Manažer

Manažer https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474748/bmid_manazer-uf1-474748.jpg 4 544 90

VIP série

Když jsem se dozvěděla, že mě letecká společnost přesunula do první třídy, nemohla jsem uvěřit, jaké se na mě usmálo štěstí. A pak se vedle mě posadil on. Gabriel Scott, sexy parchant chladný jako led. Je manažerem nejslavnější rockové kapely na světě Kill John, legenda ve svém oboru a arogantní chlap, který na mě pohlíží spatra. Myslela jsem, že mu dám během našeho letu co proto, vůbec jsem však nečekala, že se mi zalíbí. Nečekala jsem, že po něm zatoužím. Nejvíc mě však překvapilo, že i on chce mě. Jen ne tak, jak bych čekala. Pokud jeho nabídku přijmu, nejspíš se zamiluju do muže, s kterým mě žádná budoucnost nečeká. Chci mu na to ale kývnout. Protože skutečný muž, jenž se skrývá pod dokonalým oblekem a ledovou maskou, je možná to nejlepší, co mě v životě potkalo. Dokážu ale rozpustit led, který svírá jeho srdce?... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Baronet

Managed , 2021

Sebík0903
30.05.2022 4 z 5

No jo, Kristen nezklamala a udělala z Manažera láskyplný příběh plný vtipů, neutuchajícího příběhu a pak i sexu. Upřímně mě na knize asi ani nic nepřekvapilo nebo nezaskočilo protože jsem přesně věděla, co mám očekávat, což úplně nevím, jestli má být správné :D. Neberte to špatně příběh a postavy se mi líbily se vším všudy, jen jsem jaksi taksi tušila, co bude následovat. Ale příběh se povedl, dá se srovnávat s prvním dílem, Idol, ale nedokážu říct, že by byl lepší (Killian je prostě Killian).
A ještě jedno musím podotknout, snad u žádného příběhu se mi ještě tolikrát nestalo, abych měla takové nutkání (tak desetkrát za celý příběh) zařvat přímo do knihy: "Tak už ji konečně polib!!" Jako fakt, tady spisovatelka přesně věděla, co se čtenáři dělá a to ji nezapomenu :D.

johana3160
27.05.2022 4 z 5

Romanticka klasika. Tesim se na dalsi dil…

AliceTief
24.05.2022 5 z 5

Tak tohle bylo opravdu vtipné, dost jsem se při čtení bavila a příběh naprosto strhl.

LilianaFalcon
20.05.2022 4 z 5

Po prvním dílu, který mě strašně zklamal, bylo tohle neuvěřitelné překvapení. V podstatě jednodenní záležitost, pár vážně vtipných scének a povedená dynamika mezi hlavními hrdiny.
Jen nečekejte nic originálního :D Prostě sexy roštěnka a bohatý bručoun.

avalonek
11.05.2022 5 z 5

Koukám,že jsem po dlouhé době zase narazila na spisovatelku, jejíž knihy jsou opravdu pěkné.Krásný romantický příběh,s humorem a pořádnou přitažlivostí,který mě chytl a nepustil,dokud jsem nedočetla,těším se na další díl..

Mondaika
25.04.2022 1 z 5

Poslední dobou je většina knih na jeden vrz až to bolí.... Co se týče hlavních postav, tak zde je to takový stereotyp - bláznivá holka a chladný a odtažitý, bohatý sexy muž. Sophie byla skvělá, hned první scéna, kdy si Gabriela dobírá v letadle byla super.... bohužel pak už to upadá a postavy se točí v kolotoči. Oba se chtějí, ale hopsat butou spolu až víc než přes polovinu knihy. Předtím spolu budou jen vedle sebe spát a toužebně si toho druhého přát .. A pak pojedou o 106...eh a zase tu autorka vykresluje dokonalý, velký mužský přirození... Chudáci muži v realitě potom... Jak již bylo zmíněno i v knize Jejich setkání je naprosto nereálné a knižně už dost ohrané...,ale i tak nejlepší čast knihy. Současně v knize je jedno klišé za druhým... až mě tolik blažených hodnocení ohromilo nebo jsem četla chybný vytisk..?

Miška935
23.04.2022 5 z 5

Opět dokonalý díl, nemam slov. Tato série mě neskutečně baví :)

astra3
17.04.2022 5 z 5

Moc hezký příběh. Četlo se to samo.

Jita160
02.04.2022 5 z 5

Pokračování manažera bylo stejně skvělé a zábavné jako předchozí díl.
Sophie ze začátku hodně tlačila na pilu, ale chápu když se jí muž tak silně dostal pod kůži že šla hlavou proti zdi někdy se to holt vyplatí.
Gabriel byl jak kostka ledu roztával velmi pomalu, chemie a sexuální přitažlivost k povidalce byla tak silná že nakonec polevil a tál a tál.
Věřím že pokračování této série o muzikantech pojede na stejné vlně a já se budu bavit a pomalu tát :-D:-D:-D

Michelleee
31.03.2022 5 z 5

Povídalka a Sluníčo byli ještě lepší a zajímavější než předchozí pár. Umím si Gabriela živě představit. Nejlepší část byla na začátku v letadle. Opět jsem se dost nasmála. Jsem dost zvědavá na Jaxe.

Ewe291
31.03.2022 5 z 5

Tak toto uz ÁNO! Prečítane ani neviem ako, bolo to lepsie ako 1.diel a uprimne som sa bala do coho idem, ale nebola som sklamana. Ano nastali sem-tam chvile ked som pochybovala alebo cakala viac akcie, ale aj tak musim povedat ze sa oplatilo knihu precitat. Takze nedajte sa odradit prvym dielom a citajte

dooky
25.03.2022 4 z 5

Tento díl se mi líbil více než Idol. Gabriel byl víc sexy, více to jiskřilo a Sophie jsem si zamilovala od prvního řádku. Hrozně mě baví také ta přátelská chemie mezi všemi postavami a užívám si scény, kdy jsou všichni spolu. Jax je tedy jasná volba, snad udrží laťku stejně vysoko.

Knihy_nad_zlato
22.03.2022 5 z 5

Čekala jsem fajn oddechovku, jako byl první díl. A jo, to jsem taky dostala, ale musím říct, že první díl se mi líbil asi víc.
Gabriela a Sophie jsem si sice docela oblíbila a většinu času chápu jejich jednání, ale prostě je tu na můj vkus až moc těch chvil, kdy se chovají nelogicky.
Začátek byl perfektní, trochu divnej a trhlej, ale perfektní. V jednom kuse jsem se smála (celou dobu, co byli v letadle), ale čím víc se poznávali a sbližovali, tím míň se špičkovali, což byla dost škoda. Autorka nejspíš téměř všechny vtipy vyplýtvala na začátku a pak jí prostě došly.
Nicméně ten vztah, ty city, jsem jim věřila, ale zase, tohle je tam hlavní, vztah mezi dvěma hlavními postavami. Tak proč mě daleko víc zajímaly ty ostatní vztahy (myšleno přátelský)? Proč mě víc než ústřední dvojce zajímaly vedlejší postavy? Proč?
Přišlo mi, že se Gabriel se Sophie točí v kruhu. I když se tam vyloženě nic nezopakovalo, bylo to prostě pořád tak nějak to stejný dokola. Navíc vývoj jejich vztahu byl pro mě dost nárazovej. Nesnášijou se. Maj se rádi, ale nepřiznají to ani sami sobě. Maj se rádi a sami sobě si to přiznají. Maj se rádi a konečně si to přiznají i navzájem. Ale mezi těma jednotlivýma stadiema není žádnej postupnej vývoj.
Navzdory tomu, že k tomu mám nejednu výtku, tak jsem si čtení užila, nejednou jsem se nahlas smála a prostě jsem u toho vypla.
Takže pokud chcete něco nenáročnýho, romantickýho, z pěknýho prostředí, s obstojnými hlavními postavami a úžasnými vedlejšími postavami, tak vřele doporučuju.

Damienronnie
21.03.2022 5 z 5

Cela séria je výborná , ale manažér je uplna topka

Aja39
21.03.2022 5 z 5

Tak tenhle chladný manažer se mi velmi líbil . Je to první kniha od autorky a mohu jen chválit. Určitě si přečtu další tedy Jax ten už v této knize působí velmi zajímavě.

Zlatovlas
17.03.2022 5 z 5

Na Scottieho jsem se hrozně těšila, zaujal mě už v prvním díle a realita byla ještě mnohem lepší. Bavila jsem se od začátku do konce. Ten jeho suchej, jízlivej humor byl perfektní. Přímočará Sophie to krásně doplňovala a vzešlo z toho slušný špičkování.
Oceňuju, že autorka si nechala sex až na druhou polovinu knížky, to se jen tak nevidí.
Oslovení "Sluníčko"mě osobně uplně dostalo a při představě krásnýho a ledovýho chlapa vyznívalo tohle infantilní oslovení božsky :D
Za mě ještě o něco lepší než první díl, ale celkově je to hodně povedená serie, těším se na další díl.

musivila
17.03.2022 4 z 5

Byla jsem docela zvědavá na pana krásného, chladného a odměřeného, jehož chování neodpovídalo k věku ani k jeho vizáži. Jsem ráda, že Scottie – Gabriel nakonec ukázal, že má také nějaké city a emoce.
Sophie na mě byla ze začátku trochu hrrr viz. jejich první setkání v letadle.
Celkově mě kniha začala více bavit až v druhé polovině. Nevím, jestli to bylo tím, že jsem ji měla díky nemoci rozečtenou déle.
Přezdívka "povídalka" se mi líbila, ale nad "sluníčkem" jsem tedy skřípala zuby :)

„ Neovlivníme, co udělají ostatní. Nikdy. Můžeme ovlivnit jen to, co děláme my sami.“

Pavcas76
14.03.2022 5 z 5

Manažer byl prostě boží. Vtipný, sexy, dobře napsaný, zábavný, mnohem lepší než Jax, kterého jsem četla jako prvního. Prostě paráda od začátku do konce.

Ketfl
11.03.2022 4 z 5

Super! Na příběh Gabriela jsem se mega těšila a až na to seznámení v letadle, který pro mě bylo totálně nereálný, ale vtipný, jsem si příběh fakt užila. Tyhle poškozený kusy, jak já jim říkám, ty mě prostě fakt baví. Takže jednoho Gabriela ke mě domů, prosím a děkuji! A já se těším na další díl.

Lutzinka
10.03.2022 5 z 5

Na tento žánr to bylo super, samozřejmě je tam plno klišé a je to hned všechno jasné, ale i tak prostě fajn.
Kniha rozebírá i různé psychické problémy, ikdyž ta problematika není úplně rozpracovaná do detailu, spíš to tak klouže po povrchu.
Jo a taky to šlo trošku zkrátit, to nepopírám, ale bavilo mě to a rozhodně se pustím do dalších dílů.