Vánoční polibek v Notting Hillu přehled

Vánoční polibek v Notting Hillu https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/393396/bmid_vanocni-polibek-v-notting-hillu-ojV-393396.png 4 196 196

Představte si dokonalý vánoční polibek... Jeho silné paže ji objímají kolem pasu, ona bere jeho tvář do svých dlaní, na milence se pomalu začíná snášet sníh... Isla Wintersová přesně na takové věci vůbec nemá čas! Zatímco její sestra se nemůže nabažit – stále víc a víc – pohledu na zamilované páry v ulicích Londýna, Isla má plné ruce práce, aby zabránila uklouznutí Hannina invalidního vozíku na ledu a aby nepřišla pozdě do své vysněné práce ve stavební firmě Breekers London. Všechno se však změní příjezdem Chase Bryana z newyorské kanceláře. Už se těší, jak se seznámí s Isliným milovaným Notting Hillem, ale jak za nocí přituhuje, nebude Islu stát příliš velkou cenu, aby se zahřála?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

One Christmas Kiss in Notting Hill , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vánoční polibek v Notting Hillu. Přihlašte se a napište ho.

Knihomolka97
04.01.2024 3 z 5

Je to příběh bezesporu pěkný, vánoční atmosféra ale zde tolik cítit nebyla a je taky trochu škoda, že je vyprávěno v er-formě.
Průběh děje se dá rozhodně odhadnout dopředu, ale na odpočinek stačí.

Tebby
28.12.2023 3 z 5

(SPOILER) Knížku jsem si schválně nechávala na vánoční čas, ale teď nevím, co si o ní myslet. Vlastně jsem si tak nějak nebyla jistá po celou dobu čtení. Myslela jsem si, že to bude víc do stylu Kelkové nebo Caplinové... Knížce nemůžu upřít, že je čtivá, stránky hezky plynou... Nicméně mi úplně chyběla jakákoliv chemie mezi Islou a Chasem... Dokonce i mezi Hannah a Rajem. Nelíbilo se mi ani konečné řešení problému. Nicméně dám autorce i další šanci a v mezičase si od ní přečtu další oddechovku. 3,49*

monika0181
21.11.2023 4 z 5

Další z knih od autorky, co se mi podařilo přečíst. Je to něžná romantika, kde je sice zápletka, ale vše se řeší tak plynule a bez velkých emočních zvratů, že to působí až přeslazeně. Ovšem asi mi to nyní sedlo a se čtením jsem spokojená. Co mi u autorky vadí, že lidské a dějové zvraty má v rychlém časovém úseku. Nemyslím si, že je člověk tak rychlé sebereflexe a změn. Na druhou stranu v jiných knihách nám vadí, že to autor protahuje. Takže se asi špatně hledá ta správná míra, co bychom chtěli. Každopádně doporučuji jako oddechové čtení, které Vás pobaví.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vánoční polibek v Notting Hillu v seznamech

v Právě čtených4x