Velká kniha Crowleyho tarotu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Praktické využití starověkých vizuálních symbolů Kniha mimo jiné nabízí: rozbor moderní a starověké symboliky spjaté s Tarotem, dosud nejpodrobnější popis 78 karet Thothova Tarotu, souvislosti karet s duchovním zráním člověka, nově odhalené vztahy mezi jednotlivými kartami, nové způsoby vykládání karet, návod k vizualizaci a meditaci s kartami Velkých arkán, návod k výpočtu tarotového horoskopu, informace o původu a historii Tarotu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/131002/velka-kniha-crowleyho-tarotu-aT9-131002.jpg 4.413
Žánr
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno, Synergie
Orig. název

The Tarot Handbook, 1997

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Velká kniha Crowleyho tarotu

Přidat komentář
desert.fox
20.07.2019

Na mne až moc jednostranně psychologizující.

tomas2002
15.03.2017

K této knize jsem se dostal v podstatě náhodou. Nutno říct, že jsem člověk čistě materialisticky založený, který nevěří na věštění z karet apod. avšak v tomto případě ona zvědavost vyhrála. Knihu jsem si pořídil hlavně díky rozboru starověké symboliky, neboť historie mne velmi zajímá a z části můj zájem ukojila. Jak jsem tedy psal výše, nemohu soudit knihu po oné "duchovní" stránce, či jakékoli jiné..., ale pouze po stránce historické. Takový průměr - řekl bych.


Varvara
10.06.2013

Na tomhle souboru jsou podle mě nejlepší karty, které jsou velké (sice se hůř míchají, ale obrázky líp vyniknou). Mág je tu jeden a klasická bílá a černá karta chybí (to je ale asi samozřejmé, protože momentálně sady s černou a bílou kartou vůbec nejsou k sehnání). Co se týká knihy, v něčem mi vyhovuje, v něčem ne. Jako základ k tomuhle tarotu slouží prostě přímo Crowleyho Kniha Thothova, ostatní knihy jiných autorů už jsou (pochopitelně) zatíženy jejich poznatky, znalostmi a představami.

Doporučujeme

Čtyři dohody
Čtyři dohody
Pátá dohoda
Pátá dohoda
Miluj svůj život
Miluj svůj život
Jak si správně přát
Jak si správně přát

Štítky

tarot

Autor a jeho další knihy

Angeles Arrien
americká, 1940

Podobné knihy

Kniha Velká kniha Crowleyho tarotu je v

Právě čtených1x
Přečtených21x
Doporučených1x
Knihotéce25x
Chystám se číst3x
Chci si koupit4x
dalších seznamech1x