Vicious: Divoká láska

Vicious: Divoká láska
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422963/bmid_vicious-divoka-laska-le4-422963.png 4 1029 1029

Hříšníci série

Emilia Říká se, že láska a nenávist jsou stejné pocity, jen zrozené za jiných okolností. Je to pravda. Muž, který ke mně přichází ve snech, mě taky pronásleduje v nočních můrách. Je to vynikající právník. Prohnaný zloduch. Neodolatelný lhář. Před deseti lety mě donutil utéct z malého města, kde jsme žili. Teď si pro mě přišel do New Yorku a neodejde, dokud nepůjdu s ním. Vicious Je to hladovějící umělkyně. Krásná a pomíjivá jako třešňový květ. Před deseti lety vtrhla do mýho života a všechno obrátila vzhůru nohama. Emilia LeBlancová je totálně mimo můj dosah. Je to totiž bývalá přítelkyně mýho nejlepšího kamaráda. Žena, která zná moje nejtemnější tajemství. To by mělo stačit, abych se za ní přestal honit. Ale nestačí. Jenže ona mě nenávidí…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Vicious , 2016

maya.mm
31.10.2019 5 z 5

Tohle me neskutecne bavilo a ja miluju kdyz me knizka bavi :D Vic byl fakt kreten,no ja kreteny proste muzu :D Kdyby to bylo delsi,hlavne teda ten zacatek jeste ze skoly,vubec bych se nezlobila :)

AnetV
30.10.2019 1 z 5

Marně přemýšlím, jestli jsem v tomhle žánru někdy četla knížku s horší mužskou postavou, asi fakt ne. Vic se celou dobu choval jako naprostý hovado

Anysa
28.10.2019 5 z 5

Úžasná knížka od které jsem se nemohla odrhnout.

Majuš333
28.10.2019 5 z 5

Prečo sú všetky tie skvelé knižky také krátke??? A prečo sú zhltnuté hneď na jeden záťah??? Toto ma veľmi štve :(
Vic bol neskutočný blbec a Emilia mala veľmi veľkú trpezlivosť, ktorú som jej miestami závidela...ja už by som dávno arogantného Barona Spencera ovalila panvicou po hlave :)

veveronka
26.10.2019 2 z 5

Vicious byl tyran a nekdo kdo si mysli,ze mu vse projde a Emilia uz od zacatku knihy do nej byla udelana a odpustila by mu vse.Ani jeden z hrdinu me nezaujal.Za me zbytecny

2688
24.10.2019 5 z 5

Ten příběh byl úžasný a hlavně důvěryhodný trošku nasáklí klišé ale tak to má v romantickém příběhu být a konečně se hlavní hrdina ze dne na den nezměnil ze záporáka na dobráka. Už se těším na další díl.

Evitsa
21.10.2019 5 z 5

Taky vám ty knihy co hltáte jedním dechem připadají krátké a máte je prečtené za pár hodin?
DĚSNÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ
Tahle série je tedy rozhodně mňamkozní!!!!!!!!!!
Nechtěla bych,ale čekat 10 let než se někdo probere k životu a pochopí co cítí celou tu dobu.
A jeho macecha je tedy neuvěřitelná a to ani nemluvím o jeho otci.Otec roku by z něho rozhodně nebyl ani kdyby se bortil svět kolem nás!
Už se moc těším na další díl,ještě že je vydávají po měsíci(který se protáhl na 4 měsíce)grrrr,ale série má 4 díly ,tak doufám ,že na ty další dva díly nebudeme čekat dlouho???

JanaSustr
21.10.2019 5 z 5

Super, uzila jsem si to. Zhltla jsem to s pauzama za jeden den. Tohle me baví. Uz se těším na další díl.

laila15
21.10.2019 5 z 5

Kniha se tak dobře četla, že jsem ji doslova zhltla přes noc. Kniha vás prostě nutí stále číst dál a dál. Parádní příběh a postavy, kterým od začátku přejete jejích výhry i prohry. Před autorkou smekám a knihu vřele doporučuji! :)

DomenicaRisa
20.10.2019 2 z 5

Oproti Barvám půlnoci vykazuje knížka zlepšení. Ale není to nic, z čeho bych kecla na zadek. Místy zmatené, flashbacky byly na můj vkus trochu navíc. Viciouse bych nacpala k psychiatrovi, měl sklony k narcismu, kontrole a ovládání. Na papíře romantické, v reálu by s ním žádná nevydržela. Emilia byla těžko hodnotitelna. To co se mi na ní líbilo souvisí s tim, co mě na ní vytáčelo. Celkově 2.5/5*

Nuttelka
18.10.2019 5 z 5

Zlobivý, moc zlobivý Vicious... ale i tak ho milujeme :-) Chová se fakt jak kretén, občas i ta dlaň mě zasvrbila, že bych mu jednu vrazila, ale hned na to bych s ním do postele skočila taky :-)))
A po dlouhé době jsem se zamilovala i do obálky knihy.
Em mi byla sympatická a moc jsem jim držela palce, aby se navzájem nepozabíjeli.
A teď čekat na další díl až do jara...

Evka3814
18.10.2019 5 z 5

Jo tak to byla sakra jízda,tento díl si mi líbil víc. Vic je sice hovado:) ale Emilia se držela což smekám:)) Super příběh,člověka pohltí. Nemohla jsem se od toho odtrhnout,až mi je líto že už jsem to přečetla. Nesmím opomenout fakt mňamózní obalku;)

LenRan
17.10.2019 5 z 5

Musela jsem počkat pár dní než napíši hodnocení této knížky, jestli ten vyjímečnej dojem, který z knížky mám nezmizí, ale nestalo se. Byl to neskutečný zážitek a temnota hlavního hrdiny a jeho vnitřní boj mě úplně fascinoval. Toto opravdu autorka umí, popsat detailně charaktery postav a proto jsou její knížky, alespoň pro mě, zážitkem.

dikyna
17.10.2019 5 z 5

Super kniha, pořád se něco dělo. Nešlo se od knihy odtrhnout. Těším se na další.

Ivet1990
16.10.2019 5 z 5

Po dlouhé době jsem se nemohla odtrhnout od knihy. Děj se skvěle četl a krásně plynul. Je pravda, že hlavního hrdinu jsem neměla ráda, protože mi přišel jako arogantní kretén, ale jak děj plynul začala jsem měnit pomalu názor

Kiwicatko
16.10.2019 5 z 5

Tak to byl paradni hajzlik, i kdyz ve finale se nebylo cemu divit. Ale boze, Em s nim mela svatou trpelivost. Mozna ze by to i ti svati vzdali. To co byl schopnej vyplodit, tak nad tim mi chvilkama zustaval rozum stat.

PetraN17
15.10.2019 4 z 5

Čekala jsem, co se z “Vikouše” vyklube ....,no ... ale těším se na další knihy

inom
14.10.2019 5 z 5

Tímto se L. J. Shen dostává mezi mou topku autorek. Barva půlnoci se mi líbila, ale Vicious byl Topka. Po dlouhé době mě takto příjemně překvapila kniha, od které jsem to nečekala. Líbilo se mi, že i přesto, že se Vicious zamiloval nepřestal být sám sebou. Nemám ráda příběhy, kde hrdina je celou dobu kretén a na konci se z něj stane emocionální troska. Vicious od začátku až po konec zůstal bad boy, a za to L. J. Shen děkuji. Nyní jen netrpělivě čekám na konec měsíce, kdy má vyjít její další kniha - Ukradnutý bozk.

margitka13
14.10.2019 4 z 5

Na Viciousa som sa neskutočne tešila. Zbožňujem knižných "zlých chlapcov" a on bol toho dokonalý prototyp. Temný, vášnivý, neodolateľný Vic v protiklade s krásnou, priateľskou a nedostupnou Emiliou.
Páčilo sa mi, že príbeh sa odohráva o 10 rokov neskôr, kedy už sú takýto ľudia vyzrelejší ale trošku mi na začiatku vadilo to skákanie do minulosti. Možno keby to bolo lepšie usporiadané...
Ale každopádne sa mi kniha veľmi páčila a teším sa na ďalšiu časť.

Shanib
13.10.2019 5 z 5

Viciouse jsem od vydání v originále četla snad 3x a asi se vrhnu i na českou verzi, abych si ho vychutnala ještě víc. Je to neotřelý (anti)hrdina, který se za své chování rozhodně nikomu neomlouvá. Je to bad boy v tom pravém smyslu slova. Emilia mu ale nezůstává nic dlužná a není to žádná dáma v nesnázích. Chemii mezi nimi zbožňuju, oba dohromady prostě dávají smysl. Závěr knihy bez chybičky a L. J. Shen tímto moc děkuju za jednu z mých nejoblíbenějších romantických knížek!