Velká kniha Crowleyho tarotu

Velká kniha Crowleyho tarotu https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/131002/bmid_velka-kniha-crowleyho-tarotu-aT9-131002.jpg 4 19 3

Praktické využití starověkých vizuálních symbolů Kniha mimo jiné nabízí: rozbor moderní a starověké symboliky spjaté s Tarotem, dosud nejpodrobnější popis 78 karet Thothova Tarotu, souvislosti karet s duchovním zráním člověka, nově odhalené vztahy mezi jednotlivými kartami, nové způsoby vykládání karet, návod k vizualizaci a meditaci s kartami Velkých arkán, návod k výpočtu tarotového horoskopu, informace o původu a historii Tarotu.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Synergie

The Tarot Handbook , 1997

desert.fox
20.07.2019 1 z 5

Na mne až moc jednostranně psychologizující.

tomas2002
15.03.2017 2 z 5

K této knize jsem se dostal v podstatě náhodou. Nutno říct, že jsem člověk čistě materialisticky založený, který nevěří na věštění z karet apod. avšak v tomto případě ona zvědavost vyhrála. Knihu jsem si pořídil hlavně díky rozboru starověké symboliky, neboť historie mne velmi zajímá a z části můj zájem ukojila. Jak jsem tedy psal výše, nemohu soudit knihu po oné "duchovní" stránce, či jakékoli jiné..., ale pouze po stránce historické. Takový průměr - řekl bych.

Varvara
10.06.2013 4 z 5

Na tomhle souboru jsou podle mě nejlepší karty, které jsou velké (sice se hůř míchají, ale obrázky líp vyniknou). Mág je tu jeden a klasická bílá a černá karta chybí (to je ale asi samozřejmé, protože momentálně sady s černou a bílou kartou vůbec nejsou k sehnání). Co se týká knihy, v něčem mi vyhovuje, v něčem ne. Jako základ k tomuhle tarotu slouží prostě přímo Crowleyho Kniha Thothova, ostatní knihy jiných autorů už jsou (pochopitelně) zatíženy jejich poznatky, znalostmi a představami.

tarot

Angeles Arrien