Zamrzlá loď kapitána Flinta

Zamrzlá loď kapitána Flinta https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/8625/bmid_zamrzla-lod-kapitana-flinta-ypa-8625.jpg 5 290 29

Vlaštovky a Amazonky série

Třetí - volné - pokračování seriálu o Vlaštovkách a Amazonkách. Dobrodružné vyprávění o osmi dětech, které tráví společně zimní prázdniny v krásné hornaté krajině u velkého jezera. Prožijí mnoho napínavých příhod, vžívají se do úlohy "polárních badatelů" a podniknou nakonec velkou výpravu do nejvzdálenějšího zálivu jezera, kam umístí ve své fantazii severní pól.... celý text

labilniretard
07.02.2016 5 z 5

Nádherná změna po prvních dvou v létě se odehrávajících knížkách. Nejnapínavější a má nejoblíbenější Ransomovka.

EllieK.
13.01.2016 5 z 5

Kniha, kterou jsem si už dávno chtěla přečíst, ale dostala jsem se k ní až teď. Mezitím jsem přečetla všechny ostatní ransomovky.:-) Ale tahle patří podle mě k nejlepším Ransomovým knihám. Noo... Vážení, musíme si přiznat, že Ransome je prostě božíí!!!:-)

aloisko
30.11.2015

je to husty a ta boure brrrrr.precetl jsem to asi za 2 mesice!alois 8let

Luccy78
13.10.2015 5 z 5

Tentokrát zažívá parta dětí dobrodružství na zamrzlém jezeře. Po Trosečnících z Vlaštovky je tato kniha moje druhá nejoblíbenější ransomovka..

woodward
18.08.2015 5 z 5

Všechny ransomovky jsou skvělé, ale možná by bylo na čase, aby Zamrzlou loď kapitána Flinta někdo znovu přeložil - nebo spíš aby se na ni aspoň znovu podíval nějaký redaktor. Ten "Jan" nebo dokonce "Jeník" místo Johna mě tam odjakživa tahá za uši.

Bránolog
21.11.2014 4 z 5

Návrat k Ransomovi po letech, jako ke čtení pro oddech. Chystám se i na další knihy, které mi v dětství utekly. Fakt je, že je to takovej "Foglar i pro holky", ale tady mě ta "genderová vyrovnanost", která mi jde jinak šíleně na nervy, nevadí.

moonchild
28.02.2014 5 z 5

Tuto knihu jsem jako malá zbožňovala a stále jí zbožňuji.Patří na přední místa mích knih pro děti a mládež.

Kakajko
23.08.2012 5 z 5

MOje první setkání s Vlaštovkami a Amazonkami, bylo to ve druhé třídě ZŠ, kdy jsme měli přinést svou oblíbenou knihu.. Já donesla tuto, i když jsem ji ještě nečetla... Ale po skončení výstavky jsem to napravila a pustila se i do dalších Ransomových knih.

vincek1
18.11.2011 5 z 5

Hodnocení je stejné jako u dalších knih pana Ransoma, výborné a čtivé na jeden zátah.