Ta holka má nos na průšvihy

Ta holka má nos na průšvihy https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93838/ta-holka-ma-nos-na-prusvihy-93838.jpg 4 18 6

V dětství vyléčila Viktorku hvězdná panenka a dala dívce zvláštní dar. Občas se stane, že Viktorčina ruka se samovolně rozběhne po výkresu a namaluje nějakou nepříjemnou situaci. Je to varování, kterému Viktorka dokáže zabránit. Kdo Viktorčino prorocké kreslení zlehčuje, může na svoji nedůvěru doplatit. Jako by se to nestalo právě Viktorčině učitelce.... celý text

jaja4
16.02.2024 4 z 5

Věra Řeháčková má talent, ale je dôkazom toho, že usilovnosť je dôležitejšia než nadanie - píše ako na bežiacom páse. "Ta holka má nos na průšvihy" je čtivá kniha, s trochu archaickým štýlom písania. Spisovateľka sa občas opakuje a zaujímavý námet je ako vystrihnutý zo začiatku 90. rokov. Dnes už pôsobí trochu úsmevne. 2. diel "S Viki je vše naruby", bol ešte o kúsok lepší.

Barza
19.09.2019 4 z 5

Od autorky jsem četla "My tři ve sněhu a vánici", což se mi velmi líbilo a doporučuji, i když nejsem cílová skupina. Ale našla jsem tam hodně podobností se svou rodinou (taky mam nejstarší dceru a pak dva kluky - ve věku hrdinů knížky, taky se dcera někdy chová na ránu,...). Proto jsem nezaváhala a pustila se i do tohoto titulu. Příběh je spíše pro menší holky (kolem 8 let), trochu pohádkový. Ale škádlení mezi kamarády je jako ze života. Je to hezky napsané, doporučuji.

Ann98
21.02.2019 5 z 5

Rozhodně tuto knihy nějakým způsobem nezlehčuji, věřím, že existují lidé, kteří jsou obdarováni stejným nebo podobným darem stejně jako Viktorka. Toto téma mi bylo příjemné číst i v pozdějším věku. Věřím, že cílovou skupinu tato kniha bude bavit ještě o něco víc než mě. I přesto knihu hodnotím velmi kladně a doporučuji.

tatafa
07.01.2017 4 z 5

Zajímavá a čtivá knížka, bohužel na rozdíl od ostatních knížek autorky mne příliš nezaujala.

candy72
26.07.2015 5 z 5

Opravdu moc pěkné. Pořád čtu dokola jak Viky odhalila otrávenou vodu.

Evik30
13.03.2014

Pro menší holky ideální knížka. Pěkně napsaná. Jen já jsem na ni už "Moc velká". :o))