Navždy s láskou, Lara Jean

Navždy s láskou, Lara Jean https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335034/bmid_navzdy-s-laskou-lara-jean-c9u-335034.jpg 4 739 164

Lara Jean zažívá ten nejlepší maturitní ročník, který si dívka může přát. Je bláznivě zamilovaná do svého přítele Petera, její táta se znovu žení a Margot se vrátila na léto domů z vysoké. Ale i když je tak šťastná, něco se bude muset změnit… Zatímco Lara připravuje otcovu svatbu, nemůže již přehlížet velká rozhodnutí, která bude muset udělat. Kam půjde na vysokou a co to bude znamenat pro její vztah s Peterem? Už viděla, jak se kvůli tomu trápila její sestra, a nechce zažít totéž. Nyní by měla jít na vysokou i Lara a opustit nejen svou rodinu, ale možná i přítele, kterého miluje. Když jí ale srdce a rozum radí něco jiného, pro co by se měla rozhodnout?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Always and Forever, Lara Jean , 2017

kklepkaa
05.11.2018 1 z 5

Už u minulého dílu jsem to s Larou Jean vzdala. Pak jsem viděla film od Netflixu a rozhodla jsem se, že si ten poslední díl teda přečtu. Tenhle díl je naprosto zbytečnej a hloupej jak jsem se obávala. Zase se peče, zase se objevuje scrapbook... Lara Jean je opět naprosto příšerná a dětinská (jako tý holce má bejt 18, ale chová se na 15) a většinu času bych jí nejraději profackovala, aby se vzpamatovala. Kavinský je jiná liga, toho kluka je pro ní škoda a má asi tak kilometrovou svatozář. No i přes to všechno se na konci přeci jen objevilo takové lekhé dojetí.

Ivka14
30.10.2018 4 z 5

Tohle byl pro mě nejslabší díl, ale i přesto jsme si ho užila. Mám ráda tuhle sérii. Mrzelo mě konec(POZOR SPOILER), že se nedostali na stejnou školu nebo mě mrzelo, že se tam už neobjevoval Josh. Ale jinak skvělé a doporučuji.

Ennie
29.10.2018 5 z 5

Moc krásný díl. Druhý mě zklamal, ale jsem ráda, že jsem tomuhle dílu dala šanci. Fakt paráda.

V.Vendulii
19.10.2018 3 z 5

Poslední díl byl v porovnání s předchozími fakt nuda. Mám pocit, že se vlastně nic nestalo celou knížku. Nic méně série jako celek super, dobře se to čte ačkoli jsem často doufala v něco jiného, než se potom stalo. :D První dvě knihy 5 hvězdiček, poslední mě trošku zklamala.

betule3
14.10.2018 4 z 5

Závěr knihy nebyl špatný, jsem ráda, že to dopadlo tak jak to dopadlo. Za mě byl ale nejlepší druhý díl. K sérii se někdy určitě ráda vrátím.

__Vev__
02.10.2018 4 z 5

Jsem strašně ráda, že to skončilo happyendem. Sérii jsem si oblíbila, i přesto, že se mi někde něco nelíbilo, ale i tak to je v pořádku.
Pardon, ale upřímně jsem byla ráda za konec Stormy (fakt se moc omlouvám :D). Plážový týden u mě taky nesklidil zrovna úspěch, ale i tak se dá.
Ale, byla jsem velmi vděčná, že se celá série obešla bez nějakých přehnaných erotických scén. Bylo to prostě takové sladké, nevinné a to se mi na tom líbilo.

Aria131
30.08.2018 5 z 5

Vážně jsem se do celé serie zamilovala. Knihy jsou tak sladké. Asi vás napadne že píšu to samé jako ostatní, ale oni vá m potvrdí že jiným slovem to nejde popsat.
Jen přijde že výběr vysoké školy a všechny problémy spojené tím, se staly jedním velkým kliše. Nejspíš je to jen můj dojem, protože všechny středoškolácké knihy, seriály i filmy to téma vytakují a já doufala že se tomu autorka vyhne. Z toho vyplívá že mě tento díl neoslovil na 100%, ale jen na 95%.
Jsem přesvědčena že do mé sbírky knih přibudou i další knihy od Jenny Han

Jass
28.08.2018 4 z 5

Závěr o Laře Jean byl sladký... vlastně si tak trochu myslím, že tohle vystihuje všechno, co se k tomu dá říct. Začala jsem ji číst už před několika týdny, ale z nějakého důvodu jsem toho asi po dvaceti stranách nechala a čtení odložila. Přesto je to úctyhodné zakončení. Když jsem se ke knížce vrátila, dočetla jsem ji za jediný den a jsem naprosto spokojená... Přesto jsem možná čekala trošku víc... knížka se držela v zajetých kolejích předchozích dvou dílů, ne že by to bylo špatně, jen to napotřetí už nefunguje tak dobře :D Přesto všechno jsem spokojená a k autorce se určitě ještě někdy vrátím.
(čteno v angličtině)

Jostik_21
26.08.2018 5 z 5

Úžané zakončení série. Lara Jean a Peter prostě patří k sobě a nic je nerozdělí.

Nedomova.em
20.08.2018 5 z 5

Všechny tři díly jsem přečetla během 3 dní. Úplná oddechovka, která se čte jedním dechem. Člověk se zasmál, někdy i slzy tekly. Škoda jen, že je to poslední díl, protože by mě opravdu zajímalo, jak to Lara Jean a Peter všechno zvládnou :)

elik-play5518
19.08.2018 4 z 5

Lepší než 1 díl

Jupijow
10.08.2018 3 z 5

Kniha tak trochu bez zásadního děje a vlastně i konkrétního závěru. To už je na nás...Místo detailních pečících či vařících postupů bych ocenila více dialogů mezi postavami, zejména jsem postrádala víc L.J.-Peter scén. No a obecně, ať se na mě nikdo nezlobí, ale chtěla bych vidět takřka osmnáctiletou holku, která by měla myšlenkové pochody jako Lara Jean. Ale jako jo, z nostalgie k předchozím dílům, pěkné pohodové čtení (kdyby šlo dávat půlky, tak 3.5 *)

Verry148
05.08.2018

Krásný a napínavý příběh o lásce. Doporučuji.

Lilča
26.07.2018 4 z 5

Velmi pěkná a zároveň napínavá kniha,která hezky zakončuje tuto sérii. Doporučuji.

Adele02
21.07.2018 4 z 5

Sladká tečka na závěr. Jednu hvězdičku ale ubírám kvůli Laře Jean, která se na konci chovala fakt pitomě.

Ewilka
16.07.2018 4 z 5

Poslední díl mě nevtáhl tolik jako ty předešlé. Nevím přesně, čím to bylo. Lara řeší stále dokola školu a od toho se odvíjí celý děj knížky. Zároveň už není v knížce ani tolik romantiky. Třetí díl není špatný, ale předchozí dva se mi zdály lepší.

Alien.
13.07.2018 5 z 5

Jako předchozí dvě.. Dokonalé.

anishta
06.07.2018 5 z 5

Moc pěkné zakončení série. I když se tady nic moc nedělo, tak je to příběh nabušený emocemi a všemi druhy lásky. Nádhera.

leník511
04.07.2018 3 z 5

Čekala jsem od toho trošku víc, ale i tak to bylo hezké.

ZNellyZ
02.07.2018 5 z 5

Konečně se mi do ruky dostalo poslední z knih o Laře Jean. Musím říct, že poslední díl jsem tolik neprožívala a zřejmě to bude i tím, že jsem se k třetímu dílu dostala po několika měsíční pauze a mezitím stihla přečíst několik dalších knih. Uvítala jsem, když mi autorka nenápadně v knize nadhodila události z druhého dílu, protože jinak bych byla ztracená.

Kniha pro mě obsahovala mnoho vtipných a roztomilých momentů a to hlavně díky sympatickému Peterovi. Celkem mě kniha donutila přemýšlet i nad problémem Lary a sama bych nevěděla, co dělat. Pro mě rozhodně jedna z triologií knih na které budu dlouho vzpomínat.