Vymazlené vraždy

Kdo zabil známého pedofila, policie už zjistila. Podaří se jí to však prokázat?
Kdo znásilnil a zavraždil mladou ženu?
Specialistka na balistiku zastřelila svého obchodního partnera, jenže o tom vůbec neví…
Tři vraždy, s nimiž si pachatelé vyhráli a dovedli je k hranicím dokonalosti. Dokáže pražská kriminálka vrahy usvědčit?

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/469407/vymazlene-vrazdy-EBO-469407.png 43

Kniha Vymazlené vraždy

Malarkey

To, že útlá knížka skrývá tři povídky, kde každá je cirka po padesáti stránkách, na mě působilo takovým tím dojmem, že buď a nebo. Naštěstí ale Milan Skála umí psát a dobře a bez okolků popisovat dění. Hned první povídka mě uvedla do okolností vraždy, kde je jasný pachatel (což povídky spojuje) a tak čtete, jak se s tím pražská mordparta popasuje, aby vraha usvědčila. Hned první povídka mě vhodila do hodně čtivého děje, od kterého jsem se nemohl odtrhnout, dokud jsem povídku nedočetl. Druhá povídka byla trošku zmatenější a tudíž i slabšího charakteru. U třetí jsem pak doufal opět v kvalitu, které jsem se dočkal. Během čtení třetí povídky jsem si uvědomil, že ty příběhy jsou pěkně propracované jak od Agathy Christie. Na to, že Vymazlené vraždy jsou autorovy prvotiny, tak klobouk dolů a těším se na další jeho díla.