Vlk a sedm kůzlátek

Vlk a sedm kůzlátek https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/410848/mid_vlk-a-sedm-kuzlatek-DXm-410848.jpg 4 42 13

Detektivní román těží z dokonalé znalosti psychologie ženy a z problematiky jejího nenaplněného milostného citu. V malé společnosti mladých přátel, trávících v několika horských chatách zimní dovolenou, dojde postupně k dvěma vraždám a jedné nedokonané a starý detektiv na penzi analýzou spletitých citových vztahů mezi mladými lidmi nalézá vraha uprostřed sedmi nevinných.... celý text

Čmeláček
23.03.2024 5 z 5

Tohle byla taková skvělá oddechovka, super se to četlo a ještě to byla zábava :). I když jinak je to samozřejmě taková klasická detektivka. Takže musím uznat, že Fan Vavřincová umí, a za to jí udílím plně zasloužených pět stars! :)))

Maki229
21.01.2024 4 z 5

Knížku jsem si našla podle známě autorky Takové normální rodinky, kterou mám ráda s tím, že vyzkouším jiný detektivní žánr. A neprohloupila jsem. Děj zvolna probíhal v zasněžených horách odtržených od civilizace - odehrává se před 50 lety. Líbílo se mi to. Nemusím moderní rychlé trháky krváky. Ale ani to nebylo rozvláčné, což ani na 100 stránkách nejde, vyšetřování a odhalení probíhalo tak akorát rychle. Z mě příjemné čtení klasické detektivky.

Nuttelka
15.10.2023 5 z 5

(Audiokniha)
Velmi povedená detektivka na jedno odpoledne, která se nese trošku v duchu Agathy :-) Teda aspoň mně to tak přišlo, prostředí, vraždy, detektiv v penzi.. poslech jsem si užila, Jiří Schwarz je také moc povedený interpret, který se skvěle poslouchá..

felia
10.09.2023 5 z 5

Je to skvěá kniha, jako cokoli od Věry Němotové (Fan Vavřincové)

MišusWinner
21.05.2023 5 z 5

Odpočinkové čtení. Napřed jsem si myslela ze vím jak to dopadne, ale závěr byl úplně jiný než jsem čekala.

m_martina
22.02.2022 5 z 5

Fan Vavřincovou mám ráda, proto jsem se rozhodla zkusit si přečíst detektivku, kterou napsala. A knížka se mi líbila, měla jsem ji přečtenou za chvíli. Doporučuji.

gabra03
10.03.2021 5 z 5

Moc mě mrzí, že se mi tato knížka ztratila - někdo si ji půjčil a nevrátil (vím kdo, ale zapřel mi to) - proto jsem měla velkou radost, že jsem ji sehnala v jiném vydání. Strhující příběh, který plyne poměrně lehce a přitom čtenáře udržuje v napětí... Pro mne osobně bylo usvědčení vraha velkým překvapením, a to mám ráda - být napnutá až do samého konce...

pavel9410
26.07.2020 5 z 5

Nasli jsme tento skvost v knihobudce (nekdo si nechal svazat vydani ze Svobodneho slova). Necekal jsem nic a tak mne to dost prekvapilo. Detektivka jak od Agaty, s ceskymi lehce totacovymi realiemi. Velice ctive a uplne si to dokazu predstavit jako divadlo, nebo tehdejsi televizni inscenaci.

Opatov
28.05.2020 5 z 5

Skvělá česká detektivka. Vrah je odhalen až na úplném konci. Moc hezky se čte. Prostě stará dobrá klasika a logické pátrání starého detektiva.

jan6775
07.05.2019 5 z 5

pěkná česká detektivka

85098211
13.12.2017 5 z 5

Taková příjemná detektivka z českého prostředí, která se skvěle čte ;-). Autorka čtenáře po celou dobu dokáže udržet v napětí a pachatel je odhalen až poměrně na konci. Vyšetřování je hezky popsáno, detektiv je sympatický - prostě stará dobrá klasika :-).

majáček
19.01.2016 5 z 5

Dedektivka se strhujícím příběhem. Spisovatelka mě nenechala ani na chvíli vydechnout. Typovat vraha jsem mohla, ale až na posledních stránkách jsem si byla jistá.

arka53
20.05.2015 5 z 5

Oddechovka.Pachatel je jasný téměř hned,ale hezky se to čte.