Vánoční polibek v Notting Hillu

Vánoční polibek v Notting Hillu https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/393396/bmid_vanocni-polibek-v-notting-hillu-ojV-393396.png 4 196 53

Představte si dokonalý vánoční polibek... Jeho silné paže ji objímají kolem pasu, ona bere jeho tvář do svých dlaní, na milence se pomalu začíná snášet sníh... Isla Wintersová přesně na takové věci vůbec nemá čas! Zatímco její sestra se nemůže nabažit – stále víc a víc – pohledu na zamilované páry v ulicích Londýna, Isla má plné ruce práce, aby zabránila uklouznutí Hannina invalidního vozíku na ledu a aby nepřišla pozdě do své vysněné práce ve stavební firmě Breekers London. Všechno se však změní příjezdem Chase Bryana z newyorské kanceláře. Už se těší, jak se seznámí s Isliným milovaným Notting Hillem, ale jak za nocí přituhuje, nebude Islu stát příliš velkou cenu, aby se zahřála?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

One Christmas Kiss in Notting Hill , 2017

Banni37
21.02.2019 5 z 5

Nádherná procházka ulicemi Londýna, pro ty kdo už jej navštívili, to bude krásná připomínka těch kouzelných míst.

teri1003
14.02.2019 5 z 5

Od autorky už jsem četla Vánoce v Paříži a byla jsem s knihou moc spokojená, takže jsem nějak doufala, že kniha bude dobrá a byla. Příběh, který vás zaručeně dostane do vánoční nálady. Krásný romantický příběh, který se mi opravdu líbil a tím jsem si autorku oblíbila. Jestli hledáte dobrou romantiku, nebo se chcete dostat do vánoční nálady... doporučuji.

HankaHail
09.02.2019 4 z 5

Od této knihy jsem čekala tak přeslazenou romantiku (už podle obálky) až mě z toho budou bolet zuby. Místo to jsem dostala příjemně naladěný vánoční příběh se sympatickými postavami a skvělými narážkami na britskou kulturu.

alzbeta4340
30.01.2019 4 z 5

Pěkná, uměřená romance. On rozvedený otec dvou dcer, ona se stará o invalidní sestru. Až na akci "záchrana Notting Hillu" je to v podstatě uvěřitelné.

pinussilv
09.01.2019 3 z 5

Knížku vezměte do ruky, chcete-li si odpočinout a předem víte, že vše dobře dopadne. Četla jsem ji o Vánocích a nepřekvapila mě ani nezklamala, zkrátka oddychový vánoční polibek.

novakovaterka22
05.01.2019 3 z 5

Knížka mě bohužel zklamala byla asi ještě slabší než Ty letní noci a to mě hrozně mrzí. Od knížky jsem měla docela pozitivní očekávání. A bohužel se nenaplnila. Konec nebyl bohužel o nic lepší, děj se táhnul. Postavy se nevyvíjeli a děj nebyl ničím zajímavý. Možná dvěmi dcerami Chase a sestrou Isly Hannah, kterou jsem si jedinou oblíbila a někdy mi jí bylo líto. Ale čekala jsem víc vánoční atmosféry větší poutavost děje :)

Andynka
23.12.2018 4 z 5

Krásný příběh. Konečně příběh, který se netýká jen dvou zamilovaných , ale má spoustu dalších dějových linek, které celý příběh doplňují. Sympatické postavy... jen by mě zajímalo kolik je Chasovi. ???? Každopádně, kniha moc mile překvapila a rozhodně stojí za přečtení a jsem ráda, že kniha má 408 stran a vše je tak krásně rozvinuté a naivní a všichni jsou překvapivě skoro téměř dokonalý. Ale to k těm vánočním příběhům patří. :-)

veronika0382
18.12.2018 4 z 5

Pokud se toužíte zasmát, oddechnout si od všedních starostí, shonů, podívat se do Londýna, naladit se na tu správnou sváteční vlnu a užít si pořádné romantiky, pak si určitě musíte přečíst Vánoční polibek v Notting Hillu. Protože vás prostě zahřeje u srdce a pohladí po duši… Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

anishta
14.12.2018 4 z 5

Ale jooo, líbilo se mi to. Atmosféra vánoc byla krásná, konec byl milý. A jelikož tam furt jedli nějaké dobroty, tak jsem u čtení měla furt hlad a chuť něco zblajznout.

Safienka
10.12.2018 4 z 5

Pohodový vánoční romantický příběh, který byl čtivý a pohodový. Díky němu se mám chuť podívat na film Nothing hill :D

jahlina
01.12.2018 5 z 5

Skvělý romantický příběh k navození vánoční atmosféry.

Arianne
26.11.2018 4 z 5

Milé, nenáročné, předvídatelné, vlastně i celkem banální, ale na adventní naladění krásné.

LuciKo
15.11.2018 5 z 5

Může obsahovat spoilery: Krásné, romantické pohlazení po duši aneb příběh o tom, že vánoční zázraky se dějí. Moc se mi líbili oba hlavní hrdinové, především tím, jak civilní byli. Žádné zbytečné urážení se - viz první setkání v cukrárně, kdy mě reakce Chase velmi příjemně překvapila, stejně tak Isla, která si udržela nadhled na to, co se plánuje, a nedělala zbytečná dramata. Byla to moc příjemná změna, když poslední třetina knížky není o tom, že čtenář čeká na chvíli, kdy se spolu konečně "ti dva" usmíří a všechno dobře dopadne. A Hannah? Neskutečně silná a pozitivní osobnost. Ideální knížka na zimní večery s čajem a dekou, kdy se necháte unášet na příjemné notě.