Víkend plný viny

Víkend plný viny https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/508085/bmid_vikend-plny-viny-qLv-508085.jpg 3 120 42

Rachel a Jack. Paige a Noah. A Will. Pět přátel, kteří se znají dlouhá léta. A pak je tu Ali, Willova nová snoubenka. Will je po letech špatných rozhodnutí konečně zamilovaný. Co na tom, že svatba s Ali přichází možná až příliš rychle po jejich seznámení? Všechny tři páry se vydají do Portugalska na romantický obřad na pobřeží. Víkend v nádherné vile je skvělou příležitostí, jak Ali poznat trochu blíž.7 Idylický výlet ale naruší šokující tajemství. Ale ukáže se, že nastávající nevěsta není zdaleka jediná, kdo něco skrývá, a jak začínají jednotlivá tajemství vyplouvat na povrch, hrozí, že se přátelství i manželství rozpadnou. Domů se navíc nevrátí všichni.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

The Guilt Trip , 2021

Danago
09.02.2023 4 z 5

Přikláním se k označení psychologické rodinné a vztahové drama a obávám se, že ten kdo bude očekávat od knihy thriller bude zklamán. Autorka vlastně má všechny knihy napsány v tomto stylu. Děj je velice promyšleně zamotaný a čtenář do poslední chvíle neví komu má věřit, toto umí autorka dokonale. U knížky jsem se musela hodně soustředit, aby mi neušla žádná souvislost a nová indicie. Konec je šokující a vysvětlení není úplně jednoznačné.
Možná až přehnaná touha po spravedlnosti nemusí být vždy ku prospěchu nebo ano? To je otázka názoru. Každý z hlavních hrdinů má svá tajemství a podle toho i uvažuje a má svá vlastní podezření. Ale když se postupně odkrývá pravda je šokující.
Mě knížky autorky baví , ale Matčina hra je jen jedna.

PetraN17
29.01.2023 4 z 5

Knížky Sandie Jones mě prostě baví, nikdy není dopředu jasné, o co postavám jde. Není to klasický thriller, spíše psychologické drama, ale i když je to trochu přehnané, ty myšlenkové pochody účastníků mě zajímají :))

tajemství svatba kamarádi přátelé thrillery pro ženy

Sandie Jones
anglická