W.i.t.c.h. - Pekelná hudba

W.i.t.c.h. - Pekelná hudba https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/101357/w-i-t-c-h-pekelna-hudba-101357.jpg 4 60 7

W.I.T.C.H. Dobrodružství série

Druhá novela na motivy úspěšného komiksového seriálu o pětici dívek s magickými schopnostmi. Ze dne na den se všichni teenageři změní k nepoznání. Proměnu má na svědomí skupina Pekelníci a její uhrančivá hudba, která si podmaní doslova každého. Tentokrát ale nejde jen o krátkodobé davové šílenství jako jindy. Něco tu nehraje. Irma nepochybuje, že má před sebou další magický případ pro W.I.T.C.H.! 111stran, 12,5 x 18 cm... celý text

mia.com
15.01.2023 5 z 5

Moje dospívání. Časopis mi máma koupila, když mi bylo asi 11 let a byla jsem už stará na Méďu Pusíka, ale malá na nějaké Top Dívky apod. No a totálně jsem si svět WITCH zamilovala! Musela jsem mít všechny knížky a všechny díly časáku.

any333
21.10.2016 5 z 5

Irma a její kamarádky Strážkyně se nachomýtnou k první premiéře nové hvězdné kapely Pekelníci, do které se posléze zblázní celá škola. Spolužáci chodí jako oživlé mrtvoly a zpívají si písničky. Něco tady musí být špatně! Čarodějka Vody se rozhodne začít hledat u hlavního kytaristy Keda, který jako by byl z jiné planety...
Taky jsem si při řešení hádanky od sfingy jako první vybavila lásku, slovo rád by mě nenapadlo.

Hoshi
05.03.2015 5 z 5

Už je to pěkných pár let, kdy jsme si koupila své poslední číslo časopisu W.I.T.C.H. a tuto knihu. Nevím proč, ale Irma byla mojí oblíbenou postavou. Teď, když ve své knihovně narazím na tuto knížku, pousměji se a občas si ji i znovu přečtu :)

Dep8
01.01.2013 5 z 5

V dětství jsem milovala Witch. Četla jsem komixy, knihy a dívala na seriál. Je to taková má dětská láska! :)

TessDragon
05.08.2012 5 z 5

Irma, čarodějka Vody jde na koncert Pekelníků, ale proč se všichni fanoušci po koncertě chovají tak divně? Irma a její kamarádky se pouštějí do dalšího dobrodružství. ;)

Verousek
15.07.2012 5 z 5

Á, tak tohle je moje oblíbená čarodějka :) její příběh byl moc pěkný :)

dark.ma93
01.06.2012 5 z 5

Napínavé a pěkné. Mám ji ráda. Svoje nejoblíbenější sérii knih z teen věku, musím hodnotit 5.

Kniha W.i.t.c.h. - Pekelná hudba je v