Navždy s láskou, Lara Jean

Lara Jean zažívá ten nejlepší maturitní ročník, který si dívka může přát. Je bláznivě zamilovaná do svého přítele Petera, její táta se znovu žení a Margot se vrátila na léto domů z vysoké. Ale i když je tak šťastná, něco se bude muset změnit… Zatímco Lara připravuje otcovu svatbu, nemůže již přehlížet velká rozhodnutí, která bude muset udělat. Kam půjde na vysokou a co to bude znamenat pro její vztah s Peterem? Už viděla, jak se kvůli tomu trápila její sestra, a nechce zažít totéž. Nyní by měla jít na vysokou i Lara a opustit nejen svou rodinu, ale možná i přítele, kterého miluje. Když jí ale srdce a rozum radí něco jiného, pro co by se měla rozhodnout?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/335034/navzdy-s-laskou-lara-jean-c9u-335034.jpg 4.2357

Všem klukům, které jsem milovala 3.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno · CooBoo

Always and forever, Lara Jean · 2017

Kniha Navždy s láskou, Lara Jean

Magič

Takový průměrný konec. Narozdil od předchozích dílů mě štvalo stálé pečení hlavní hrdinky. Už toho bylo moc. Jinak krásné završení celé trilogie.

zaandulee

Pěkně se četla, spíše na odpočinek.

Monns

Opravdu krásný, vrátilo mě to zpátky k mojí první lásce a vzpomínkám. Příjemná oddechovka. Po dlouhý době jsem opravdu litovala, že jsem knihu (sérii) dočetla a celé to skončilo.

Kyta

Celá série je opravdu oddechová, je to milé čtení, u kterého se odreagujete. Svět Lary Jean není vůbec špatný, ráda jsem se ke čtení vracela, i když samozřejmě se tu objevovaly nějaké slabší momenty, které mě nebavily.
Třetí díl se nesl v duchu vejšek a té svatby. Jako plus považuji to, že jsem se z knihy dozvěděla, jak to chodí v maturitním ročníku v Americe. Plánování svatby mě moc nebavilo, některé části jsem ani tolik nevnímala. V tomto díle jsem se také dozvěděla, že autorka je velká filmová fanynka - díky tomu velkému množství narážek na jiné filmy. Nevadilo by mi to, kdyby se to tam vyskytovalo v přiměřeném množství, jenže to po čase začalo být otravné.
Lara Jean je mi už věkově bližší, je rozumnější a byla mi tedy sympatičtější než v prvním díle, kde byla až moc naivní (i když k tomu věku to zkrátka patří). Občas mě štvalo Peterovo chování (i když ke konci se dozvíme proč - přesto to ale bylo zbytečné). Díky bohu už v tomto díle nevystupuje ta otravná Genevieve, která byla někdy až na zabití. Hodně se tu řeší vztah Triny s Margot, což mi přišlo na knize zajímavé.
Všechny tři knihy měly něco do sebe. Nedokážu říct, která z nich byla nejlepší, ale všechny mě bavily víceméně stejně. Autorka ale podle mě krásně zakončila příběh Lary Jean.

Trilogii o Laře Jean považuji za takový průměr. Neurazí ani úplně nenadchne. Doporučuji spíše mladším ročníkům.

tynka65

Krásné a milé zakončení celé série. Tenhle díl byl o mnohem lepší než ten prostřední! Teď se jen těším na filmová zpracování..... ,,Nikdy neříkej ne, když chceš ve skutečnosti říct ano. "

LiLinka

Za mě nejmilejší kniha z celé trilogie. Nechtěla jsem ji vlastně ani číst, aby neskončila... příběh Lary Jean a Petera je kouzelně roztomilý. Doporučuji všemi deseti.

Veruu95

Ani poslední díl nezklamal. Krásné zakončení skvělé série. Určitě doporučuji k přečtení, celou sérii zhltnete jedním dechem.

Sariklen

Co si pamatuju předchozí díl, tak bych řekla, že tento je lepší, byť na první příčce je stále ten první. Milé počtení, jak je u série Lara Jean po prvním díle očekáváno. V tomto díle nečekejte žádné veliké zvraty, byť bez zvratů se to samozřejmě neobejde :) Stále moc hezké, s hlubokými myšlenkami a vtipnými momenty, u kterých někdy nechyběl ani výbuch smíchu.