Vítěz z Vysočiny

Vítěz z Vysočiny https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93127/vitez-z-vysociny-93127.jpg 4 133 14

Murray Family série

Liam Cameron je přesvědčen, že zemřel a dostal se do nebe, protože se mu před očima zjevil anděl. Avšak bolest, která mu prochází tělem, dokazuje, že je stále ještě mezi živými. Život mu zachránila Keira Murrayová-MacKailová a on zná způsob, jímž by jí rád poděkoval. Jeho touha se brzy změní v mnohem hlubší cit k této ženě a chce za ni bojovat. Ale obává se, že nejtěžší bitvu bude muset svést o její srdce… Keira rychle pochopí, že Liamovi hrozí nebezpečí. Její laskavost na něho zapůsobí a on jí vypoví svůj příběh. Ona se mu také svěří: je vdova po vůdci klanu a zodpovídá za panství, které ohrožuje krutý nájezdník. Když Liam vyrazí na vojenské tažení, aby pro Keiru vybojoval její panství, čelí mnohem větší výzvě – musí bojovat o její důvěru a lásku.... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Oldag

Highland Champion , 2005

martineknatasa
01.09.2022 4 z 5

Kniha se dobře čte, ale jeden díl je jako druhý, stále stejný průběh s nepatrnými odchylkami. Ale stejně je to to krásné.

Verunka4444
20.10.2021 5 z 5

Dokonalost sama,Hannah prostě umí a každá její kniha je skvost do mé knihovničky :)

jinbr
04.11.2020 5 z 5

Když si vezmu, kolik měl bratrů a bratranců, tak by to mohlo vydat na dost dílů, že?
Jako vždy - super, nemohu se nikdy odtrhnout od čtení, pak čtu do dvou rána a druhý den jsem naprosto nepoužitelná...

Artep071
27.09.2020 4 z 5

Další příběh , který je odpočinkový. Moc fajn čtení .

DUNIKO
18.08.2020 5 z 5

Moc pěkné čtení ❤️❤️❤️

petraj30
13.07.2020 5 z 5

Jedna z těch lepších možná nejlepších knih, které HH napsala. Očekávala jsem podobný děj, jak v ostatních knížkách této série, ale bylo to něco jiného. Moc mě to překvapilo a zároveň se mi to moc líbilo. Oba hrdinové byli skvělí, ale to nebývá žádným překvapením, protože jsem jen málokdy v této sérii narazila na hrdiny, kteří by mi nebyli sympatičtí.
Jen si nejsem jistá, jestli mi tady něco neuniklo, možná jsem chvilku nedávala pozor a nebo "HO" skutečně nechytili.....Byla jsem moc spokojená, a určitě si ji přečtu znovu.
P.S.: Jen se v těch všech postavách přestávám orientovat. Přicházejí pořád noví a noví a nevím, kdy vůbec série skončí:-)

biki
26.01.2020 5 z 5

Do onoho relaxačního víkendu se mi ještě vešel i příběh Liama, jehož postava byla známá již z několika předchozích knih. Opět ji řadím k těm nejlepším v sérii, a to i proto, že je (jak již bylo níže řečeno) malinko odlišný od ostatních: Liam, jako oběť hloupé hry jedné zhrzené ženy, a Keira zase svého "manžela", jehož slabost ji téměř stála život. Oba motivy jsou poměrně originální, i když v tomto typu příběhů je těžké vymyslet něco nového. A také já jsem uvítala zapojení řady starých známých z minulých příběhů, které se tak krásně propojily.

HelTre
05.02.2019 5 z 5

Kniha se mi líbí, knihy od Hannah Howell přímo zbožňuju.

ketvin
14.03.2018 5 z 5

Jedna z nejlepších knih série o Murrayových, Liam byl dokonalý, líbil se mi už v dřívějších dílech, a Keira se také moc povedla. Příběh je skvělý i díky tomu, že se potkáváme s mnoha známými postavami a je i odlišný od ostatních podobných knih...

Ivusak7
08.08.2017 5 z 5

Druhá knížka od této autorky co jsem četla a opět mě nezklama a mile překvapila. Krásné oddechové čtení nic v něm nechybělo.

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Opět mě autorka nezklamala, ráda jsem si přečetla její další příběh.

PomněnkaPrvní
24.11.2014

To je první kniha od paní Howell, která se mi líbila. Byla napínavá i vtipná. A hlavně její první polovina byla jiná, než zaběhlé scénáře z knih této rozvětvené série. V druhé půlce se to opět vrátilo do zaběhnutých kolejí "miluju ji, ale ať to ona řekne první...". Hannah Howell pro mě rozhodně top autorka není, ale číst se to dá.

lela25
22.05.2013 4 z 5

S knihou jsem spokojená,mám ráda romány od Hannah.

maryzka
04.05.2012 5 z 5

Nejlepší romance o spojení Murrayu a MacEnroyu. Objevuji se tam ještě svobodní mládenci Artan a Lucas Murray.