Vše na dosah

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nejpůsobivější autorčin román. Poprvé ve vypravování používá první osoby, čímž se jí daří čtenáře vtáhnout do děje příběhu a důvěrně ho oslovit. Ústřední postavou je mladá žena Mallory Keswicková, milující manželka a matka dvou dětí. Náhle se ocitá tváři v tvář kruté tragédii postihující její rodinu. Zničená žalem se uchyluje na staré venkovské sídlo, avšak ani zde nedokáže uniknout zoufalství, a bolestné prázdnotě, které ji málem doženou k sebevraždě. Za pomoci svého přítele překonává životní krizi a dochází k poznání, že v životě můžeme prakticky dosíci všeho, jenom najít odvahu pro to sáhnout....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25612/big_vse-na-dosah-Ns0-25612.jpg 445
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Alpress
Originální název:

Everything to Gain, 1994


více info...
Nahrávám...

Komentáře (10)

Kniha Vše na dosah

Ira13
07.10.2021

Pěkný příběh, který by šel více rozvést. Místy asi spíš pohádka. Čekala jsem, že úmrtí rodiny bude spojeno s prací Andrewa. Ale to je asi můj problém, že čtu více napínavé krimi knihy.

georginaa
04.08.2020

Moc smutný příběh, plný emočního vypětí, které se přenese i na čtenáře. Snad každý si v životě nese nějakou tu smutnou vzpomínku, záleží jak se s tím člověk popasuje. Záleží též na okolí, zda se najde někdo , kdo tomu bude čelit společně a vytáhne zase světlo života.


Marla
25.04.2018

Kostrbatý překlad, obsah - no pravá americká love story....milující ženuška hospodyňka vržená tragédií do běžného života, o němž nic moc neví a ó hrůza, musí si vydělat na živobytí/a čím jiným než založením obchodu/!
A přece - přečetla jsem to za dvě odpoledne za mírného popotahování a po přečtení poslední stránky si otřela zvlhlé oči. Takže i takováto dílka někdy mají smysl.

Jája92
19.05.2017

První polovinu knihy jsem si připadala jako při čtení slohové práce. Rozevláté popisy děje, míst, myšlenek Mal a tak žalostně málo dialogů, které by přispěly k celkovému oživení knihy. Zlom nastal ve chvíli, kdy její spokojený rodinný život rozdrtí tragická událost. Nějak jsem nepochopila, proč ji všichni oslovovali paní Andrewová, když byla Keswicková ??? Postupně do sebe zapadaly jednotlivé dílky skládačky celého příběhu o křehkosti života, nezdolné vůle a síle lásky. Mal mi byla sympatická a soucítila jsem s ní, ale občas nad jejími myšlenka zůstával rozum stát.

jaroslava1
18.09.2015

jedna z nejlepších knih, které jsem četla, určitě se k ní ještě vrátím, i proto si ji doma schraňuju jako oko v hlavě

Lucka D.
22.04.2014

Kniha byla jedním slovem úžasná, přečetla jsem za chvíli, se slzami v očích, ale přesto se k ní opět vrátím, příběh měl děj, dynamiku, je věrohodný a současný. Z autorčinýc knih asi nejpovenější, alespoň z těch, které jsem četla.

princesse
22.05.2013

Moc hezký a smutný příběh. Kniha se skvěle četla, takže přečteno rychle.

zamiokula
22.02.2013

u téhle khihy jsem neplakala ale přímo řvala!je velmi velmi smutný ale myslím že opravdu skvěle napsaný!souhlasím s Modrankou i mně se z paměti nevytratil ani po deseti letech a i když to zní masochisticky,četla jsem ho s odstupem času několikrát..

1