Vikomt, který mě miloval

Vikomt, který mě miloval
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/531501/bmid_vikomt-ktery-me-miloval-65c20076ece44.png 4 1392 1392

Rok 1814 slibuje rušnou společenskou sezónu a vikomt Anthony Bridgerton má nejvyšší čas se oženit. Dokonce se už rozhodl, kterou z mladičkých debutantek si vybere - vyhlášenou krásku Edwinu Sheffieldovou. Jedinou překážkou je starší sestra jeho vyvolené, Kate - ta nejvšetečnější žena, jaká kdy poctila návštěvou londýnský ples. Tato troufalá intrikánka ho dohání k šílenství svým odhodláním překazit mu zásnuby, ale když Anthony zavře v noci oči, Kate ho stále víc pronásleduje v neuvěřitelně erotických snech... Vybral si vikomt za nevěstu tu správnou sestru? A co Kate? Dokáže toto rázné děvče ochránit před zpustlým ničemou Anthonym sestru, ale i sebe sama? Zvlášť když při každém setkání s ním pociťuje takový hněv a takovou touhu? Když se Anthonyho rty dotknou jejích, není si jistá už ničím... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Témbr

The Viscount Who Loved Me , 2000

Interpreti: Lucie Pernetová

Nibiru
24.08.2014 4 z 5

Tenhle díl ze série Bridgerton si mi také líbil, ale ne tolik jako první díl Vévoda a já. Zápletka zde nebyla tak psychologicky opravdová a hluboká, i když oba hlavní hrdinové byli také velmi sympatičtí a humor se zde také objevuje, ale nemá takovou jiskru a neprostupuje tak intenzivně celou knihou jako v přechozím díle, u kterého jsem se opravdu hodně od srdce smála.
Knížka se čte také dobře, ale některé vedlejší postavy mi nepřipadají věrohodné, (např. Cateiina sestra Edwina-některé jejich dialogy mi připadají prostoduché, což nesvědčí ve prospěch jinak velmi inteligentní Cate). Rovněž důvod Anthonyho pragmatického vztahu k ženám a manželství mi přišel trochu přitažený za vlasy, ale budiž, je to červená knihovna, tak se to dá shovívavě přejít.
Každopádně jejich počáteční nevraživost, která posléze přerůstá ve skutečnou lásku, je vylíčena moc hezky.

NikinkaFantasy
13.08.2014 5 z 5

Tato autorka píše neskutečně vtipně! Opravdu jsem u mnoha vtipných scén nemohla popadnou dech. Anthony si z Kate rád střílí a Kate mu to ráda oplácí. Ještě teď se směju při vzpomínce na scénu při hře v pall mall. Jak dal Colin Anthonymu růžovou pálku a Kate si vzala černou. :D Colin je prostě můj nejoblíbenější Bridgerton. S Anthonym byla taky zábava. Byl vtipný a zábavný. Kate byla podle mého gusta. Zajímalo by mě, čím to je, že většina Bridgertonů (mužů) skončí s chudšími a méně krásnými ženami. Ale tyhle ženy jsou mnohem lepší, než většina dívek tam. Taky mě překvapilo, že nám autorka prozradila, kolika let se Anthony dožije. Docela si ho nemůžu představit, jako starého a vrásčitého dědečka. To je k tomuto příběhu asi vše. Byl vtipný, romantický a zajímavý.

hrubik
31.07.2014 3 z 5

Knížka mě bavila, až na ten konec, který mi přišel už takový docela zdlouhavý. Ale jinak se mi příběh Kate a Anthonyho líbil. Přesto mi tento druhý díl přišel trošku slabší než ten předchozí, zápletka méně uvěřitelnější.

1v8na
23.07.2014 5 z 5

Přála bych si být Kate a najít si tak super manžela.
Tuhle knihu prostě doporučuju přečíst, stojí opravdu za to!

hortenzie
19.07.2014 5 z 5

Pěkný romantický příběh. Inteligentní a vtipná Kate mi je moc sympatická.

miruska1
19.06.2014 5 z 5

Krasne,veľmi.................

gabca007
18.08.2013 5 z 5

Rozhodně se musím přidat ke kladným komentářům. Úžasná knížka, skvěle napsaná, bavila jsem se od začátku až do konce. Mohu jen doporučit.

luci2
16.06.2013 5 z 5

Myslela jsem si, že mě příběh Anthonyho a Kate tolik neokouzlí, ale naprosto mě uchvátil. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout a nic bych na příběhu neměnila. Byl okouzlující!!!

malazluta
21.05.2013 4 z 5

Postavu Anthony jsem si zamilovala již v prvním díle "Vévoda a já" a bylo opravdu zábavné sledovat to, jak si naplánoval svou budoucnost a jak šly všechny plány díky jedné prostořeké Kate k šípku:-) Doporučuju, je to skvělé pokračování série "Bridgerton".

liletka_a
23.03.2013 5 z 5

Jedním slovem nádherná. :) Nejlepší z celé série. Vikomta Anthonyho Bridgertona jsem si zamilovala během chvíle a hltala jsem ho do konce :D Podobně na tom byla asi i Kate ;) Líbilo se mi, jak si to Anthony na začátku krásně všechno naplánoval a jak se mu to kvůli Kate začalo postupně bourat. Každopádně oni dva dohromady byli prostě báječní. Jak se neustále škádlili a uráželi, ale nakonec z toho byl přece jen očekávaný happyend :)) DOPORUČUJU! :)

Martinabsp
18.01.2013 5 z 5

Moc hezká knížka, krásný příběh...

machrus
03.09.2012 4 z 5

Musím říct,že jsem se velice pobavila a s chutí se zasmála.Ale příhodu s včelou bych vynechala...nějak mi to tam prostě nešlo.

Charley
15.05.2011 5 z 5

Možná že je to tím, že mé předchozí 3 knížky nebyly vůbec romantické nebo tím, že autorka prostě dobře píše. Knížku jsem přečetla během několika hodin. Po několika románech mi přišlo i jako plus, že mezi nimi byl vidět i romantický vztah a trochu souznění, ne jenom fyzická nevysvětlitelná přitažlivost jako v mnoha jiných románech. Prostě a jednoduše dávám prst nahoru.