíme, jestli to bude lepší.

Tesset
18.01.2018 3 z 5

Pěkné nenáročné čtení. Zábavné a sympatické postavy. Paráda.

avalonek
09.01.2018 4 z 5

Kdybych já někdy jela pařit do Vegas,tak věřím tomu,že by si mě všiml akorát nějakej páprda a nebo vyhazovač,aby mě vyhodil.Bude to asi proto,že jsem do vínku nedostala žádnou velkou krásu...No,asi závidím trošku..Ale teď k příběhu.Bylo to hezké,příjemné čtení,které jsem si celkem užívala.Sice se vše řešilo sexem,ale jinak byly postavy moc hezké,mělo to vtip a v celku uvěřitelný děj..takže proto dávám 4*

Evka3814
19.12.2017 5 z 5

Super kniha

dendishek
08.12.2017 3 z 5

Je to fajn příběh, ale vážně byste odjeli do Francie zkusit žít s klukem, kterého jste si vzali ve Vegas? A ještě mu každý večer připravovat sexy divadýlko, aby se Vámi pořádně nabažil? Hmmm... dočetla jsem to s rozpaky, ale pak si řekla: však proč ne. Je to svět fantazie, tak podpořme autorky :-).

jani.ruzicko
25.11.2017 4 z 5

Nemůžu si pomoct, ale Ansel mi prostě přišel nějakej divnej, když spolu byli ve Francii... moc mi neseděl.. přitom na začátku a v dalších dílech je celkem fajn... =) možná, kdyby to bylo psané i z jeho pohledu, tak bych ho více pochopila =)

janno69
19.10.2017 5 z 5

Příjemná jednohubka :-)

Dudanek69
09.10.2017

Super kniha se krasne cte, doporucuji vsem

Matita310
28.09.2017 5 z 5

Velice čtivě napsaná kniha. Prima oddechové čtení. =)

arket
14.09.2017 5 z 5