Vánoční polibek v Notting Hillu

Vánoční polibek v Notting Hillu https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/393396/bmid_vanocni-polibek-v-notting-hillu-ojV-393396.png 4 196 53

Představte si dokonalý vánoční polibek... Jeho silné paže ji objímají kolem pasu, ona bere jeho tvář do svých dlaní, na milence se pomalu začíná snášet sníh... Isla Wintersová přesně na takové věci vůbec nemá čas! Zatímco její sestra se nemůže nabažit – stále víc a víc – pohledu na zamilované páry v ulicích Londýna, Isla má plné ruce práce, aby zabránila uklouznutí Hannina invalidního vozíku na ledu a aby nepřišla pozdě do své vysněné práce ve stavební firmě Breekers London. Všechno se však změní příjezdem Chase Bryana z newyorské kanceláře. Už se těší, jak se seznámí s Isliným milovaným Notting Hillem, ale jak za nocí přituhuje, nebude Islu stát příliš velkou cenu, aby se zahřála?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

One Christmas Kiss in Notting Hill , 2017

misatrix
11.09.2021 1 z 5

(SPOILER) Tak toto je jedna z nejhorsich knih, ktere jsem kdy cetla. Dostala jsem se k ni v ramci knizni stafety a musela jsem se nutit cist nonstop, jinak bych ji neprecetla. Takhle bezduchou hlavni hrdinku, arogantniho sefika z Ameriky, drzeho postaka, detinskou sestru, trapnou hlavni zapletku a rozuzleni hodne parodie na Indiana Jones jsem jeste nevidela. Navic jsem si nejak nevsimla te romanticke casti... Ten muz ji nazyva "holkou pro vsechno", predstavuje ji tak i svym obchodnim partnerum, najednou spolu spi, ale on ji stale rika "holka pro vsechno" a chce ji zdemolovat domov.

PeťulaV.
24.05.2021 4 z 5

Tak tohle bylo faaajn, moc milá knížka. Nejdřív jsem si připadala divně, číst vánoční příběh teď, skoro v létě, ale co.. A můžu říct, byla jsem tam. Byla jsem v Notting Hillu a cítila se vánočně. Cítila jsem vůni všech těch vánočních dobrot, vůni skořice, svařeného vína i čerstvě upečených vánočních muffinů.. Cítila jsem tu vánoční pohádkovou atmosféru a kochala se všudypřítomnými světýlky a výzdobou.. Cítila jsem dokonce i mráz při večerní procházce bez kabátu.. Cítila jsem vločky sněhu ve vlasech.. Zkrátka, cítila jsem se kouzelně. Je to krásný romantický příběh a přesně jak je napsáno na obalu, příběh, který vás zahřeje u srdce. A mě opravdu zahřál. Ať je květen, nebo prosinec, není to jedno? Mně se kniha líbila moc a určitě doporučuji si ji přečíst. Na navození té pravé vánoční nálady před svátky, nebo klidně teď, před létem.

Miška935
10.02.2021 4 z 5

Kniha mi přišla ze začátku docela zdlouhavá a děj mě nebavil, ale pak mě to chytlo až po nějakých 200 stran mě bavila. Byla milá, hezky napsaná a taky romantická. To je moje. :)

KatkaHutyrová
17.01.2021 4 z 5

Nenáročná, ale velice milá a čtivá vánoční romantika, která Vás nezklame. Je to skutečně tak, jak píší na obálce knihy - příběh, který Vás zahřeje u srdce. :-)
Hvězdičku odebírám za rozvláčnější začátek. Kdyby autorka ubrala 100 stránek, knížce by to naopak přidalo.
Jinak ale nemám co vytknout. Vánoční příběh, ve kterém všechno skončí dobře. :-) Pohlazení po duši.

Malinali
10.01.2021 5 z 5

Dostala jsem knihu k Vánocům, začala jsem hned číst. Romantický pohádkový příběh, vánoční pohoda, šikovná hlavní hrdinka - díky příběhu jsem si prodloužila Vánoce.

Isle se život obrátí zcela na ruby po oznámení emailové zprávy, že přijede nový šéf firmy do Londýna a ona mu má být k ruce při novém projektu...

musivila
04.01.2021 4 z 5

Taková pohádka pro romantické duše, obalená vánoční atmosférou ... milé, sladké, úsměvné :) Cítíte vůni jehličí, svařeného vína, představujete si chuť vánočního muffinu, štípající mráz a sníh ve vlasech … a v poklidu nasáváte s hlavními hrdiny kouzlo Notting Hillu a dalších londýnských památek, protože je vám jasné, že přijde happy end ❤

SPOILER: připomínalo mi to zápletku z knihy Ty letní noci. Tam chtěl vystavět hotelový komplex na pobřeží a zbourat tavernu + další restaurace a obchůdky. A tady zas chtěl vystavět obří hotelový komplex s vesničkou uprostřed Notting Hillu.

Tesset
25.10.2020 2 z 5

Příběh jako takový nebyl špatný i styl vyprávění ušel, ale pro mě to bylo takové suché, mám v tomhle žánru ráda humor a vtip, který mi tady chyběl. Ani postavy mě nijak zvlášť nenadchly. Nemělo to prostě šťávu.

lucakuca
07.09.2020 4 z 5

Cukrbliky, čokoláda, romantika, snění, láska a koledy a sníh a sexy prdelač k tomu. Hou hou hou!

cukrovka
01.07.2020 4 z 5

Příjemná a čtivá romantická oddechovka. Jednoduchý a předvídatelný příběh, přesně to co od tohoto žánru čekám.

vandalindakova
08.04.2020 4 z 5

Od této knihy jsem čekala klasickou romanťárnu, co také jiného, že? Když vidíte název knihy, obálku i anotaci. A neříkám, že jsem ji nedostala, to rozhodně ano. Ale co oceňuji nejvíce, je to, že to není přímočarý bezmyšlenkovitý příběh ve stylu: ah jsou Vánoce, je čas se zamilovat a blablabla…Konec.

Tady se totiž objevilo několik problémů, které hlavní postavy řešily, a tím to dávalo příběhu takový ten vyšší smysl.

Tohle všechno podtrhovala Vánoční atmosféra, která zde byla kouzelně vykreslená a krásně popsaná. Ani moc, a ani málo. No a tou třešničkou na dortu bylo prostředí Londýna. Asi nejvíce mě bavily části, kde Isla ukazovala Chaseovi a jeho dcerám krásy Londýna. Bylo to úplně jakoby jsem se tam vrátila zpátky a chodila tam s nimi.

Takže za mě ano. Moc hezký příběh plný každodenních problémů, Vánoc a romantiky. Romantiku sice příliš nečtu, ale jednou za čas je potřeba. Hlavně kolem Vánoc přece. Umím si představit, že si tuto knihu společně s Posmrtným životem Holly Chaseové přečtu za rok o Vánocích zase.

kudrdlinka
22.01.2020 4 z 5

Knížka se mi líbila, moc hezky se četla a hlavně mi tam byli snad všichni sympatičtí. Je to příjemná romantika s vůní zajímavého jídla, kdy od začátku tušíte jak to asi skončí, ale vůbec mi to nevadilo. Notting Hill mě láká k návštěvě, nebo se musím kouknout aspoň na film :)

Makkys
10.01.2020 4 z 5

Krásný Vánoční příběh, který vás krásne naladí na tu vánoční atmosféru.
Pěkné oddechove čtení,krátké kapitoly.
Příběh moc pěkně napsaný, kniha mě dala přesně to co jsem od ni čekala.

evismaior
30.12.2019 4 z 5

75% - V rámci žánru červené knihovny jsem dostala víceméně to, co jsem očekávala. Hlavní hrdinka Isla s láskou ke své domovské čtvrti Notting Hill, pro který by si šla lehnout i před bagr, byla vcelku sympatická, stejně jako její sestra na vozíčku a ostatní místní figurky. No a hlavní hrdina Chase se celkem roztomile přetvořil z racionálního obchodníka a zaměstnaného otce dvou dospívajících dcer v citlivého člověka, který nachází porozumění jak ve čtvrti, kterou chtěl původně zbourat, tak i v srdci těch, na kterých mu záleží. Od filmu Notting Hill mám sama pro tohle místo slabost, takže bylo fajn se tam díky téhle knížce na chvíli vrátit.

Kuci12
28.12.2019 4 z 5

Je to sladké, jak muffiny z cukrového nebe, ale vlastně mi to vůbec nevadilo. Vánoční Londýn a jeho atmosféra je popsaná dokonale. Začátek mě úplně nenadchl, ale pak už se to četlo samo. Možná to bylo tím, že Vánoce byly za dveřmi a moje sentimentální stránka potřebovala pohádku. Na všechny čeká polibek ve větru :-)

romanka26
22.12.2019 5 z 5

Hezké sladké vánoční čtení :))

pip11
20.12.2019 5 z 5

Je to krásný a sladký příběh z vánočního Londýna, pěkné odpočinkové čtení, které vás dostane do správné adventní nálady. Jako vánoční četbu můžu jen doporučit, stejně jako příběh z Paříže. Velmi se mi líbilo seznámení Isly a Chase v cukrárně :D

LilianaFalcon
16.12.2019 5 z 5

Pro mě milé překvapení, proto dávám nejvyšší počet. Čekala jsem podobnou kýčovitou slátaninu, jako pro mě byl Vánoční tábor, ale tohle působilo roztomie. Trochu mi to připomínalo Kavárnu v Kodani a tomu podobné knížky. Aneb jak velkému byznysmanovi ukázat krásu maličkostí.

Matita310
29.11.2019 5 z 5

Pěkně oddechové předvánoční čtení. Kouzlo Vánoc, pár zamotaných situací, rodinné vztahy... Moc hezké čtení.

Simstr
25.11.2019 3 z 5

Nečetlo se špatně. Takový bláznivý vánoční romantický… Některé situace jsou dost trapný, ALE... no dobrý :-)

Markett
07.11.2019 5 z 5

Moc krásná kniha, příjemná oddechovka. Děj příjemně plynul, postavy byly sympatické, krásné prostředí... moc pěkné čtení. :)