Výjimečná

Výjimečná https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/521078/bmid_vyjimecna-64ddfd650cf61.jpg 4 26 5

Jen ti, co nedokážou nenávidět, můžou skutečně milovat, Obdiv, se kterým Diana vzhlíží k fotografovi Alanovi, jí pomáhá překonat bolest způsobenou rozpadem manželství jejích rodičů. Ačkoli se Alan nechce vázat, jejich vášnivý vztah nakonec vyústí ve společný život a narození dcery. Když jim do života zasáhne série tragédií, Diana se ocitne před složitou výzvou: dokáže zapomenout na dřívější křivdy a pomoci těm, kteří ji potřebují? Zároveň začne pátrat v rodinné historii a odkrývá nejedno tajemství… Kdo je tady opravdu výjimečný?... celý text

Květi62
13.02.2024 5 z 5

"Ztráty a nálezy patří k životu. Bez ztrát bychom však nálezy nedokázali ocenit."
Hlavní hrdinka ve svém životě ztrácí, ale hlavně hodně nalézá. Knížka se mi hodně líbila, dobře četla a musím říct, že Diana byla skutečně "VÝJIMEČNÁ".

Januli
08.02.2024 4 z 5

Příjemné oddychové čtení, které nabízí asi vše to, co život.

Toňula
15.01.2024 4 z 5

Mám ráda romány této autorky, která píše s citem pro ženskou duši, s pochopením a shovívavostí pro její slabosti..

zuzana2599
07.01.2024 4 z 5

Ano, hlavní hrdinka románu Diana je výjimečná. Dokázala odpustit, dokázala přijmout a nabídnout lásku těm, kteří to potřebovali, dala dětem naději a lásku.
Výjimečná je zase jedna z odpočinkových knih od mé oblíbené slovenské autorky Kataríny Gillerové. Nenáročné, přesto čtivé a líbivé čtení, prostě ze ž i v o t a !!!

Jurajovamaka
03.11.2022 5 z 5

Príjemné a pohodové čítanie na tieto dlhé jesenné popoludnia.
Príbeh zo života, nenadchne, ani neurazí, taká pohodová kniha na relax pri šálke čaju, alebo dobrého vínka...
ODPORÚČAM