Hodnej kluk

Hodnej kluk https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357612/bmid_hodnej-kluk-iuy-357612.jpg 4 1269 253

WAGs série

Zorganizování bratrovy svatby je pro Jess Canningovou největší výzvou jejího života. Černá ovce rodiny si nemůže selhání dovolit. A nikdo (absolutně nikdo!) se nesmí dozvědět o té obrovské chybě, kterou udělala o jedné slabé chvilce s ženichovým svědkem. Chybě, která se nebude opakovat. Rozhodně ne. Přestože je to ten nejrajcovnější chlap na světě. Pro Blakea Rileyho je chystaná svatba jako dar z nebes. Jess je hlavní družička a on ženichův svědek. Tak ať hra započne. No a co, že bude muset čelit troše (no tak dobře, spoustě) vzdoru? Jen potřebuje přesvědčit jednu tvrdohlavou blondýnu, že je ve skutečnosti hodnej kluk, i když se špatnou pověstí. Naštěstí jako každý hokejista ví, že když chcete skórovat, musíte se snažit. Jess má všeho až nad hlavu i bez jednoho hodně sexy a trochu dětinského chlapa. Začne obřad včas i navzdory tomu, že někdo opil babičku? Patří vůbec na svatbu třpytky? A nevadilo by, kdyby družička zavraždila ženichova svědka?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Good Boy , 2017

Ewik
13.02.2018 5 z 5

Novinku své oblíbené autorky jsem si nemohla nechat ujít. Moc jsem se na ní těšila a hned mi bylo jasné, že se opět bude jednat o skvělý počin plný jiskrného vtipu, žhavé erotiky, ale hlavně se spoustou charismatických a báječných postav, které si zamilujete.
Příjemná změna oproti jiným knihám je, že hlavní hrdinka není po všech stránkách dokonalá, ale je naopak velmi lidská a své místo v životě teprve hledá. Napadají mě jen samá pozitiva.
V nové sérii se určitě máme na co těšit, stačí mrknout na sexy obálky. :-) Obě autorky suverénně vyrazily do útoku a hned s první knihou úspěšně zaskórovaly. Podařilo se jim bezvadně se sladit a nám nezbývá než netrpělivě očekávat další knihu, naštěstí by to nemělo trvat dlouho.
Čtěte, nemá to chybu!

Princezna_1
13.02.2018 5 z 5

Miluju tu knížku❤️❤️❤️

AnetV
12.02.2018 3 z 5

Super příběh, moc jsem si čtení užila. Už aby vyšlo pokračování s Erikssonem, přesto u mě pořád vede Návrh.

Onceuponthetime
11.02.2018 5 z 5

Naprosto miluji Elle Kennedy. A tahle knížka mě v mé neutuchající lásce jen utvrdila. Ona je prostě bohyně všech bohyň v psaní tohoto druhu knih. Samozřejmě nemůžu zapomenout ani na druhou autorku, která je zřejmě druhá bohyně. Na tuhle knihu jsem se hodně těšila a rozhodně mě nezklamala. Ani trochu.
Jenom mám trochu strach, že se od teď nezamiluji do nikoho jiného než do hokejisty. Po přečtení téhle knihy budu žít v blažených představách, že jsou všichni, sexy vtipní a naprosto dokonalý jako je Blake, Dean a ti ostatní.

helena19
11.02.2018 5 z 5

Paráda! Elle Kennedy nikdy nezklame. :-) Příběh byl opět plný vtipných scén i lásky. Moc se těším na další její knížky. :-)

jani.ruzicko
11.02.2018 5 z 5

Tak opět nám Elle Kennedy ukazuje, jak skvělou autorkou je. Tohle sice neměla pod palcem sama, ale to na tom nic nemění. =) Slvěle jsem se bavila. Hodně jsem se nasmála. Příběh byl skvělý a postavy sympatické. Blake byl takový obří medvídek. =D Žíši, více takových knih !!! =D

peitho.1
11.02.2018 5 z 5

Kniha mi hodně připomínala Skóre, příběh byl hodně podobný, včetně velké dávky jiskření a erotiky, ale kupodivu mi to ani moc nevadilo, protože se kniha četla prakticky sama, děj svižně plyne, i když bez větších dějových zvratů a po počátečních rozpacích jsem se zamilovala do Blakea, protože Žíši, ten chlap je teda něco :D Jako oddechovka super a už se těším na další díl.

andrea4315
10.02.2018 5 z 5

Dlouho jsem neměla šanci pochválit román pro ženy. Tenhle si to ale zaslouží. Moc pěkně se to četlo, postavy - vlastně celý příběh působí téměř reálně.
Humor jen lehký, žádné tlačení na pilu, za každou cenu. Není to ani moc přeslazené a dokonce se to obešlo i bez uměle vyvolaných dramat, kde se pak hrdinka změní v sobeckou hysterku. Za to dávám opravdu velké plus. A další plus i za časový vývoj, že než si hrdinové uvědomí, že se zamilovali uběhne nějaký čas.
Najdete tu teda i jedno velké klišé, nad kterým můžete obracet oči v sloup, ale autorky ho zakomponovali do knihy spíš jako vtípek, takže se při tom koulení očí budete i usmívat (anakonda).

tereza..23
10.02.2018 4 z 5

Na tuhle knihu jsem čekala. Od Elle Kennedy mám přečtené všechny knihy, a hodně se mi líbily. Miluji hokej a líbilo se mi jak tam byl zakomponovaný. Tuhle jsem přečetla za den. Ze začátku mi chvíli trvalo než jsem se do ní vžila. Po prvních pár stránkách jsem se bála, že mě kniha zklame. Když jsem na knihu viděla tak jsem myslela, že bude napsaná stejně jako série Off-campus. Ale ona je úplně jiná, tedy alespoň podle mě. A zato jsem ráda, i když jsem si ze začátku myslela, že to nebude ono. Nakonec jsem ráda, že jsem si ji koupila a přečetla. Kniha je jedinečná. Už se těším na další díly. Příběh Jess a Blakea byl úžasný. Už teď vím, že se ke knížce jednou vrátím. :)
-Asi mi tam chyběl nějaký pořádný zvrat. Nějaká scéna, ve které se mi sevře srdce. Možná jedině ta s Molly, ale uvítala bych ještě něco navíc. Ale to je pouze můj názor :-)

IvankaM
10.02.2018 5 z 5

PANEBOŽE!
Na tuhle knihu jsem se strašně těšila, protože naprosto m i l u j u všechno, na čem se Elle podílí. A nezklamalo mě to :) Blakea jsem si zamilovala hned, jak vypustil to svoje “Žíši”. Bylo to tak naprosto úžasnýýýýý!

LilliBell
09.02.2018 5 z 5

Kniha,ktora Ti urobi z hnusneho dna pekny.. pohodovka, nenasilne vtipne... Blake bol proste jednicka.. :-) Uz sa tesim na dalsi diel.

Paxxex
08.02.2018 5 z 5

Skvělá oddechovka - jen škoda, že v češtině nevyšel Wesův a Jamieho příběh - takže jsme nebyli u seznámení Jess a Blakea.
Jinak určitě doporučuji.

Maggie168
08.02.2018 5 z 5

Super oddychovka,Blake byl vtipnej a fakt jsem se bavila!