V bouři

V bouři https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/373966/mid_v-bouri-dP8-373966.jpg 4 122 122

Wales série

První svatební noc strávila lady Juliana St. Albans v jednadvaceti letech na útěku po sňatku s velšským radikálem Rhysem Vaughanem, jemuž původně patřilo panství, které bylo jejím věnem. Když ráno nepochopitelně zmizel, musela čelit nátlaku všech členů rodiny, kteří se snažili o anulování jejich manželství. Nakonec si vykoupila klid slibem, že své manželství udrží v tajnosti, pokud se Rhys znovu neobjeví. Po zjištění, že byl jako radikál násilně odveden verbíři na anglickou válečnou loď, na něj celá léta čekala, a teprve když jí bratr opatřil detektiva, který údajně našel zprávu o jeho smrti, začala po šesti letech uvažovat o dalším sňatku. Na zásnubní hostině s anglickým markýzem se však nečekaně objeví Rhys a veřejně si nárokuje Julianu jako svou ženu a její věno jako svůj majetek. Tento Rhys je však zcela jiný – smělejší, tvrdší a přesvědčený, že právě ona ho zradila a vydala do rukou verbířů. Pouze jejich tělesná touha zůstává stejná, táhne je k sobě a chrání Julianu před největším Rhysovým hněvem. Bude to však stačit k tomu, aby překonali všechny nástrahy, zlou vůli i nenávist a našli cestu k lásce, kterou spolu kdysi sdíleli, a mohli se tak těšit na všechna další společně strávená léta?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Stormswept , 1995

jaja10
16.04.2019 3 z 5

Za mě byla kniha tak trochu zklamáním. Občas zajímavý děj občas,jakobych to už někde četla....

LilianaFalcon
20.09.2018 5 z 5

Sabrina Jeffries opět dokázala, že umí :-) Je to jedna z těch historických romancí, které vás vtáhnou do děje. Postavy mají hezky vykreslenou psychologii a příběh se vůbec nevleče :-)

alnahu
13.09.2018 5 z 5

Tato kniha se četla sama -romantika tak jak má být-nechybělo v ní nic.Příběh Juliany a Rhyse , kteří musí čelit nejedné nástraze v jejich manželství .Dobře se četla a mohu ji doporučit všem romantikům.

Pedruska01
27.07.2018 5 z 5

Byla to moc příjemná oddechovka, která se báječně a skoro sama četla. Bavilo mě to a byla to taky změna po tom, co čtu standardně - po dlouhé době. Jen těžko jsem knihu odkládala, protože mě jednoduše zajímalo co bude dál.
Hlavní hrdinka v začátku byla neskutečně naivňoučká, ale tak to k takovým příběhům zasazeným do tak brzké doby zkrátka patří. Postupem let se to samozřejmě zlepšilo. Rhys, druhý z hrdinů a její protiklad byl fajn. S úsměvem na tváři jsem pročítala, jak si to po letech za Julianou přihasil a sršeli blesky. Líbilo se mi to jejich kočkování a byla jsem ráda, že to je téměř až dokonce příběhu. Že to jednoduše nevyprchalo v půlce a zbytek knihy by byl "a žili šťastně, až do smrti". Vážně jsem si to užívala.
Bylo to jednoduché, splnilo to přesně svůj účel takového druhu literatury. Trošku mi vadilo to náhlé vzplanutí a týdenní soužití a hned vdavky a city jako blázen, ale ok, beru to - znovu, patří to do tohoto žánru. Nenašla jsem nic, co by mě nějak iritovalo, naopak, líbilo se mi to a romantickým duším neváhám přihodit doporučení. :)

Petulík128
15.07.2018 5 z 5

Příjemná oddychovaka, autorka neklamala :-)

lenka9778
13.06.2018 5 z 5

Nemůžu se zbavit dojmu, že už jsem někde něco obdobného četla, u jiné autorky. Zhrzený hrdina, který tyranizuje svou lásku a ona mu za to ještě ichotně roztahuje nohy..... No, ale jelikož se jedná o prvnotinu nové série a konec knihy se mi zalíbil, těším se tyd na další díl s Evanem :).

Enny4
27.04.2018 5 z 5

Krásná knížka o lásce, touze, zradě, nenávisti i odpuštění... příběhu nic nechybělo. Rhys i Juliana se do sebe zamilují přestože si nejsou společensky rovni. Utečou spolu, vezmou se a plánují společný život. To se samozřejmě nelíbí její rodině , Rhyse nalákají do léčky a zbaví se ho. Juliana nic netuší, neví co se s ním stalo a dlouhá léta na něho čeká. Rhys je však přesvědčen o její zradě, proto se jí po svém návratu snaží mstít za své utrpení které prožil na válečné lodi. Snaží se ji nenávidět, přestože v srdci Julianu stále miluje a ona jeho. Velmi se mi líbil i vedlejší příběh Julianiny služebné Lettice a Rhysova přítele Morgana, kteří byli rovněž součástí zrady Julianina bratra a taky jim odloučení změnilo jejich životy. Knížka se autorce moc povedla a už se těším na další pokračování.

mariva
23.04.2018 5 z 5

Výborná romantická odpočinková četba na jedno odpoledne. S chutí si přečtu další díly.

munka
14.04.2018 3 z 5

Pekné oddychové čítanie. Čítala som však od tejto spisovateľky aj lepšie.

havrmoni
30.03.2018 5 z 5

Ne nadarmo je tato autorka v mých oblíbených. Tohle se mi moc líbilo. Těším se na další díly. Devon by mohl být dalším hrdinou. A i když byl Darcy na zabití a je to záporná postava i o něm bych si chtěla přečíst,pokud to teda napíše :)) Napravení hříšníci,to je moje ♡.

mac.martina
23.03.2018 5 z 5

Skvělá knížka, vůbec jsem se od ní nemohla odtrhnout a nebýt toho že jsem chodila do práce tak bych jí snad četla v kuse :D
Je to moc hezky napsané a člověka to pohltí. Nasmála jsem se u ní i mi bylo smutno, když se děj mezi hlavními hrdiny nevyvíjel zrovna nejlépe, nebo když se trápili.
Moc doporučuju k přečtení, já se k této knížce ráda zase někdy vrátím :-)

Airin
17.03.2018 4 z 5

Kniha je příjemným oddechovým čtením, u kterého si odpočinete po celodenním shonu. Jde o jednoduché romantické čtení pro zlepšení nálady. Příběh zahrnuje jak romantiku a věčnou lásku, tak i zradu, intriky, pomstu a poučení :)) V bouři byla moje první přečtená kniha od této autorky a musím říct, že mě překvapila.
Více k recenzi zde: