Vyvolený milenec

od:


KoupitKoupit eknihu

Se svou neskonalou věrností Bratrstvu se Phury obětoval pro zachování svého rodu a stal se mužem zodpovědným za jeho pokračování. Byl vybrán, aby se stal otcem mnoha synů a dcer a zajistil tak přežití rodu a zachování jeho tradic a zrodu nových jeho bojovníků. Jeho první žena Cormia, která touží získat nejen jeho tělo ale i srdce, odkrývá Phuryho obavy skryté pod jeho vznešenou zodpovědností. Mezitím se však divokost útoků nepřátel rodu stupňuje, smutek se šíří sídlem Bratrstva, a Phury se musí rozhodnout mezi láskou a povinností. Z cyklu Bratrstvo černé dýky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/68_/68235/bratrstvo-cerne-dyky-vyvoleny-milenec-68235.jpg 4.2508
Série:

Bratrstvo černé dýky (6.)

Orig. název:

Lover Enshrined (2008)

Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Fantasy
Vydáno:, Baronet
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (47)

Přidat komentář
trynitrix
09. srpna

Hustýýý čím dal tím lepší propracování a vyvíjení příběhu a děje, že se těšíte hned na další díl , Phury a Cormia prostě k sobě patřily :-D

veronika9143
18. května

Co víc napsat, tahle série, je prostě skvělá. Těším se na další díl.

veveronka
10. března

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Evka3814
02. března

Musím říct že s tímto dílem jsem bojovala,Phury byl ukňouraná a nerozhodná slečinka a k tomu ještě feťák,což mi k upírovi vůbec nesedne. Moc se těším na díl s Johnem,ten bude určitě lepší:)

lenhart23
04.11.2017

Phury je tak kladný hrdina, že jsem byla ráda, že aspoň fetuje. :)

Kakatja
19.10.2017

Na Phuryho příběh jsem se těšila, ale nějak mě zklamal. Množství vedlejších dějů jeho příběh zazdil. Rozhodně se těším na Rehva, Qhuina i Johna ... Myslím že z Phuryho se dalo vykřesat více. Chyběl mi tu humor V&B i když v závěru setkání s Lassiterem a hlášky bratrů k němu ... ha těším se na něj je to zajímavej týpek. A návrat ztraceného syna/bratra ...

marieanni
20.09.2017

Tento díl byl slabší než předešlé díly. I když se tam prolínalo více dějů Phury a Cormia mi k sobě nějak neseděli.

Dceradábla
02.08.2017

Musím říct, že to co Phury ke konci knihy udělal sem nečekala :)

lucinka653
26.06.2017

Kniha je první, kterou jsem ze série přečetla, avšak mám pocit, že se vlastně nic nestalo. Pár dějových linek, ale žádné pořádné rozuzlení, něco překvapivého nějaký zvrat, nic z toho tam nebylo.

ardeas
24.06.2017

Na rovinu, Phury mi prišiel v predošlých knihách taký neoťukanec, čo nemá čo ponúknuť, takže som touto knihou bola milo prekvapená. Nemalú rolu hrali aj vedľajšie dejové línie a všeobecná linka celej série, ktorá začína naberať grády, sľubuje zaujímavé pokračovanie.

Ladys
02.06.2017

Je to už déle, co jsem sérii začal číst a dočetl až k tomuto dílu.
Vzpomínám si, že už předešlý díl jsem byl lehce na rozpacích, že si dám pauzu, ale tenhle díl mě tvrdě přesvědčil. Sérii jsem tenkrát přerušil.
No a možná nastává čas se k ní zas vrátit. Jsem zvědavý, jak se příběhy bratří budou vyvíjet dál.

Adriana21
22.03.2017

Tento díl se mi nelíbil zdaleka jako ty předchozí, Phuryho jsem si moc neoblíbila a něco mi na jeho postavě vadí. Nedokážu říct co, ale prostě mi nesedí a tak ani díl, kde byl hlavní postavou mě až tak neoslovil. Cormia mi ale byla hodně sympatická a další dějové linie, které se odehrávali v knize mě taky bavily.

cukrovka
18.03.2017

Tak tento díl mě moc nenadchnul. Více než hlavní dvojice mě v příběhu upoutal vedlejší děj. Phuryho sebepodceňování mi chvilkama lezlo na nervy. Naivní Cormia, která trpně čeká co s ní bude, příběh nevylepšila.

Mellisek
24.10.2016

Musím uznat že knižní celek je super,ale tato kniha byla nejslabší. Opravdu ano, P. Je sympaťák od začátku takže mě nic okolo něho nepřekvapilo,ale strašně střídavý děj. Nejdřív bratrsto,sympatha,klub,klinika,škola atd. Prostě na jedno brďo. Moc mě to nenadchlo. Byť vím že ty informace v dalším čtení využiju tady jsem se prostě nemohla začíst.

Etule
12.09.2016

Tahle kniha byla spíš o vnitřních démonech Phuryho než o vztahu hlavní dvojice, ale rozhodně to nevadilo. Phuryho jsem měla od začátku moc ráda. Stejně jako většina členů Bratrstva neměl lehký život a jeho vnitřní démoni ho pronásledovaly i do současnosti.
Měla jsem teď nějakou krizi co se čtení týká, ale když se mi podařilo do knihy začíst nešlo se odtrhnout.
Musím říct, že se těším na díl o Johnovi a Xhex. :-)

Fizulka71
01.08.2016

Phury na mě od začátku působil jako velmi křehká duše a fakt férovej chlap. A byl. Přišel o nohu při záchraně svého bratra, pak se kvůli němu vzdal i ženy, potom nastoupil místo Vishouse, aby mohl být se ženou, kterou miloval. Nakonec našel lásku svého života, ale cesta to byla trnitá.

kik68
16.07.2016

Lepší díl než ten předchozí, ale dalo se to číst.

nordish
01.05.2016

Tento díl je po úvodním dílu nejslabší. Phuryho proměna se na rozdíl od Zsadistovy postupné udála snad v jediném okamžiku. V jednu chvíli to byl feťák s vnitřním hlasem a hned na to odhodlaný zachránce rasy (kéž by se psychické poruchy daly i ve skutečnosti řešit tak snadno). Také jsem si všimla nepřesností, když se zmiňuje něco z minulých dílů.

kacaaba
19.04.2016

Kniha se mi četla dobře, jen mi chvilkama lezlo na nervy to jeho sebebičování. Vedlejší postavy byly taky dost zajímavé a jsem zvědavá na další díly.

Malinali
19.02.2016

Opět skvělé a líbilo se mi, že se prolínalo více postav a více akcí!! John se stává mým velkým favoritem... Pokračuji ve čtení :-) připadám si, že už patřím k nim do rodiny ;-)

Karin_Kim55
02.01.2016

Dokonalost! Úžasná jako všechny ostatní! Neskutečně mě potěšilo, že se vše netočilo kolem hlavního páru, ale že se vysvětlili nějaké věci, další zápletky, další problémy, více pohledů, než jen jeho a jí, a vyhlazovací společnosti!
Samozřejmě.. opět ukápla nejedna slzička. (Já jsem strašný cíťa!)
Ale musím přiznat, že jsem ji četla oproti předešlým dílům opravdu dlouho. Asi dva nebo tři týdny.
Nemůžu se dočkat dalšího dílu!!!

marcela6183
18.08.2015

Jedno Jessice nelze upřít - má to dobře vymyšlené, na předchozích romancích si vytříbila styl a s postavami žije, dýchá, vstává, zapadá i mrká řasami.
A jede to stále dolů takže překladem to není. Tak na dvě a půl hvězdy to zatím stačí.
Myšlenkové pochody závislého zmatence byly jak jinak než nerozhodné, zmatečné, zmatené a nejednozančné. O psychologii postavy by se dalo napsat totéž. Nevím, na jakém příkladě Jessica závislost popisovala, ale těch 500 stránek blábolení s 3 stránkami absťáku jí neodpustím. Knihou tak jako normální a uzemňovací prvek proplouvá naivně prostoduchá nanynka Cormia. Sedl by mi k ní (ztracený a domů donesený zářivým andělíčkem Lassiterem) Tohr. Sorry, dámy.
I pro mne se závěr původní šestice bratrstva jeví jako nejslabší díl - ač měl zcela jistě ambice vysoké. Bohužel přepálil na celé čáře a u mne prohrál v tom, v čem předchozí knihy vynikaly: v dobré znalosti a práci s psychologií postavy. Silný pocit nedomyšlenosti převládá.

Ewiczka_areebah
15.08.2015

Jak u téhle sěrie většinou říkám skvělá knihy, skvěle napsaná a většinou velmi rychle přečtená, tak u téhle knihy jsem se do čtení musela skoro nutit...víc mě zajimaly postavy kolem než Phury o kterém to vlastně je....

ewisek22
31.07.2015

Jakože už podle recenzí na tento díl o Phurym, jsem na něho byla velice zvědavá. Spousta vás psala, že je to nejslabší díl Bratrstva. A já tedy musím jen souhlasit. Phury mi naprosto drásal nervy tím, jak se neustále rozhodoval, jestli Cormii chce nebo vlastně nechce (až mi to chvílemi připomínalo nekonečné argentinské telenovely), jestli si ten červený kouř zahulí nebo ne, jestli chce Bellu nebo ne...bylo tam hooodně toho jestli a tak mně to dožralo, že má ode mně pouhé 3 body:))

CuFe
02.05.2015

Miluju bratry a jejich příběhy. Není tomu jinak ani u Phuryho. Popravdě nechápu některé negativní ohlasy na jeho příběh. Že byl příliš hrubý a Phury působil jako, s prominutím, pěkný kretén? Ano, občas ano, ale jsem vděčná za to, že autorka si při psaní nenechává nasazené růžové brýle. Přesně tyto typy, jako je drogově závislý Phury nebo nadvládou posedlý Vishous, mi pomáhají uvědomit si, že ne vše je tak krásné a dokonalé jak se zdá.. Jen tak dál a mé srdce zůstane bratrům navždy oddané.. :)

Evaevelína
25.12.2014

kniha nemá šmrnc,je táhlá a chvílema hodně nudná.

lacerta
01.12.2014

Jestli jsem se u některé knížky z této řady doslova nemohla dočkat konce, tak je to tahle. Obvykle lituji, že příběh už končí, ale tady jsem doslova počítala stránky k závěru. Ještěže tu byly příběhy vedlejších postav, protože pro Phuryho tedy fakt nemám slabost. Možná pro autorku představuje typ bojovníka- gentlemana, ale z knížky vyšel jako ukňouraný slaboch.

Karolína18
18.11.2014

Tento díl se mi zatím líbil nejméně, ale přesto, byl čtivý a zajímavý. Na této sérii se mi líbí, že jsou všechny díly o tom samém, ale vlastně úplně o něčem jiném. Obdivuji autorčin talent na vymýšlení spletitých řešení a pravidel. Ihned sahám po dalším Milenci!

muchomurka
09.06.2014

Uf, na to jak byl tenhle díl dlouhý, byl neskutečně roztahaný a do poloviny skoro bez děje. Nechápu, proč nás autorka zahltila takovým neskutečným množstvím vedlejších příběhů a postav. Zdržovalo mě to od hlavního příběhu Puryho, části s panem D a Lashem bych zkrátila tak na čtvrtinu - minimálně. Celé to bylo zbytečně uměle natáhnuté.
Puryho příběh sám o sobě byl nic moc, fakt jsem se v něm nevyznala a ani když se vysvětlovalo, proč co a jak dělal, jsem to nějak nechytla. Prostě troska. Sice to na konci přiznal, ale stejně, nedokázala jsem ho litovat.
Oproti ostatním příběhům byl tento dost slabý. Uvidíme, co přinesou další díly, doufám, že to nepůjde víc k šípku...

Samira
21.02.2014

Musím uznat, že oproti jiným dílům je tento trošku slabší. Phuryho mám sice ráda, ale tady mu vážně hrabalo. Cormii nic nevytýkám, byla skvělá. Knížka, ale určitě není špatná, protože je tam hodně z vedlejšího děje, skoro bych řekla, že vedlejší děj v tomto případě zastiňuje hlavní příběh. Což se stalo poprvé.