Ví o tobě

Ví o tobě https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330877/bmid_vi-o-tobe-sCU-330877.png 4 995 400

LOUISE opustil manžel kvůli jiné, a tak se jediným mužem v jejím životě stal její syn. Proto Louise pracuje na poloviční úvazek, aby je uživila a zároveň mohli být spolu. Všechno se však změní, když se objeví DAVID, mladý, úspěšný a natolik okouzlující, že Louise nemůže uvěřit, že by o ni muž jako on nejenže mohl zavadit pohledem, ale že ho dokonce snad i přitahuje. To se ovšem dost zkomplikuje v okamžiku, kdy potká jeho ženu ADELE, překrásnou, elegantní a roztomilou bytost, z níž se rychle stane Louisina nová přítelkyně. Oba aktéři dokonalého páru Louise naprosto uchvátí a každý z nich ji po svém vtahuje do spletité sítě jejich manželství, v němž má Louise zatím netušenou zásadní roli. A najednou, ve chvíli, kdy je oba trochu víc poznává, zahlédne trhliny. Je David opravdu tím mužem, za něhož ho měla? A je Adele opravdu tak křehká a zranitelná, jak působí? Jaká strašlivá tajemství oba skrývají a jak daleko zajdou, aby je uchránili?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Metafora

Behind Her Eyes , 2017

Denisa232623
27.12.2017 odpad!

Pro mě absolutní propadák.. Od knihy jsem očekávala hodně a přišlo jen jedno velké zklamání :-(
Kniha se mi četla těžko, pořád jsem ji odkládala a nemohla se dočíst konce, když se na scéně objevily "druhé dveře" tak jsem ji chtěla odložit. Každopádně konec zajímavý, nepředvídatelný, ale silně přitažený za vlasy.

Nikka710
25.12.2017

Výborná kniha a překvapující závěr, jelikož se absolutně nedá předvídat. Je to první kniha, kterou jsem od této autorky četla a další z těch, které Vám postačí číst jen jednou, ale stojí to za to - psychologický thriller v kombinaci se slušnou dávkou mystiky!

hela777
20.12.2017 3 z 5

Nejvíc mě dostal ten konec..
Byla jsem absolutním v šoku... wow

FillaSFC
19.12.2017 4 z 5

Dobrá kniha s povedenou zápletkou a nepředvídatelným koncem. Čekal jsem mnohé, ale tohle opravdu ne.

silhavaemilka
18.12.2017 5 z 5

Kniha se mi hodně líbila. Je napsána velmi čtivě a konec knihy mě uplně rozsekal. Takže za mě super.

otesánek
13.12.2017 4 z 5

Přistupovala jsem ke knize celkem chladně...půjčila mi ji kamarádka, která jí nadšeně zhltla.Nemáme příliš stejný vkus na knihy.Počátek byl poměrně vlažný, ale nerada a málo kterou knihu vzdám.Dobře jsem udělala - tedy jak se to vezme.Seděla jsem u ní do půl třetí v noci a né a né přestat číst. Ty druhé dveře...zajímavá spojka ...zajímavý nápad.Konec jsem opravdu něčekala a popravdě trochu to stravuji do teď. Byl nutný až takový? ale zas by to jinak bylo pruhledné a tuctové..... Ve své troše šílenosti přemýšlím nad dveřmi....co kdyby to tak mohlo fungovat..... no..... co jiného než přátelé hurá do čtení

evin84
10.12.2017 5 z 5

Super kniha,úplně mě vtáhla do děje ale ten konec mě překvapil.

Kája95
10.12.2017 5 z 5

Přečteno za dva dny. Řekla bych, že kniha má v sobě hned několik žánru. Děj, zápletka i vyvrcholení stojí za to.

niknikita
08.12.2017 5 z 5

Nenechte se mýlit názvem a pokud se budete náhodou trochu nudit, překonejte to. Budete odměněni a tuhle knihu nepustíte z ruky jenom tak.A nadlouho ji budete nosit ve své hlavě, protože ...ale to bych mohla prozradit víc, než chci.Čtěte a užívejte si to a hlavně, jak je psáno na zadní straně obálky, nevěřte ničemu.

HaHa11
06.12.2017 2 z 5

Očekávala jsem thriller, ale byla to ... dejme tomu, dost velká duchařina. Začátek slibný, zajímavé střídání vypravěček i časových rovin, ale jakmile se tam objevily "druhé dveře", přestávala jsem tomu fandit. Pořád jsem čekala nějaké přijatelné vysvětlení, ale tohle prostě akceptovat nemůžu. Kniha se mi nelíbila, podobné záležitosti "mezi nebem a zemí" nevyhledávám ani náhodou, z mé strany to bylo prostě šlápnutí vedle. A pokud mohu posoudit - podobnou knihou určitě není uváděná Dívka ve vlaku a ani Manželova žena - motiv manželského trojúhelníku není dostatečným důvodem knihy připodobňovat.

Erzetka
03.12.2017 1 z 5

Čekala jsem pecku, že si sednu na zadek, nicméně za mě dost zklamání. U konce jsem si na zadek sedla, ale ne tak jak jsem očekávala, ze mě dost přehnané.

85098211
01.12.2017 4 z 5

Kniha je od samého začátku výborná a strhující. Až na ten konec! To bylo jako co??? Je sice opravdu nečekaný a překvapivý, ale já jsem byla těžce zklamaná. Představovala jsem si úplně jiné zakončení tak poutavého příběhu. A právě za ten podivný závěr jednu hvězdičku strhávám...

Urbana
01.12.2017 5 z 5

Super.... napětí až do konce a ten závěr.... doporučuji !!!

Ilona
30.11.2017 4 z 5

Kniha má od samého začátku neuvěřitelně rychlý spád, dynamiku, děj každou stránkou graduje a udržuje v napětí, kam že se to může ještě posunout. Ale co ten závěr?

fis.rena
25.11.2017 4 z 5

Mno,asi takhle...kniha mě hodně bavila,je to psychologický thriller,četla se sama,ale tak nějak jsem čekala jiný závěr. Takový "normálnější"? :D Nevím,zda je to,čeho se v knize dočtete možné,ale je to skutečně šokující a překvapující a "wau efekt" tato kniha skutečně nepostrádá.

LinVa
22.11.2017 4 z 5

Knížka se moc hezky četla, měla spád. Konec zvláštní, ale zajímavý.
Chápu, že pro někoho konec může být degradací celého příběhu.
Za mě ale pěkné .... a na konci jsem si říkala "tak tohle mě ani ve snu nenapadlo" :D

elisa194
20.11.2017 3 z 5

Tak já nevím. Na můj vkus to Adele všechno az moc dobře vycházelo. Ano, zajem co se stane a stalo me hnal dopředu, ale jinak spis průměr. A ten konec byl teda velice nepodareny.

kika 13
14.11.2017 4 z 5

Napínavý příběh až do samého konce.

jasmína
13.11.2017 2 z 5

Opravdu nevěřte této knize, nevěřte tomuto příběhu. Pro některé čtenáře skvělé vyústění a nečekaný (už ale moc překombinovaný závěr), pro některé zklamání, které čekalo mě, ale vzhledem k tomu, že je vše pořádně vysvětleno až v závěru, celou knihu jsem přečetla a do konce příběhu mě vtáhla do děje, jen mě mrzí ten konec.

petula22
13.11.2017 5 z 5

Knížku jsem přečetla jedním dechem. Konec překvapující, šokující, super až do poslední stránky napětí.