Všetkým chalanom, ktorých som milovala

Všetkým chalanom, ktorých som milovala
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347438/bmid_vsetkym-chalanom-ktorych-som-milova-DUK-347438.jpg 4 1721 1721

Ľúbostné listy majú mnoho podôb. Lara Jeanová síce žiaden nedostala, ale pár ich už napísala – na rozlúčku. Svoje city pred chalanmi vždy tajila, a keď sa chcela zamilovanosti konečne zbaviť, napísala list o tom, ako sa cíti. Starostlivo ho zapečatila a ukryla do škatuľky pod posteľou. Jedného dňa však listy zmiznú a Lara zistí, že ich niekto rozposlal. Zrazu musí čeliť všetkým pocitom, ktoré pred svetom – a hlavne pred adresátmi listov – starostlivo schovávala! Pôvabný príbeh o prvých láskach, priateľstvách a ľúbostných listoch.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

To All the Boys I've Loved Before , 2014

Sariklen
18.07.2019 5 z 5

Ještěže byla tak tlustá. Velice těžko se od ní odtrhávalo a po dočtení jsem musela hned najet na pokračování. Kniha se moc nezdržuje sáhodlouhými zbytečnými popisy (například prostředí), ale staví na dialozích popřípadě popisuje vnitřní prožívání postav. Líbilo se mi, že spoustu věcí se dozvídáme až v průběhu knihy s jakousi retrospektivou. Děj rozhodně není očekávaný, autorka si umí mistrně hrát s mezilidskými vztahy. Kniha též obsahuje pár hodně hlubokých myšlenek a životních postřehů.

tynka65
11.07.2019 3 z 5

Ta tahle knížka byla tak strašně milá a příjemná. Nakonci se prostě musíte usmívat. Už se těším na pokračování a hlavně na Petera, kterému jsem celou dobu držela palce.
P. S. Moc se mi líbil i film, už jsem ho viděla třikrát. :)

Romča11
10.07.2019 3 z 5

Znáte takové ty sladké, young adult romány, kde se hlavní hrdinka nezabívá ničím jiným než kluky a milostným životem? Tak knížka Všem klukům, které jsem milovala mezi ně rozhodně patří! Ale abych knížku jen neschazovala, tak je fakt dobře napsaná a čtivá a jelikož je to oddechovka, tak ji máte za chvilku přečtenou. Další plus je, že jsem se do hlavní hrdinky dokázala vžít a uniknout tím z reality. To je dobré znamení. Vlastně mě tyhle románky ještě baví a tak si to užívám, než přestanou a vyrostu z nich. Sledovat jak se Lara Jean pomalu zamilovává do Petera... Navíc postavy jsou opět dobře vykreslené a popsané, takže si je dokážu celkem dobře představit, ale popisu celkově je tu pro mě tak akorát. Autorka má navíc v knize spoustu chytrých myšlenek a taky nějaké k zamyšlení, což je jenom další plus. Celkově bych knížku hodnotila jako lehce lepší průměr za ty myšlenky, ale ani zdaleka to nebylo tak dobré jako Sůl moře nebo tak dobré jako Tíha vesmíru.

wiolca
07.07.2019 5 z 5

Knihu jsem si vzala na dovolenou a udělala jsem dobře. Výborně se mi četla a bavila mě od začátku do konce. Přestože nejsem cílová skupina. Už beru do ruky druhý díl. Je to vážně milý příběh mladé holky a prvních lásek.

Leea
07.07.2019 5 z 5

Sladké a jednodušší čtení na léto nebo třeba zkouškové období. O humor není nouze (zvlášť kdykoliv se na scéně objeví Kitty a Peter). Lara Jean se mi sice občas zdála na o něco mladší hrdinku, ale jinak nemám co vytknout. :)

Allys
28.06.2019 5 z 5

Síce už niesom v cieľovej skupine, ale napriek tomu som rada, že sa ku mne kniha dostala. Bolo to príjemné oddychové čítanie (po ťažších knihách predtým), postavy boli sympatické a štýl písania pútavý. Bolo to síce trochu predvídateľné, ale vôbec mi to nevadilo. Dokonca som čítala aj pokračovanie. Hlavná postava dosť často pečie rôzne sušienky, tak som dostala chuť napiecť nejaké tiež :-D

SelenaDemi428
21.06.2019 4 z 5

Tahle knížka byla přesně to, co jsem během zkouškového potřebovala. Hezky jsem se u ní vždy odreagovala a ocenila jsem i kratší kapitoly. Čekala jsem, že to bude něco přeslazeného a bude to jeden velký omyl, ale kniha mě příjemně překvapila a čtení jsem si moc užila, těším se na druhý díl.

Anežka537
17.06.2019 5 z 5

Tak to se mi ještě nestalo, že by mě kniha tak bavila, že bych ji přečetla za jeden den. Sáhla jsem po ní kvůli čtenářské výzvě a rozhodně to bylo dobré rozhodnutí. Tu knihu jsem si prostě zamilovala. Holky, určitě si ji přečtěte! :D

Catwoman292
09.06.2019 3 z 5

Knížka byla příjemná oddychovka, ale asi jsem čekala trochu více... Osobně jsem doufala, že dopisů bude alespoň deset- patnáct ;) ale sečteno potrženo byly tři, což mě zklamalo.. Knížka se mi i přes její předvídatelnost líbila a osladila mi odpoledne..

bookwoman
06.06.2019 4 z 5

Knížka byla fajn, měla pohodový příběh a byla nenáročná na čtení. Něco bylo i předvídatelné, třeba to, že Lara Jean a Peter se spolu dají doopravdy dohromady, sice ne na dlouho, ale dají. Hlavní hrdinka byla sympatická a její mladší sestra Kitty byla taky skvělá. Margot byla podle mě taková hodně zodpovědná a dost se snažila jít dobrým příkladem svým dvou mladším sestrám. Josh na mě působil taky jako hodně fajn kluk. Celkově mi přišly lidé v tomto příběhu v pohodě, jedinou postavu, kterou jsem neměla ráda byla Gen. Určitě si přečtu i další díl této série.

Veveris
03.06.2019 5 z 5

Dokonalost, rozhodně stojí za přečtení ❤️❤️❤️

Saryinka
02.06.2019 3 z 5

Průměrná YA kniha.
Nenadchlo mě to, ani mě to neurazilo.

Rozhodně jsem čekala o hodně víc, když byl kolem toho takový rozruch.

Marfuška89
23.05.2019 3 z 5

Četlo se to dobře. Dobrý styl psaní, krátké kapitoly, super... Ale čekala jsem od toho něco jiného . O dopiseh a klucích, o kterych jsem myslela, že to celé bude, to v podstatě nebylo... Teda ne tak, jak jsem doufala...
Ani děj nic moc... Vůbec mě ta kniha do sebe nevtáhla... Neměla jsem potřebu číst stálé... Bylo mně jedno jak to skončí...
Dávám 3*. 2 za styl, kterým to je napsané a za krátké kapitoly, 3 za super Katty, kterou milují :) .

kika 13
23.05.2019 4 z 5

Přišlo mi to moc pěkně psané.Hodila se mi do výzvy a jsem za ní ráda.

hana1105
15.05.2019 5 z 5

Kniha se četla rychle. I když je to kniha pro mládež, tak nadchla i mě. Pěkně napsáno. Určitě si přečtu i další díly.

munka
15.05.2019 5 z 5

Ku knihe som sa dostala vďaka čitateľskej výzve a neľutujem. Pekná kniha pre dievčatá, ktorá sa číta veľmi dobre. Ako bolo písané v komentároch nižšie, hádam si prečítam aj ďalšie diely.

LucinQa77
11.05.2019 5 z 5

Hezká, čtivá kniha nejen pro náctileté :)

Iva1988
30.04.2019 3 z 5

Vrátila jsem se zpátky do puberty. Žádné náročné čtení. Nebýt čtenářské výzvy asi bych se k ní nikdy nedostala.

tanecnica
29.04.2019 3 z 5

Velmi nenáročné čtení, spíš pro holky na střední, já jsem se mírně nudila. Ale pokud hledáte něco, u čeho nemusíte přemýšlet, klidně po knize sáhněte...

adela2230
18.04.2019 5 z 5

Knížku jsem četla v rámci čtenářské výzvy. Ale čte se výborně, takže mi nezbývá nic jiného než dočíst ostatní díly...