Všechno, co dáme

Všechno, co dáme https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443722/bmid_vsechno-co-dame-5kU-443722.jpeg 4 117 32

Všechno, co máme série

< 3. díl

Úspěšný fotograf Ian Collins udělal v životě jedinou chybu. Jeho matku to však stálo svobodu a jejich rodinu to dočista zničilo. Ian tak musel vyrůstat sám, daleko od svých rodičů. Po celou tu dobu se však nevzdal naděje, že svou matku znovu najde. Dnes má Ian všechno, co si mohl přát – kariéru fotografa, milující manželku Aimee a úžasnou dcerku Caty. Ke štěstí mu chybí jen dvě věci – článek v National Geographic a jeho matka. Když mu oceňovaný magazín konečně nabídne spolupráci, objeví se v Ianově životě po letech další zádrhel. Do života mu vstoupí James, bývalý snoubenec Aimee. A zatímco se Ian honí za kariérou a dávnými přízraky, vzdaluje se mu to jediné, na čem doopravdy záleží. Jeho rodina…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Everything We Give , 2018

Vendulik
11.08.2020 4 z 5

Docela dobré zakončení celé serie. Kniha mě začala bavit, až někde uprostřed. Závěr byl plný napětí. Začátek knihy mohl bát více propracovaný.

L.Helena
09.08.2020 3 z 5

Po zklamání z minulého dílu jsem už další pokračování ani nechtěla číst, ale náhodou jsem na třetí díl narazila v knihovně, a tak jsem si řekla, že to zkusím. A udělala jsem dobře. Jedná se o zajímavý, až bolestně smutný příběh Iana, zejména pak jeho návratu do dětských let. Sice mi moc nesedl způsob vyprávění příběhu, prostě mě nějak nedokázal naplno pohltit, ale jsem ráda, že jsem knihu četla i z toho důvodu, že jsem se z ní dozvěděla o zajímavé události Rapa das Bestas, o které jsem do té doby vůbec neměla ponětí.

Anet2106
07.08.2020 5 z 5

Poslední tečka za touto povedenou sérií. Jsem ráda, že poslední větší dějová linie dostala prostor v tomto díle. Zároveň moc oceňuji ne úplně dotažený konec. Takhle si ho každý může domyslet sám. Rozhodně doporučuji celou sérii!

TerkaJK
28.07.2020 5 z 5

Kniha mě velice rychle vtáhla do děje, podobně jako díly před tím.
Hlavní hrdinové jsou silné osobnosti, které si prošli různými životními zkouškami, ale přes všechno se dokázali odpíchnout a uzavřít minulost. A jít dál ...
Spisovatelka mě nezklamala, moc pěkný závěr knižní trilogie.

Hope80
18.07.2020 5 z 5

Na třetí díl jsem čekala rok a půl, u obou dílů mi ukapla slza a bylo to tak i u třetího. Přála jsem si pořád tajně jiný konec,ale asi to tak mělo být. Krásná trilogie.

vterinka
15.07.2020 5 z 5

Na pokračování této série jsem se velmi těšila. Bohužel v první polovině knihy jsem se velice trápila. Dokonce jsem si mezitím přečetla jinou knihu, což jinak vůbec nedělám. Nebavily mě pasáže s matkou a její poruchou osobnosti. Četlo se mi to velice špatně a celkově to na mě nepůsobilo dobře. Nepřála jsem si nic jiného, než aby byl konec.
Ovšem druhá polovina knihy byla úplně o něčem jiném. Příběh se začal rozjíždět a já se od knihy nemohla odtrhnout. Z utrpení se stala slast. Největší plus bylo, že Ian je fotograf. Miluji fotografování, zvlášť krajiny a zvířat, miluji koně a mám velice ráda Španělsko. Všechny tyhle věci se zde sešly a líčení, které zde autorka napsala, mě naprosto uchvátilo. A všechno, co se dělo v příběhu dál, mělo grády.
V knize není nouze o vášeň, napětí, strach, zlost, lásku, naději a odpuštění.
Budiž odpuštěno utrpení z první poloviny, a proto zde dávám 5 hvězdiček.

bookcase
29.06.2020 4 z 5

Přeskočila jsem druhý díl, ale nevadí, jakžtakž jsem to pochopila a hlavní zápletka - Ianův příběh pro mě byla srozumitelná. Ale jako úplně samostatnou knihu nedoporučuji, určitě jděte do předchozích dílů. Jinak emocemi nabitý komorní rodinný příběh, dobře se četl.

Eva593
29.06.2020 5 z 5

Všechny tři díly byly perfektní ale tento díl byl ze všech nejlepší.

xena2711
24.06.2020 5 z 5

Moc hezky zakončený příběh. Konečně se vše vyřešilo a kruh se uzavřel. Celá série stojí za přečtení.

Irsaf
17.06.2020 4 z 5

Další povedená kniha od autorky...
Pěkně zakončila serii Všechno...
Je docela škoda, že už je konec...

Š.Ala
16.06.2020 5 z 5

Krásné zakončení. Jakoby najednou všechny kolečka do sebe zapadly.

PetraN17
27.05.2020 5 z 5

Vůbec jsem netušila, že bude třetí díl ( už se v těch sériích začínám pomalu ztrácet ), ale po přečtení to dává smysl. Je to takové uzavření návratem na začátek a samozřejmě hezký konec.
To u těchto knih přímo očekávám, takže jsem spokojená :))