Bezejmenná oběť

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vrchního inspektora Wexforda požádá o pomoc jeho lékař - ztratila se mu totiž dcera. Odešla na úřad práce a už se nevrátila. Wexford netuší, že tento zpočátku poměrně banální případ mu nakonec dá pořádně zabrat. Při pátrání po dívce totiž narazí na tělo jiné mladé ženy, jejíž totožnost se mu nedaří zjistit. Po první vraždě následuje další. Wexford tuší, že obě násilné smrti spolu souvisejí, a že první oběť je klíčem k celému případu. Jenže nikdo mrtvou ženu nepoznává… ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/22524/bezejmenna-obet-22524.jpg 3.114
Série:

Vrchní inspektor Wexford (16.)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Motto
Orig. název:

Simisola (1994)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Bezejmenná oběť

Přidat komentář
Jessybelle
18.05.2018

Je to detektivka téměř bez krve, hodně se dedukuje, musí se pořádně číst, aby neuniklo to podstatné...

skulenka
04.06.2012

Od této autorky má první kniha a zklamala mě, akorát těžko říct, jestli autorka nebo kniha.. V příběhu vystupuje spousta jmen, 1/3 se mi četla dobře, pak se začaly objevovat stále nové a nové postavy a tzv. bezejmenná oběť se objevila až v poslední třetině knihy. Dočetla jsem jen ze zvědavosti, jestli se příběh lépe rozvine či alespoň dojde k rozuzlení zápletky a vyřešení případu.

Janamarie
05.02.2012

Z pohledu detektivního žánru je kniha slabší, ale jako zrcadlo dnešní společnosti je román rozhodně zajímavý a obsahuje hluboké emocionální postřehy, jež nelze přehlédnout!