Zákon smečky

Zákon smečky https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/159577/mid_zakon-smecky-a0p-159577.jpg 4 239 39

Vlčí pramen série

Krátce poté, co Katelyn v lese napadl vlk, dívka si na sobě všimne podivných změn a zanedlouho pochopí, že teď v krvi ponese prokletou stopu vlkodlaků. Záhadná rodina Fennerů přísahá, že nikdo z nich Katelyn nezranil. Existuje jediné vysvětlení – v hlubokých lesích přebývá ještě něco jiného. Navíc se díky této změně vyostřuje její vztah k Trickovi a Justinovi.... celý text

Horory Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Alpress

Hot Blooded , 2011

Sarfias
01.10.2016 4 z 5

Kniha nebyla tak dobrý jako díl první, hrozně mě hlavně štvala hlavní hrdinka a její věčné fňukání a nepromyšlené jednání.. snad bude poslední díl o to lepší.

anonym02
10.08.2016 5 z 5

Knihu jsem měla přečtenou hned. Četla se sama a už se nemůžu dočkat až se dozvím jak to celé dopadne. (Doufám, že Katelyn nakonec bude s Trickem :-D)

carllie
27.06.2016

Knížka se mi líbila o něco míň než první díl. Začátek byl docela zajímavý, ale konec byl takový, že jsem myslela, že knížku nedočtu.

Jajus
18.02.2015 3 z 5

Kniha byla opravdu zajímavá, ale trochu se táhlo, to všechno ale vyrovnal souboj na konci mezi Fennery a Gaudiny :)

michimuller
11.12.2014 3 z 5

Tak jako u Proměny pohodová knížka v podstatě o ničem, možná tentokrát o malinko lepší. Nejsympatičtější postava jednoznačně děda. Jediné výhrady musím mít ke konci knížky, děj pomalinku 2 knihy graduje k vzájemnému boji obou rodin , rovnou k válce, která je sfouknuta se vším všudy na posledních cca 10 stránkách... Autorka si nechává prostor na další pokračování, určitě si ho přečtu, pokud se mi dostane do rukou třeba příští dovolenou, na cestování ideální počteníčko, no pokud ne, myslím že se bez toho obejdu. Tak jako první knížku zřejmě ocení mladší čtenářky.

Holubicka87
20.08.2014 4 z 5

Z knížky mám smíšené pocity. Velice dobře se četla a příběh mě bavil. Nebylo to ale nic, co by mě vyloženě nadchlo a ohromilo. Třeba jsem nepochopila, že když Kat chtěla Cordelii pomoct a měla najít ten stříbrný důl, tak v podstatě nic proto, aby ho našla neudělala. Jen přečetla jednu knížku a její deník. Předpokládá ale, že to vše dozvíme. :-) Na další díl se ale těším a určitě si ho přečtu.

M.g
30.07.2014 5 z 5

nevíte někdo kdy vyjde 3 díl???

Tina 243
24.07.2014 5 z 5

Na tuhle knihu jsem se těšila, jsem ráda, že tam byl ve více situacích Trick, ale musím říct, tohle je snad sérii knih kdy vás to nejvíce nažhaví v posledních momentech. Jen si vzpomeňte jak končil první a tento díl. :D .Doufám, že už brzy vyjde 3.díl.Knihu doporučuju.

angelbooks
12.07.2014 4 z 5

Přemýšlela jsem... Jestli dát 4 nebo 5 hvězd, kvůli konci...
Ale pak jsem si říkala, že druhý díl byl o hodně lepší než první díl. Bylo tu i více scén s Trickem ( kterého mám radši než Justina, i když Justin má taky něco do sebe :D ). Hodně jsem přemýšlela a nakonec dala 4* s tím že budu doufat že třetí díl mi konečně vysvětlí co je ten Pekelný pes a celkově zlepší pocit z dočtení druhého dílu :).
Doporučuju :)

NikinkaFantasy
10.07.2014 4 z 5

Z nějakého nejasného důvodu, se mi ta knížka líbila víc, než ta první. Kat byla ve 2. díle rozhodně odvážnější. Taky tam bylo víc scén s Trickem, kterého mám pořád radši, než Justina. A náš Mordecai je nejspíš lovec vlkodlaků... podle mě dokonce zastřelil svého syna (jestli to byl tedy vlkodlak). Cordelii jsem v týhle knížce neměla ráda. No a celkový mi to přišlo trochu zamotaný. Hlavně ta konečná válka smeček. To je vše, co k tomu chci říct.

Michaela241299
31.05.2014 5 z 5

Úžasná kniha... ten konec nebyl takový jaký jsem si ho představovala..totálně mě dostal.. moc se těším na 3 díl :3

Janiss
23.03.2014 5 z 5

Boží čtení, knížky úplně hltám. Bože, nemůžu se dočkat na třetí díl...

ciniminisek
05.03.2014 4 z 5

Do knihy jsem se pouštěla s menším sebezapřením. První díl se mi celkem líbil, ovšem vůbec neuchvátil. Tento díl, už pokládám za čtivější, napínavější a celkově lepší. Hrdiny i pravidla už známe, tak se můžeme zaměřit na samotný chod příběhu a vyřešení nespočtu problémů, které Katelyn doprovázejí na každém kroku. Knihu jsem měla přečtenou za dva dny a troufám si říct, že se spisovatelky stále lepší. Budu v to doufat i nadále, protože, nás pěkně na samotném konci napínají.

KatušŠš
29.12.2013 5 z 5

Boží knížka! :3 Musí být další díl... -_- Prostě musí.. -_- Skončilo to divně...

Dandulka
23.12.2013 5 z 5

Jsem vážně zvědavá, jak to celé nakonec dopadne. Zatím je to zajímavé a nám nezbývá nic jiného než čekat na další díl a celkové rozuzlení příběhu. Moc se na to těším!

deedulka
15.12.2013 3 z 5

První polovinu knihy se nic nedělo a závěr byl akcí přímo nabitý. Celkově průměr, neuškodí ani nenadchne.

orangerose
11.12.2013 5 z 5

hodně zamotaný 2 díl víc než 1, jsem zvědavá jak bude pokračovat :)

Iworri
06.11.2013 1 z 5

Opravdu ??? Jak jsem mohla být z prvního dílu tak nadšená a toho druhého, na který jsem se těšila jak Mařenka na perníček, tak nepřiměřeně otrávená ???

janulle1997
24.09.2013 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila, miluji tuto skvělou sérii knih. Velice se mi líbí, jak nic není na sto procent jisté a za každou kapitolu se stane něco zajímavého. Velmi fandím Katelyn a Trickovi ♥