Vlčice a staré plemeno 2

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Blíží se střet s vojskem temnot. Marobud má málo vojáků a naděje na vítězství je malá. Kroana drží mocnou zbraň, ale je otázkou, komu přinese zkázu. Její vlčí duch bloudí v říši tmy a obsah starodávné věštby se naplňuje. Vstoupí démoni, strašliví Prvorození, do světa lidí? Kroana a její přátelé budou muset riskovat mnohem víc a odvážit se i do zapovězených míst....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/209056/vlcice-a-stare-plemeno-2-jju-209056.jpg 3.827
Série

Vlčice Kroana 7.

Žánr
Romány, Literatura česká, Fantasy
Vydáno, Epocha (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Vlčice a staré plemeno 2

Přidat komentář
Allebith
21.10.2017

Nemůžu si pomoct, ale tenhle "úlet zcela jiným směrem" než kudy původní příběh šel mě prostě nedokázal nadchnout. Asi moje chyba.

Claudius
11.04.2017

Upřímně jsem čekal závěr série a až na úplném konci v doslovu jsem zjistil, že autor s Kroanou ještě nekončí. Což je samozřejmě na jednu stranu vítané, ovšem po přečtení onoho doslovu s nastíněným plánem "překvapovat a šokovat" se tak trochu obávám, co s nebohou Kroanou provede příště, aby to ještě více ozvláštnil. Doufám, že nám nakonec z naší vlčice nevznikne nějaký upíro-vlokodlako-andělo-šamano-rytíř Jedi s jasnovideckými schopnostmi. Taky se přidám ke kritice gramatických chyb a jakéhosi satanského easter eggu na straně 114, kde je z nějakého důvodu v textu vložena číslice 66666666.


whiolet
31.03.2017

Oproti jedničce to bylo slabé, místy až nudné. V ději jsem se dokonce i ztrácela,jelikož už toho na mě bylo nějak moc. Zdá se mi, že autor díky své snaze udělat vše jinak než jste čekali pohřbil nadějný příběh a vytvořil z něj zmatený počin. A také mi vadily gramatické chyby(a někdy i samotný slovosled), které se v knize objevují.

Svářeč
05.09.2016

Tak nic, první část docela ušla a na konci se slibně rozjela, ale v druhé části Žemlička všechno nadějné spolehlivě pohřbil několika náhodnými polodemetními zvraty ve stylu „Mysleli jste si, že to bylo takhle, ale ve skutečnosti to bylo takhle…“ nebo „Mysleli jste si, že to bylo takhle, ale já jsem vám nějakou důležitou informaci neřekla, protože proto…“ Hned na začátku např. dojde k poměrně zásadnímu zvratu, jehož následkem se z ultimativních záporáků, jejichž moc, zlo a hrůznost jsou celou dobu pečlivě budovány, stane banda neschopných nýmandů, z nichž si hlavní hrdinové dělají v podstatě dobrý den. Celá linie s Prvorozenýmy je odsunuta na vedlejší kolej a uzavře se již někde za polovinou a místo ní se řeší… něco. Týká se to nějakých kleteb a proroctví, ale bylo mi to úplně jedno a nebavilo mě to. Posledních 50 stran jsem již jen toužebně vyhlížel konec, který stále nepřicházel. Mimochodem, musím se trochu omluvit autorovi, že jsem příběh v komentáři k předchozí části nazval „vycucaným z prstu“, v doslovu totiž autor uvádí jako zdroj inspirace např. Bibli a křesťanskou nebo židovskou mytologii. Přesto bych byl ale radši, kdyby byl příběh zasazen do trochu reálnějšího rámce skutečných historických událostí, jako např. bitva v Teutoburském lese ve Vlčici a Mandragoře. Tyhle biblické nesmysly, které tady zejména v druhé polovině dost prosakují, mi fakt nejsou moc po chuti. No nic, musím se zopakovat, první Vlčice byla výborná, ale pokračování jsou úplně zbytečná a další již prosím ne.

Lusa
15.06.2015

Bylo to silnější než já, nedokázala jsem odlat a druhou část jsem prostě musela přečíst. Bylo to úžasné, vzrušující, temné a prostě skvělé. Jedna z nejlepších českých fantasy ság co jsem měla tu čest číst. Snad se brzy objeví další (poslední?) pokračování.

QEDS
04.05.2015

Pěkná fantasy, která navazuje na první díl, či svazek. V příběhu je pár zvratů, které člověk nečeká a dopracovává se k nim. Autor barvitě popisuje svět, takže se příjemně čte. Doporučuji pro oddychové čtení.

PierRe Vesper
06.01.2015

Opět skvělá historicky-fantazijní Žemlbába. Jen bych vytknul tu křesťanskou symboliku, ta se mi tam moc nelíbila, proto jen tři hvězdy. Ale pořádný.

Doporučujeme

Faja
Faja