Vnútorný hlas

Vnútorný hlas
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/428049/bmid_vnutorny-hlas-oEX-428049.jpg 4 597 597

Frost Easton série

Vo voľnom pokračovaní úspešného psychotrileru Nočný vták sa odsúdenému sériovému vrahovi podarí dosiahnuť, aby ho prepustili na slobodu. Pre mesto sa stane nočnou morou a pre detektíva Frosta životnou výzvou. Štyri roky po tom, ako sériového vrah Rudyho Cuttera odsúdili za vraždy siedmich žien na doživotie, inšpektor Frost Easton z oddelenia vrážd sanfranciskej polície odhalí podvod. Jeho kolegyňa a blízka priateľka sfalšovala dôkazy, aby nebezpečného Cuttera dostala do väzenia. Frost je nútený zverejniť pravdu a vrah, ktorý okrem iných žien brutálne zabil aj jeho sestru, sa dostane na slobodu. Inšpektor je odhodlaný dostať Cuttera späť za mreže, tentoraz však čestne a podľa pravidiel. Spojenca nachádza v spisovateľke Eden Shayovej, ktorá píše o Cutterovi knihu a vie o ňom viac než ktokoľvek iný. Má strach, pretože Cutter vo väzení spriadal plány na pomstu za stratené roky. Zvíťaziť nad prefíkaným vrahom, ktorý sa chystá opäť udrieť, však vôbec nebude jednoduché, pretože jeho nasledujúci krok je vždy na míle vzdialený od toho, čo inšpektor očakáva. Frost musí súčasne bojovať s vlastnými démonmi a diabolská hra začína byť osobná.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

The Voice Inside , 2018

georginaa
19.05.2019 5 z 5

Tak tohle byla jízda. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Novinářka mě tak překvapila, že jsem kroutila hlavou ještě druhý den. Jess mi bylo líto, ale dalo se čekat, že to tak dopadne. A kocour??? Je můj hrdina, doma též jednoho mám, tak vím jak se dokáží nepředvídatelně chovat. Chtělo by to dalších plno dílů s Frostem, ať mi čtenáři můžeme dychtit po každém příběhu, který Brian F. napíše.

Dumicek
11.05.2019 5 z 5

Po nočním ptákovi přichází další pokračování s detektivem Frostem Eastonem a já musím říct, že tohle bylo opravdu parádní čtení, které vás drží v neustálém napětí.. Vraha tu známe od začátku, ale snažíme se mu zabránit v dalších vraždách a přijít na klíč proč si vrah vybírá oběti, které si vybírá a že to není zrovna jednoduché. Frost je tu vykreslen více do hloubky, více se s jeho postavou seznamujeme...čelíme jeho morálním problémům, jeho utrpením, jeho samotářské duši..příběh je sám o sobě opravdu dobře vykreslen a Frost je pro mě opravdu úžasná postava, kterou jsem si zamilovala a kocoura Shacka ještě víc :)

happy-smile
09.05.2019 4 z 5

Tentokrát se více dozvíme o Frostovi. Vracíme se ke starému případu, k zabijákovi jeho sestry Katie. V souvislosti s tím se ponoříme do jeho soukromí - řeší se Frostův morální kodex, ale také jeho vztah k ženám. Autor se snaží vybudovat silnou osobnost detektiva, ke které se čtenáři budou řádi vracet. Myslím, že ten, komu se líbil předchozí díl, nebude zklamán. Doporučuji.

Ivulka432
09.05.2019 5 z 5

Zase jednou mooooc hezky napsaná detektivka! Čtivá, hlavní vyšetřovatel Frost se svým koucourem Shackem je sympaťák a vrah mu neustále uniká, i když je skoro milimetr od něj. Nevím, zda byl lepší Noční pták nebo tato kniha, ale já se rozhodně těším na další pokračování.

Morsie
05.05.2019 5 z 5

Vnitřní hlásek mi šeptal, že tahle knížka bude skvělá.

Řekla bych, že vnitřní hlásek to úplně neodhadnul. Protože Vnitřní hlas je sakra vymakaný příběh. Neotřelý, nevšední, často vás vodítky svede jedním směrem a na druhém konci vyplave skutečnost.
Užívala jsem si každou stránku, pociťovala jsem strach, zoufalství, byla jsem vyděšená i docela ohromená.

Vnitřní hlas má všechno, a ještě spoustu navíc, co by měla soudobá dobrá detektivka mít.
Rozhodně vás ani chvíli nenechá oddechnout. Ani potom, co dočtete.

Výborné a já se těším na další autorovy knihy.

Zdenas5
27.04.2019 5 z 5

Mně se velmi líbilo,čtivé a napínavé od začátku do konce. Mám ráda detektivky, kdy se detektiv snaží odhadnout, co zločinec chystá, a zabránit mu v další vraždě. Vůbec nevadí, že vraha známe, naopak odkrýváním jeho minulosti, pochopíme i jeho chování. O to napínavější je sledování toho, kdo bude rychlejší - detektiv, nebo vrah?

kneslova
22.04.2019 5 z 5

Po Nočním ptákovi tedy Vnitřní hlas a musím říct, že je to velmi dobře napsaná detektivka, kde víme kdo je pachatel , ale o co jde, je mu zabránit v dalších vraždách. To se ovšem ukáže téměř nemožné. Čtivá, slušná detektivka.