Vieš, že mi chýbaš?

Strhujúci tretí diel bestsellerovej série, ktorá sa vo Veľkej Británii zaradila do rebríčka piatich najlepších young adult kníh všetkých čias Prešiel už rok odvtedy, čo Eden naposledy hovorila s Tylerom. Rok, odkedy vyšli s pravdou von, oznámili svoj vzťah rodine a on ju potom úplne nepochopiteľne opustil. Štúdium v Chicagu ju priviedlo na iné myšlienky a pomohlo jej aspoň trošku zabudnúť a pohnúť sa ďalej. Teraz sa vracia na leto domov. No nielen ona. Tyler prichádza tiež. Eden už nechce otvárať staré rany, ale toľko otázok je nevysvetlených! Dozvie sa konečne, prečo Tyler odišiel? Majú po tom všetkom ešte šancu na normálny vzťah?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/428569/vies-ze-mi-chybas-TEf-428569.jpg 4.1326

DIMILY 3.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

Did I Mention I Miss You?, 2016

Kniha Vieš, že mi chýbaš?

LenysekC

Oproti jinym, umele natahovanym seriim, byla tahle natahovana spis na zacatku a treti dil byl nejlepsi. Coz pri te bide znamena, ze se dal precist bez preskakovani a prinesl aspon trochu nejakeho poselstvi.

DomenicaRisa

Po přečteni celé série opravdu nechápu, co tohle dělá mezi bestsellerem. Asi taky půjdu napsat dívčí román... Tenhle díl teda nebyl už 100% odpad, ale víc než půl hvězdičky se tomu dát prostě nedá. Kdyby autorka celou sérii sepsala do jedné knihy, přičemz by vynechala většinu prvních dvou dílu, možná by to bylo čitelné.

Zuzanka45

Neuvěřitelné. Jak dokáže někdo napsat už 3. pokračování tak nádherné knihy a je to pořád tak úžasné. Od knihy jsem se nedokázala odtrhnout, netušila jsem co se stane na druhé stránce, prostě moc pěkné. Už se těším až si přečtu Tylerův příběh.

MisakiNezumi

Na to jak mě předchozí dva díly bavily, tak tenhle mě zklamal. Možná to je tím, že jsem všechny tři díly přečetla do týdne a tak jsem toho posledního měla plné zuby. Ale byl slabší, proto dávám o dvě * míň.

TessV

Láskyplný příběh s bezchybným zakončením. Eden a Tyler si zkrátka zasloužili šťastný konec:))

cukrovka
23.12.2019

Zakončení série bylo rozhodně lepší než předešlý díl. Eden konečně trochu dozrála a Tyler na sobě neskutečně zapracoval. Také oba konečně začali řešit své problémy nejen sami se sebou, ale i s rodinou.

Ivuska.09
30.11.2019

Tohle je krásný příklad toho, jak neustále natahovat příběh. Čím víc dílů, tím lépe... Oproti druhému tu chybí akce, už mě to moc nebavilo.

juni
16.11.2019

Závěrečný díl se mi moc líbil, hezké zakončení