Hvězdný vlk

V temné budoucnosti Warhammeru 40 000 je Hvězdná pěchota Adepta Astarta poslední nadějí lidstva. Mladý Ragnar z planety Fenris je povolán do vznešené, ale divoké kapituly Hvězdných vlků. Všemi svými schopnostmi, posílenými posvátným nápojem, musí ovládnout šelmu ve své duši, aby mohl bojovat spolu se svou vlčí smečkou za dobro lidstva....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15050/warhammer-40-000-ragnar-hvezdny-vlk-0k2-15050.jpg 4.2116

Warhammer 40 000 - Ragnar 1.

Literatura světová, Romány, Sci-fi
Vydáno, Polaris

Space Wolf, 1999

Kniha Hvězdný vlk

Alixon

První díl ragnara jsem četl snad před 15lety. Dnes jsem si ho zopakoval a překvapivě mě to bavilo. Je to prostě W40k aneb jak se stát Hvězdným vlkem. Bavilo mě to víc jak Eisenhorn, ale min jak Gauntovy duchové. Uvidíme co další díl. Viděl bych to na 3/5 a kdo je fanda warhammer jako já, tak ještě +1

xmajl
25.11.2020

spise asi pro 7-15 let

Polinius
20.06.2020

Od W. Kinga jsem čekal více. Čtivo pro mladistvé chlapce, které dokáže i kousek odhalené kůže vzrušit.

Sajdeman
12.06.2019

Už dlouho jsem si říkal, že do světa Warhammeru 40 000 nahlédnu a vůbec toho nelituji.
Kniha se mi moc líbila a další díl si rozhodně přečtu.

protokol
02.04.2019

skvelá scifi - fantasi
máto niečo z oboch naozsaj dobrá kniha
odporúčam

Lmslaver
10.01.2019

Klasický start military příběhů – mladý hrdina Ragnar je vržen do výcviku, sice o to víc brutálního, protože tohle je Warhammer 40 000 a hvězdní vlci nejsou žádní maminčiny mazánkové. Po základním výcviku ostřejší zkouška a pak samozřejmě první ostrá akce. Tohle je opravdu jen takové počteníčko do vlaku, v příběhu jsem ani nic sofistikovaného nehledal a co jsem očekával, to jsem dostal.

Unterwald
02.07.2018

Velice příjemný oddychový brak. Vlastně nevím co napsat více kromě toho, že hravý kontrast mezi světem pseudovikingské mytologie a sci-fi mě opravdu až překvapivě bavil.
Navíc knížka funguje i pro mě, světem warhammeru téměř nepolíbeného, což samo mluví o určitých (ač snad pochybných) kvalitách.

hanak_v_exilu
22.01.2017

Warhammer 40 K mám mnohem raději než jeho fantasy sourozence, ale tady mě pasáže z Ragnarova rodného světa bavily víc. Když se v bitvách začala objevovat technika, atmosféra ztratila svoje kouzlo. A protože v knize o nic jiného než o potyčky nejde, na zážitku se to muselo projevit. První díl série je z těch co jsem četl zatím nejslabší a nejméně vyrovnaný.