Vetřelci komplet - svazek 3

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Třetí svazek kompletní série Vetřelci obsahuje romány: Sandy Schofield – Zrůda Vítejte na bývalé trestanecké kolonii Charón, kde se v labyrintu z podzemních tunelů skrývá hnízdo vetřelců. Profesor Ernst Kleist provádí šílené pokusy a vytvoří vetřelčího křížence, kterého lze ovládat. V tu dobu přijíždí na Charón kapitánka Joyce Palmerová a několik mariňáků. Ti jediní snad dokážou Kleista zastavit. Jedině oni dokážou zarazit profesorův nejšílenější výtvor: vetřelčí zrůdu. S. D. Perry – Labyrint Na vesmírné stanici Innominata vybudoval nechvalně známý doktor Paul Church bludiště tunelů. Church v něm totiž ukrývá výsledky svých posledních pokusů. Jeho cílem je zkřížit člověka s vetřelcem. Plukovník doktor Tony Crespi chce jen jediné – aby mohl s Churchem spolupracovat. Lidé na Innominatě umírají jeden po druhém ve snaze dovést pokus do konce. Jakmile Crespi objeví cestu do středu labyrintu, najde komnatu plnou hrůz... dokáže vůbec najít cestu ven?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/345297/vetrelci-komplet-svazek-3-wKk-345297.jpg 3.719
Série

Vetřelci - Komplet 3.

Žánr
Literatura světová, Horory, Sci-fi
Vydáno, Baronet
Orig. název

The Complete Aliens Omnibus: Volume 3, 2016

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Vetřelci komplet - svazek 3

Přidat komentář
bl4in
včera

Ve třetím svazku jsem našel to co mi hrozně chybělo v předchozím - atmosféru a napětí! Dva příběhy a dvě stanice hrůzy, u obou vám dojde, že vetřelci nemusejí být těmi největšími zrůdami ve vesmíru.

vencamf
24.11.2019

Labyrint mě bavil víc pro svou komornější atmosféru. Celkově však fajn čtení z vetřelčího universa...

ShamanElder
15.12.2018

Člověk by řekl, že téma už bude vyčerpáno, ale opak je pravdou. Sice tyto dva příběhy nejsou tak dokonalé, ale určitě si najdou cestu do srdcí nejen fanoušků, ale i náhodných čtenářů.

Gematria
22.08.2018

Oproti velice slabé vojce je tento komplet na lepší úrovni, kvalit svazku prvního ovšem nedosahuje. První část, zrůda, má nadupaný začátek, a velký potenciál. Autor rozehrál perfektní partii, očividně si však ukousl příliš velké sousto, a nebyl schopný následný složitý děj ukočírovat, dopadlo to poměrně jednoduchým zakončením, pro mě i s odbytým závěrem.Velká škoda, ale i tak, slabší 4*. Druhý díl dějově trochu slabší, ovšem celkem si dařil držet napětí, a jeden netušil, jak to celé dopadne. 3 a půl *

Cryptkeeper
25.04.2018

Bohužel celkem zklamání. Hrozně mi vadil fakt,že "vojáci" už víceméně s výskytem vetřelců počítají,stejně tak jako šílení vědci,kteří s nimy téměř spolupracují a berou je jako něco potencionálně domestikovatelného. Chyběl mi tam ten strach z neznáma,strach bojovat s tímhle neznámem a volit radši ústup,ne je tam zabíjet po desítkách,jak tomu bylo v tomhle svazku..

ThomasRuhe
14.03.2018

Oba příběhy mají stejný námět, vědce kteří dělají pokusy s vetřelci a využívají k tomu lidi.
Zrůda je mnohem akčnější, je zde hodně vetřelců a prakticky neustává boj mezi nimi a vojáky.
Labyrint je naproti tomu komornější a s hutnější atmosférou. Určitě byl výrazně zajímavější.

Israha
26.12.2017

Zatím nejlepší díl série. Rozhodně nejhorrorovější, nasycený tou nezaměnitelnou atmosférou temných interiérů kosmických základen, kde se v koutech skrývá ozubená hrůza, a kde z člověka, který do nich zabloudí, zbyde jen kaluž krve a ozvěna křiku, nesoucí se chodbami. Společným tématem jsou tentokrát šílení vědci, a jednoznačně lépe vyznívá jejich souboj pro toho z novely Labyrint. Ta je vynikající, neodolatelně temná a děsivá, napsaná s citem pro profilaci postav i vykreslení nechutných detailů, a navíc plná docela umně podaných a nepředvídatelných zvratů. Druhá novela, Zrůda, je o něco méně svojská, do děje se přidávají i obligátní koloniální mariňáci a je to o něco více akční, ale i zde tentokrát hraje před kosením armád vetřelců prim stísněná paranoidní atmosféra a aura té správné "gigerovské" bizarnosti. Jedno z nejlepších knižních nahlédnutí do Alien univerza.

Autoři knihy

Kristine Kathryn Rusch
americká, 1960
Dean Wesley Smith
americká, 1950
Stephani Danelle Perry
americká, 1970

Kniha Vetřelci komplet - svazek 3 je v

Právě čtených2x
Přečtených24x
Čtenářské výzvě1x
Doporučených1x
Knihotéce50x
Chystám se číst12x
Chci si koupit7x
dalších seznamech1x