Vánoce v Paříži

Paříž je vždycky dobrý nápad, řekla kdysi slavná herečka Audrey Hepburnová. Už proto, že Paříži se říká město lásky. Tak kam jinam zamířit, když vám láska chybí? Ava s nejlepší kamarádkou Debs se tam vydají právě o Vánocích. Zrovna začalo sněžit, Eiffelovka zlatě září a všude voní svařené víno a čokoláda. Když potkají záhadného fotografa Juliena, který má oči jen pro ni, Ava skoro zapomene na své předchozí zklamání. Jenže jednou si už ale spálila prsty, a tak váhá. Zvlášť když ji proradný expřítel začne bombardovat smskami. Uvěří Julienovi, i když odhalí jeho tajemství? Najde v nejromantičtějším městě novou lásku? Dojemný, vtipný a láskyplný příběh je tím pravým pro správnou vánoční atmosféru....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344329/big_vanoce-v-parizi-PLZ-344329.jpg 3.6186

Vydáno: , Baronet

One Christmas in Paris, 2016

Kniha Vánoce v Paříži

KSarlota

Příjemné odpočinkové čtení s pěknou atmosférou a občas i vtipným příběhem. Ten kdo hledá vánoční romantiku neprohloupí, když sáhne po této knize

tanecnica

Slaďárna od začátku až do konce. Vánoční atmosféra je důvod, proč po knížce sáhnout. Jinak by to byla vážně tuctovka. V období Adventu je to milé čtení, ale určitě se najdou mnohem lepší předvánoční knížky.

kikikrat

Jako oddechové čtení to bylo fajn ale myslím, že kdyby byla kniha o něco kratší vůbec by mi to nevadilo. V knize je krásně popsaná vánoční Paříž. Hlavní hrdinka mi občas lezla na nervy ale příběh byl dobrý.

Spímsknihou

Tak tohle jsem prostě na konec roku potřebovala!

Tato kniha mi nahradila Vánoce. Sníh, vánoční nálada, přátelství a láska. Tohle jsou přesně ty věci, které mi tento rok o Vánocích (a nejen o nich). Ale v téhle knize byly.

Tento romantický příběh mě prostě dostal. Stejně tak i jeho hlavní i vedlejší postavy. A to prostředí!! Paříž je nádherné město a autorka ho nádherně popsala. Měla jsem pocit, jako bych v ní byla.

Tato kniha má prostě všechno. Skvělý děj, který vás zaujme. Skvělé postavy, které vám zůstanou dlouho v hlavě. A skvělý styl psaní autorky, který vám nedovolí se od knihy odtrhnout.

Za mě skvělá oddechovka, která je pro vánoční pohodu ideální. Určitě doporučuji.

Knihomolka97
29.12.2020

Vánoce v Paříži mi doma ležely už nějakou dobu a letos jsem se k nim konečně dostala. Přiznám se, že jsem trošku zaujatá - protože prostě Paříž ❤ - ale mně se to vážně líbilo. Bylo to moc pěkné. Taková milá oddechovka.
Vánoční atmosféra, pařížské památky, zajímavá jídla, sympatické postavy, příjemná romantika i trocha dobrodružství.
Některé části byly ale docela zdlouhavé, kdyby kniha měla třeba o 50 stran míň, ani by mi to nevadilo.
Konec mě hodně dojal. Jsem fakt cíťa. :D

sgjoli
22.11.2020

Slabší 4 hvězdy. Bylo to totiž příjemné čtení s příjemnou (před)vánoční náladou, ale své mouchy to také mělo.
Pokud čekáte milou, nenáročnou knihu, která se vcelku dobře čte, u které si odpočinete, přivede vás na jiné myšlenky a ještě vám třeba navodí vánoční atmosféru, tohle by mohla být fajn volba. Určitě nečekejte nic převratného, žádnou hlubokomyslnou literaturu, která by vám převrátila život na ruby, to vám tahle kniha nedá. Ale jako fajn odpočinkové čtení - proč ne.
Spousta jídla, vánoční atmosféra, Paříž, trochu ztřeštěné postavy, klubající se láska, ale také problémy s rodinou a traumata minulosti, která je třeba urovnat - to vše tu najdete. A dohromady z toho vzešel vcelku fajn příběh, který jsem si nakonec docela užila.
Důvod, proč nehodnotím naplno, je ten trochu těžkopádný začátek, skrz který jsem se musela trochu prokousávat, než se příběh trochu víc rozjel. A ten konec byl i na mne až moc kýčovitý. Ale to je jen otázka názoru a každý to bude vnímat asi jinak. Ale celkově to bylo fajn čtení a před Vánoci - určitě mohu doporučit.

Florindela
29.06.2020

Pěkný příběh z Paříže, vánoční atmosféra z něj moc nedýchala, ale to ani nevadilo, konec hodně dobrý až trochu naivní... nemyslím že se "to" dalo stihnout... Možná jen přemýšlím po česku... Dobře se to četlo, i když v úvodních kapitolách mi docela vadilo autorčino neustálé přirovnávání podobností k někomu či něčemu.

olívoil
24.03.2020

krásný, něžný příběh plný lásky, překvapení...…..a ještě ke všemu v Paříži...……...měla jsem to štěstí, že jsem Paříž navštívila, je to opravdu nádherné město a stojí za to ho vidět...………….ráda bych se tam ještě někdy znovu podívala