Vášnivý svůdník

Vášnivý svůdník https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224283/bmid_vasnivy-svudnik-o9w-224283.png 4 1095 182

Vášnivý svůdník série

Po divokém víkendu ve Vegas, kde zapíjí promoci, vyděšená budoucností, která je jen únikovou variantou, udělá Mia Hollandová nejbláznivější rozhodnutí svého dosavadního života: vyrazí s Anselem Guillaumem - svým sladkým, nemravným úletem - na léto do Francie. Jen tak si trochu... zadivočit. Když za provokací a přetvářkou objeví první nefalšované city, dosavadní nezávazné dobrodružství se začíná rozplývat a Mia se musí rozhodnout. Patří do starého života, nebo do toho podivného nového, který se odehrává doslova a do písmene na druhém konci světa?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Sweet Filthy Boy , 2014

Jita160
13.06.2021 5 z 5

Nejdříve svatba a pak až láska?
Proč ne.Baletka a právník,který osud dal dohromady .Za mě krásný romantický příběh.
Vášnivého jsem četla už dřív,ale je to jak s Božským...ráda se k nim vracím.

Tereza.Fait
11.05.2021 3 z 5

Ale jo! Ja jsem spokojena. Nenarocne cteni, laska, sex a happy end.

marta14
22.03.2021 4 z 5

Začátek teda takový nic moc... Autorky už napsaly lepší knihy. Konec to však spravil, a i když to nebyla nejlepší kniha, tak se mi to celkem líbilo :).

MilackovaN
18.03.2021 5 z 5

Byli části, které bych nejradši přeskočila, protože mě nebavili, ale čím dál jsem v knize byla, tím víc si mě získala. Hvězda navíc za Paříž, ve které jsem se měla procházet, nebýt té pandemie kolem nás. Jsem ráda, že aspoň takto jsem se tam na chvíli mohla přenést. Těším se na další díly.

Jurajovamaka
28.02.2021 3 z 5

Knižku vrelo odporúčam milovníčkam romantickej literatúry s prvkami erotiky, ktoré majú rady reálne napísané postavy, ktoré sa musia popasovať so svojimi démonmi. Ak k tomu máte rady Paríž, táto kniha je presne pre vás! ❤

Nika30
16.02.2021

(SPOILER) Zamindrákovaná holčička co dokončila vysokou a chce si užít poslední víkend volnosti. Despotický otec v pozadí a trauma z nehody a ze zboření snů. Tak nějak by se dal definovat začátek knihy. Do poloviny jsem se vlastně jen nudila. Samozřejmě ji zachrání dokonalý mladík, Francouz co je dokonalý v posteli i jinde co si ji vezme v opileckém bludu. Ale musím říct že mě posun hlavní postavy bavil a konec jsem ve finále docela hltala. Stejně tak jak jí hltal ten Frantík při každém sexu. Zajímavé rozuzlení

lihate
17.01.2021 4 z 5

Tohle je praštěná, bláznivá, podivná, spontánní, potrhlá, šílená, naivní a svým způsobem dost úchylná knížka. Ale i přesto mi ji nešlo přestat číst. Ten příběh je těžko uvěřitelný ale to je vlastně úplně jedno, při čtení jsem se dost bavila, smála, nic víc, jsem od ní ani nechtěla.

cipperka
13.12.2020 3 z 5

To byla tak nudná knížka, že jsem se musela do čtení nutit. Autorky mě bohužel zklamaly a váhám, jestli si přečtu i ostatní ze série

crazyslunicko
19.11.2020 4 z 5

Ehm po prvních stránkách jsem myslela, že knihu odložím. Nápad na knihu to byl skvělý, ale začátek byl takový nemastný neslaný. Partička holek odjíždí do Las Vegas užít si, než se rozejdou na univerzity. Mia je vždy milá a hodná a nikdy nepřekročí svou komfortní zónu. Proto je v šoku z toho co se v Las Vegas stalo a jak se odvázala. Přesto kývne na Anselovu nabídku odjet s ním do Francie...
Tam se Mia dozvídá, že nejenom ona, nemá vyřešený svůj život.. Líbily se mi ty hry, které hráli. Bylo to zajímavé.

Kristy.Seb
13.11.2020 4 z 5

V životě potřebujeme cíl, stejně jako všichni.

Čekala jsem, že to bude jízda, ale tohle se rozjelo celkem dost.
Mia byla taková sladká panenka, ale obdivuju ji, jak se do toho vrhla po hlavě. Vlastně se jí nedivím, Ansel byl božský. Choval se s k ní jako k princezně.
Příběh byl trosku přitažený za vlasy, ale přečetla jsem to jedním dechem.

knihomolka78
27.10.2020 4 z 5

Nenápadná puťka si vyrazí s kámoškama oslavovat do Vegas a samozřejmě tu sbalí vášnivého svůdníka. Není to úplně originální téma, naposledy jsem tohle četla v knize Rocková hvězda od K. Scott. Jednání hlavních postav je impulzivní a není úplně reálné, ale jsme v červené knihovně… Takže pokračujeme, chytíme se šance a jedeme do Francie. Tím je šokováno okolí, vášnivý svůdník i hlavní hrdinka sama, čtenářky však ne. Viděla jsem velký potenciál s létem v Paříži, ale jako čtenáři jsme z Francie neviděli téměř nic a z romantiky Mii a Ansela taky ne. V knize bylo celkově hodně sexu a nebo čekání na něj. Nicméně čas mezi sexem autorky nevyplnily ničím zajímavým. Oceňuji kostýmy a taky to, že se autorky (nebo možná překladatelka?) vyhnuly výrazům jako kláda, klacek a jiné hrůzy, které se v tomto žánru často vyskytují, ale jinak se sexuální scény hodně opakovaly. Co se týká Ansela, prvních pár kapitol byl velmi zajímavý, ale poté, co se děj přesunul do Francie, pro mě ztratil své kouzlo. Nicméně kdo chce něco nenáročného, co ho zavede do říše snění, pak dostane, co žádá.

kacenka6144
07.10.2020 4 z 5

Něco mezi 3 a 4 hvězdičkami. Není to úplně originální téma (Las Vegas, pití a svatba), ale autorky ho trochu ozvláštnily francouzským manželem a výletem do Paříže. Už se těším na další příběhy téhle partičky. :-)

Aveli
27.09.2020 4 z 5

Tahle dvojka autorek prostě nezklame. Příjemný erotický román s příběhem, u kterého se nasmějete a občas se taky budete červenat. Mě kniha moc bavila a krásně jsem si u ní odpočinula. Jediné, co mi chybělo byl pohled Ansela. Tak jak jsem u autorek byla zvyklá na dva vypravěče.

johana3160
06.08.2020 5 z 5

Prvni co me napadlo je: Roztomile. Kniha ma jen velmi slaby pribeh i kdyz to torzo, je celkem... no skoro originalni:), proste jsem se chvilema musela drzet, abych se nesmala nahlas, ale nejake velke slozitosti nejsou. Polovina knihy je o tom jak poznava Pariz a jak soulozi. Ale je to eroticky roman tak se neni co divit. Kniha a hlavne chlapecky Ansel si me ziskali. Jak jiz bylo receno lehky pribeh na oddech:)

Iva B.
17.07.2020 4 z 5

Zábavné čtení na letní dny. Nic víc, nic míň. A 5* proto, že tahle kniha to prostě splňuje... Lehnout si na lehatko, dat si nějaký drink a jen tak být...

Aja39
25.06.2020 5 z 5

Pěkný příběh o tom že být spontální není až zas tak špatný nápad. Velmi dobře a čtivě napsané.

CiaKawlone
16.06.2020 5 z 5

Tuhle knihu čtu už asi po čtvrté. Byla to první kniha, co jsem od tohoto autorského dua přečetla a uhranula mě natolik, že jsem neváhala, když jsem sahala po dalších. Rozhodně se plánuji k ní ještě vrátit. Možná je to tím, že mě to pojí láskou k Paříži nebo že hlavní postava podle popisu je sakra můj typ. Možná není tak dobrá jako Božský Bastard, ale rozhodně mě uchvátila.

Ivet1990
05.06.2020 2 z 5

Chvílemi mi přišlo jako by to ani nebyla stejná autorka co napsala sérii božský bastard. Nevím dost jsem se nudila. Možná za čas si zkusím přečíst další díl, ale tento díl mě moc nezaujal... Bohužel

Lussy239
31.05.2020 3 z 5

Na tuto sérii jsem se těšila a doufala, že bude stejně dobrá jako série Božský. Neříkám, že knížka byla vyloženě špatná, a že bych se do čtení nějak nutila. Ale určitě jsem ji nehltala tak moc jako předchozí díly ze série Božský. První díl byl slabším kouskem, možná i pro to, že jednání hlavních postav není úplně "reálné". Snad budou další díly lepší.

rajcatko
17.05.2020 odpad!

Proč je tahle kniha tak špatná? Protože to nemělo příběh, hloubku ani dobré postavy. A dokonce ani dobrý sex, což je sakra základ téhle tématiky. Když už to teda chceme číst. Já fakt nechápu, co je tak hrozně super na chlapovi s dolíčky, ale číst o tom celou knihu je tak deprimující, že prvního chlapa s prohlubní ve tváři přetáhnu židlí, jak jsem na to alergická. Dále bych zakázala citoslovce, úplně. Snažila jsem se, ale některé věci jsem přeskákala, nešlo to jinak. Takhle rychle jsem ještě žádnou jinou knihu nechtěla mít za sebou. A aby byla moje kritika kompletní, tohle všechno už jsem jednou četla v knize Rocková hvězda od K. Scott.

láska erotika Francie

2013  81%Božský bastard