Výživa a krevní skupiny

Výživa a krevní skupiny https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94521/bmid_vyziva-a-krevni-skupiny-V8d-94521.jpg 4 21 1

Podrobně rozpracované rady slouží všem zájemcům o zdravý život dodržovat pravidla, o které si jejich tělo samo říká. Slavná teorie úpravy životosprávy podle charakteristik a prehistorického původu čtyř krevních skupin nabízí vše, co k zachování zdraví potřebujete vědět.

Literatura světová , Literatura naučná , Zdraví

Vydáno: , California Fitness Bohemia

Eat Right for Your Type: 4 Blood Types, 4 Diets the Individualized Diet Solution to Staying Healthy, Living Longer & Ach , 1997

KaroM
KaroM
15.01.2020 5 z 5

Pokud chcete nahlédnout do diety krevních skupin, doporučuji začít právě s touto knihou. V první kapitole Dr. D´Adamo vysvětluje evoluci - jak postupně vznikaly jednotlivé krevní skupiny a proč krevní skupina 0, kterou měli dávní lovci-sběrači, potřebuje ke zdraví maso, a krevní skupině A, která vznikla o 20000let později, prospívá naopak zelenina. U každé krevní skupiny je nejenom doporučená strava, ale i nemoci, ke kterým je ks náchylná, aktivity, které jí prospívají. Kniha je přehledná a srozumitelná.

Štítky knihy

hubnutí diety zdraví nadváha stravování, výživa krev krevní skupiny dlouhověkost zdravá výživa

Autoři knihy

Catherine Whitney
americká, 1950
James D´Adamo
americká, 1932 - 2013

Kniha Výživa a krevní skupiny je v