Všechny jeho sny

Všechny jeho sny https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/188430/bmid_vsechny-jeho-sny-r0I-188430.jpg 4 308 47

Všechno nebo nic série

< 3. díl

Kolik trápení je člověk schopen unést pro osudový vztah? Katherine Hartová už urazila obrovský kus cesty od okamžiku, kdy nastoupila jako počítačová expertka do Knight Enterprises. Ani ve snu by ji tenkrát nenapadlo, že příchodem do království Dominika Knighta změní celý svůj život. A zdaleka nejen v pracovní sféře. Dominika odnepaměti provázela pověst predátora, který tvrdě prosazuje své požadavky na obchodním i milostném poli. Jeho objetím prošly zástupy nádherných žen..., ale pak se objevila zelenooká Kate, a ke všeobecnému úžasu si uzurpovala veškerou jeho pozornost. Fascinovala ho. A probudila v něm vášeň téměř živočišnou. Kate a Dominik si prošli vzestupy i pády, ale vždy věděli, že patří k sobě. A teď Kate čeká jeho dítě! Nikdy dřív se necítila tak opečovávaná, tak spokojená... a ukojená. Jenomže pak udeří tragédie a milenci si musí znovu položit onu trpkou otázku: jak velkou cenu jsou za svůj vztah ochotni zaplatit? Kolik bolesti jsou kvůli němu schopni unést?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Knight Takes Queen , 2012

perpe2a
16.02.2016 2 z 5

Třetí díl série mě trochu zklamal, po přečtení druhého dílu a hlavně závěru jsem byla zvědavá, jak to bude pokračovat dále a bohužel se stalo to, čeho jsem se obávala. Přeslazená romantika, trochu té erotiky, aby to něčím navazovalo na předešlé dva díly a jinak nic moc děj. Za mě je tento díl nejslabší z celé série.

petra4080
08.02.2016 2 z 5

Tenhle díl je lepší než předchozí dva, ale stejně nic moc :-(

avalonek
30.10.2015 1 z 5

Tak jsem to konečně přečetla.No,dalo by se říct,že tenhle díl se už dal.Dávám jednu hvězdu za to,že sem v příběhu konečně poprvé četla i něco že života,co jsem bohužel zažila i já.Jim to vše pak samozřejmně vyšlo,jinak by to nebyl román.Takže kniha se dala číst,ale jen jednou a dost,už se k tomu nikdy nevrátim...

zelvickaalenka
20.10.2015

mohlo to být lépe propracované.. ale číst se to dalo :-) celá série je dobrá

Haňulec
05.09.2015 3 z 5

Kniha se četla celkem dobře, ale vše točilo jen o kolo jednoho tématu. Myslím si že konec byl docela dost osekaný, dalo by se to více rozvinout.
Ten kdo má rád oddechoví čtení, u kterého se nemusí přemýšlet, tak si knihu určitě přečtete. Jinak pro ty, co mají rádi náruživější čtení s pořádnou zápletkou a dějem, tak trilogii VŠECHNO NEBO NIC nedoporučuji bohužel.

Jamka
12.08.2015 3 z 5

Upřímně za mě nuda. Posledních cca 10 stránek jsem ani nečetla. Četla jsem to s velkým přemáháním. Jsem ráda že to byl poslední díl.

Michaela91
05.08.2015 2 z 5

Přišlo mi že kniha neměla pořádný děj a zápletku. Celé se to točilo kolem sexu, těhotenství a zase sexu. Přišlo mi to nudné. Dočetla jsem knížku protože se četla dobře, nebylo proč přemýšlet nad dějem. Vracet se k ní určitě nebudu.

petvet
27.07.2015 4 z 5

Dočetla jsem poslední díl a musím říct,že se dobře četl :) Sice se vše točilo jen kolem sexu a vztahu Katheriny s Dominkem a těhotenství,ale mně se to líbilo.
Tento díl se mi líbil více než druhý,tak hodnotím 4*. Knihy jsem si přečetla,ale už se k nim znovu vracet nebudu.

Denčaa
30.06.2015 2 z 5

Konečně dočteno, sláva! Snad nikdy jsem u knihy tolikrát nepřemýšlela, jestli má cenu ji dočíst. Ale když člověk přeskočí ty sexuální pasáže, má zfouklou půlku knihy. Myšlenkové pochody postav byly snad ještě víc k neuvěření, než v předchozích dílech. Pořád jsem se ptala, jestli je toto možné. Upřímně, takovýchto dětí bych litovala...Od této spisovatelky už nejspíš nepřečtu ani čárku.

johanka1
08.05.2015 3 z 5

Předešlé díly byly lepší, více mne bavily. Knihu jsem dočetla, ale s obtížemi.

jitka7
10.04.2015 2 z 5

Tohle mě fakt nebavilo :( upřímně jsem měla chuť Katherine zaškrtit, připadala mi jako náctiletá školačka a pipka

lenka5535
06.04.2015 2 z 5

Prvý diel trilógie bol fajn. Druhý bol o niečo slabší. Tento tretí diel mi pripadal ako neúspešná reality show, ktorú sa organizátori snažia čo najrýchlejšie ukončiť pre jej nízku sledovanosť. Nudné, uťahané a predvídateľné.

Makyt
19.01.2015 2 z 5

Nejslabší díl této série, ale pořád asi trochu lepší než 50 odstínů. Katherinu bych přizabila.

lenda123
03.10.2014 1 z 5

Nuda... První dvě ze série byly alespoň něčím zajímavé, ale tady jsem se nudila a přeskakovala stránky a nic mi neušlo. Kdyby to skončilo druhým dílem, bylo by to lepší. Katharina byl rozmazlený fracek a ne inteligentí jak ji nejprve předkládali. Z Dominika se stal podpantoflák, který nemá vlastní mozek jen p... Z babičky udělali pokrytce. Jak říkám jedna velká nuda. A kdo to bude srovnávat s padesáti odstíny tak se šeredně sekne, protože tam je alepoň pohádkový děj i konec, nikoli nic neříkající začátek, zápletka i konec. Nicméně, tím že předchozídíly se dali číst dávám alespoň jednu hvězdičku.

vegal
31.07.2014 2 z 5

Dočetla jsem,ale byl to nejslabší díl...žádný spád,víceméně nikam necestovali,ona protivná jak činže,babička s tím jejím Katinka mi taky lezla na nervy.Myslím,že tenhle díl mohla autorka vynechat a pevně doufám,že nebude pokračování!

adrianna0305
15.07.2014 odpad!

Ten, kdo tu knihu napsal (i předešlé díly) to neměl v hlavě v pořádku. Ten, kdo to dokázal číst řádek po řádku, to už nemá taky v hlavě v pořádku. Stačilo mi pár vět z každé strany a vím o co šlo - O NIC. Tohle knižní NIC by myslím ani nehořelo.

fidáš
10.07.2014

Tak dočteno a musím říct, že jsem četla jenom proto, že to byl konec série a zajímalo mě, jak to dopadne. A byla jsem příjemně překvapená. Podle mě se autorce třetí díl "povedl" nejvíce. Z těch předešlých jsem až tak nadšená nebyla.

kacaaba
06.07.2014 2 z 5

Tak tento díl byl asi nejlepší, ale jinak mi to přišlo nudné, jako celá série. Ona mi lezla strašně na nervy, chovala se jako rozmazlený fracek. Těhotenství tu brali jako nemoc. Čekala jsem od toho víc. Už se k ní nevrátím a to se mi u takovýchto témat stává málo.

Samira
04.07.2014 4 z 5

Knížka se mi moc líbila, bylo to opravdu pěkné zakončení. I když ze začátku jsem Dominika skoro nepoznávala. Líbila se mi zápletka, ale chyběla mi matka, kterou jsem v tomto díle čekala, stejně jako víc akce. Bylo to opravdu až moc pohodové, tedy kromě zápletky. Potěšilo mě, že závěr slibuje pokračování s Nicol, to by se mi líbilo.

Beni
15.06.2014 4 z 5

Dle mého názoru nejlepší díl z této série :-)