Všem klukům, které jsem milovala

Všem klukům, které jsem milovala https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248725/bmid_vsem-klukum-ktere-jsem-milovala-248725.jpg 4 1720 401

Milostné dopisy mají mnoho podob. Lara Jean nikdy žádný nedostala, ale pár už jich napsala – na rozloučenou. Lara žádnému klukovi nedala najevo, že se do něj zamilovala. Místo toho mu napsala dopis o tom, jak se cítí, pečlivě ho zapečetila a schovala do krabice pod svou postelí. Ale jednoho dne dopisy z krabice zmizí a Lara zjistí, že je někdo rozeslal. A najednou musí čelit všem svým pocitům, které před světem – a hlavně přímo před adresáty – pečlivě ukrývala! A jak se postupně vyrovnává s minulostí, zjišťuje, že něco dobrého to rozeslání dopisů přece jen přineslo.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

To All the Boys I've Loved Before , 2014

Roselunda 1928
08.06.2016 4 z 5

Na každé stránce na mě řvala ta blbost hlavní hrdinky, neuvěřitelnost, přeslazenost a já nevím co všechno, vadilo mi, že Laře Jean pořád říkali oběma jmény, že Josh je takový typický nemastný neslaný knižní kluk a spousta věcí, které tam ani nemusely být a ještě milion dalších jiných věcí, které prokazovaly, že to je jen průměrný dívčí románek... jenže jsem se u toho bavila tak neskutečným způsobem, že si to ty čtyři prostě zaslouží.

carllie
05.06.2016 5 z 5

Waw, naprosto úžasná knížka.

maky11
25.05.2016 3 z 5

Moc hezká kniha, ale nemá na pět*. Ale je úžasná, rozhodně vás od ní nechci odradit. Je tvrdě známkuji... :D

TerraNova
24.05.2016 5 z 5

Krásná kniha - krásně napsaná. Ze začátku jsem si myslela, že vím, s jakým klukem skončí, no, spletla jsem se a jsem za to ráda. Určitě doporučuji a i druhý díl, který si hned přečtu - jen co vyjde. :)

Any27
17.05.2016 5 z 5

Kniha se mi líbila. Už se těším na pokračování.

KnihomolAnn
09.05.2016 5 z 5

Tak tohle byla TA kniha kterou jsem dlouho hledala na odpočinek! :) Příběh krásný, originální jen mi nesedla Lary sestra Margot. Moc se těším na další díl! 5/5 :)

rarášek
03.05.2016 4 z 5

Kniha se mi moc líbila. Sesterské pouto - Margot, Lara Jean a Kitty - se mi líbilo, i když jsem někdy měla chuť dát jí pohlavek, ale taky mi jí bylo líto. Kluci Josh a Peter se mi oba líbili, Peter ze začátku moc ne, ale později se ukázal v lepším světle. Těším se na pokračování. :)

sarekaslukova
01.05.2016 5 z 5

Opravdu krásná, romantická oddechová knížka u který víte že konec dopadne dobře a nemusíte se strachovat. Do děje jsem snadno a rychle začetla.

Nel68
27.04.2016 5 z 5

Tuhle knížku jsem si naprosto zamilovala. Je to první kniha, kterou jsem přečetla během jednoho dne. Z počátku mě moc nebavila, ale u nějaké 90 strany mě tak zaujala, že jsem nemohla přestat číst. Dovolím si říct, že mě tahle kniha zaujala víc než třeba knihy od Johna Greena. Co mě ale nepotěšilo byl ten konec. Petera a jsem si postupem času hodně oblíbila a docela mě naštvalo že to skončilo takhle. Možná ten konec mohla autorka víc rozvýt. Ale jinak celkový pocit z knihy je velmi dobrý, můžu doporučit. Už jen aby vyšel druhý díl.!:-)

Heli.Annabell
27.04.2016 5 z 5

Knížka je doopravdy božská. Přečetla jsem ji za necelé 2 dny. Ono to asi bylo tím, že Lara Jean se mi moc hodně podobná, jak vzhledově i chováním. Všem klukům, které jsem milovala se stala mojí nejoblíbenější knížkou! :D

Beerushka
26.04.2016 5 z 5

Tuhle knihu miluju a postavu Petera Kavinskeho jsem si zamilovala

warca
18.04.2016 5 z 5

Po dlouhé době opravdu skvělá romantická oddechová knížka. Poutavý a originální námět! Nechyběl jí ani humor a četla se fantasticky! Klobouk dolů, protože vymyslet něco originálního je v dnešní době asi fakt težké.

AnetaM
13.04.2016 5 z 5

Super.
Další "Americká" knížka která je dokonalá.
Nádherně napsána, úžasný námět, nej hlavní postavy.
PS:Peter je dokonalej!

WikyMalcova
12.04.2016 4 z 5

Sice dívčí love story, ale velmi pěkně napsaná. Přečetla jsem během jednoho dne. Za mě opravdu super. Bezva námět.

annanas67
11.04.2016

Knížka mě chytla hned na začátku, autorčin styl psaní mi sedl.
Potrhle roztomilou Laru Jean jsem si oblíbila, ze všech nejvíc jsem si však zamilovala milovaného Joshe. Takže mi přišlo nespravedlivé že se mu Lara schválně začala vyhýbat... Petera jsem si také oblíbila, ale Kitty už mi od začátku přišla jako rozmazlená holčička, měla jsem tušení že ona ty dopisy poslala.

Knížka je čtivá, a velmi originální oddychovka (ta originalita a nepředvídatelnost se mi hodně líbila) moc jsem si knížku oblíbila a určitě přečtu i další díly.

vikimi
31.03.2016 2 z 5

No knížka mě moc neoslovila a ani ten konec se mi nelíbil, naopak mi přišlo, že tím knížce akorát uškodil.
Hlavní hrdinka mě nebavila, nedokázala jsem se s ní ztotožnit, přišla mi taková nijaká - nemastná a neslaná a všechny ty postavy, až na Kitty, se chovali tak všeljak....

misulef
25.03.2016 5 z 5

Miluju Laru Jean za to, že je tak úžasně roztomile protrhlá, za to, že se na nikoho nedokáže dlouho zlobit, i za to, že si schovává milostné dopisy pod postel do modrozelené krabice od klobouku. Miluju Margot za to, jaká je ctižádostivá, odměřená a zároveň nepředvídatelná. Miluju Kitty za její energii, její rozmazlenost, její kočicí schopnost manipulátorství, i přesto, že ze všeho nejvíc si přeje štěně. Miluju taťku Coveye za to, že povolil pizzové pondělky. Miluju Joshe, protože ať se stane cokoliv, vždycky to bude ten kluk, co se na vás bude usmívat přes plot a ujišťovat vás, že je všechno v pohodě. Miluju Chris, protože je to kočičí verze Siriuse Blacka. Miluju Lucase za to, že nosí motýlky, svetry s véčkovým výstřihem a úspěšně vzdoruje své domnělé eleganci. Miluju slečnu Rothschildovou, protože minimálně dvakrát týdně na sebe vylije kafe. Miluju Petera Kavinského, protože je to arogantní sebestředný blbeček, kterému možná až příliš záleží na larkrosu, nic nebere vážně a jeho tvář není zblízka hezká, je KRÁSNÁ. A nebo ho miluju právě proto, že to tak vůbec není: lidi přece příliš rychle odsuzují.
Ale především miluju Jenny Hanovou, jelikož to dílo plné tak nesmyslně krásně zbytečných detailů a zdánlivě obyčejných vzpomínek, které tomu dodávají mnohem větší rozměr a dosah, než bylo pravděpodobně vůbec zamýšleno, je zatraceně nejlepší YA knížka, co jsem kdy četla... Strašně moc za ni děkuju.

Mirime13
23.03.2016 4 z 5

Romantické a dojemné, přesně to je tato kniha ve stručném ději. Moc jsem nevěděla co očekávat, ale byla jsem velmi spokojená. Doporučiji hlavně romantickým duším.

kalinkacz
22.03.2016 3 z 5

Kniha mě zaujala svou obálkou a lehkou angličtinou, kterou byla psaná (četla jsem knihu v angličtině, stejně jako druhý díl) a musím říct, že to byla super oddechovka, která mě opravdu bavila... Nejde o nic náročného, ale něco takového každý z nás čas od času potřebuje... Je to nádherný milostný příběh, který se zalíbí každému... Po přečtení prvního dílu jsem si musela okamžitě jít koupit druhý, jelikož mi otevřený konec prvního dílu nedal spát... Myslím, že tohle je kniha, která se bude líbit opravdu každé holce!

LilianaFalcon
22.03.2016 5 z 5

Absolutně jsem nečekala, že se od takovéhohle dívčího románku nebudu moct odtrhnout. Lara Jean pro mě byla úžasná postava. Taková hodná holka od začátku do konce, která se nenechá zmanipulovat, je sama sebou.
Bez školní lásky a sesterského drama se to neobešlo, ale bylo to napsané tak hezky a neotřele, že jsem se až divila, proč že mi to vlastně dřív tyhle zápletky vadily.
Jak já miluju holky Songovky a jejich tátu, Petera i Joshe! Až jsem v pokušení si od autorky přečíst něco dalšího ;-)

dopisy zfilmováno rodina první láska pro dívky pomsta škola pro dospívající mládež (young adult)

Jenny Han
americká, 1980
2015  83%Všem klukům, které jsem milovala
2016  82%P.S. Stále Tě miluju
2012  76%Léto, kdy jsem zkrásněla
2017  80%Navždy s láskou, Lara Jean
2017  76%Oko za oko

Kniha Všem klukům, které jsem milovala je v

Přečtených2 507x