Vampýrská akademie: filmové vydání

Vampýrská akademie: filmové vydání https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216355/mid_vampyrska-akademie-filmove-vydani-216355.jpg 4 2403 320

Speciální filmové vydání bestselleru, který míří do kin! Úvodní díl série vychází doplněný o unikátní fotografie z natáčení. Úžasný dárek pro všechny fanoušky Vampýrské akademie! Morojská princezna Lissa a její nejlepší kamarádka Rose uprchly ve smrtelném strachu z Vampýrské akademie, avšak zanedlouho byly tajemnými strážci odvlečeny zpět...... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Domino

Vampire Academy , 2007

Ameeiz
13.05.2019 5 z 5

Opravdu super serie do které se člověk vžije a hlavně se k ní vrací :) Četla jsem ji asi 5x :)

Hankah265
09.05.2019 3 z 5

Hezké čtení na dlouhé večery.... :)

Kristý1909
10.03.2019 5 z 5

Miluji tuhle sérii. Nejvíc teda první, druhý a třetí díl. Četla jsem jedním dechem a autorka píše velmi čtivě

Ivka14
27.02.2019 3 z 5

Bavilo mě to. Bylo to zajímavé se dostat do takového světa. Rose jsem si oblíbila a už se těším na další pokračování.

veg.petka
10.02.2019 5 z 5

Pravděpodobně kniha, která mě ke čtení opravdu přivedla. Za to jsem jí neskutečně vděčná a nikdy se jí nevzdám a vždy si ji budu pamatovat a milovat její příběh. Celou skvělou sérii i s pokrevními pouty a ostatními knihami od Richelle Mead.

DannyLady
27.12.2018 5 z 5

Kniha mě velice nadchla a našla jsem v ní vše co jsem hledala a mnohem víc. Filmové zpracování se mi líbilo a musela sem vědět jak to bude pokračovat, tak jsem se rozhodla pro knižní sérii. Knihy mě naprosto pohltily a peru to tempem jeden den = jedna kniha. Příběh nabízí nový upíří svět a společnost, která je velice zajímavá a nádherný milostný příběh.

Twinny
27.12.2018 4 z 5

Stejně jako moje spolužačky jsem se i já nechala strhnout módou časopisů. Každých pár týdnů jsem si byla pro nějaký dívčí časák. A v jednom jsem objevila reklamu na Vampýrskou akademii. No musela jsem jí mít.
Sérii doporučuji pro dívky okolo čtrnácti, patnácti let. Ale myslím, že může zaujmout i mladší a starší čtenářky. Jednička je spíše seznámení se se světem Morojů. Další díly se pěkně rozjely.

2013

ArwenEvenstar
17.11.2018 5 z 5

Když jsem knihu před osmi lety četla poprvé, zhltla jsem ji za jeden večer. Od té doby jsem ji četla několikrát a pořád mi připadá stejně skvělá. Není to sice žádná "vznešená" literatura, ale jako oddechová četba je rozhodně bezvadná. Ačkoli je Rose teprve sedmnáctiletá dívka, její odvaha a odhodlání mě asi nikdy nepřestane fascinovat.

Hoshi
03.11.2018 5 z 5

Četla jsem před lety a znovu jsem dostala chuť ponořit se do světa Vampýrské akademie. A stejně jako při prvním čtení jsem byla příběhem nadšená. Oddechové čtení přesně stvořené pro tyto šedivé podzimní dny :)

mazda333
03.11.2018 3 z 5

Dost mě mrzelo, že je to psané tak laciným pubertálním stylem, protože děj nebyl špatný. Kvůli neustálé posedlosti tématy móda-sex-drby jsem protáčela oči častěji, než je zdrávo. Po přečtení jsem si pustila i film, a přestože byl trochu "neuspořádaný" a uspěchaný, tak trefil přesně to, co mi u knihy vadilo - mnohem sympatičtější hlavní hrdinky. Rose s parádním badass humorem a mnohem méně ukňučená Lissa. Nejsou to žádné klenoty literatury ani filmu, ale dohromady to celkem funguje. Takže proč ne.

Ferum
10.10.2018 3 z 5

Zajímavý námět, ale nějak se nemohu rozhodnout, zda se mi kniha líbí nebo ne.
Další díly si přečtu a třeba časem zjistím jaký mám na knihu názor.

MIA-chan
04.10.2018 5 z 5

Nejdříve jsem viděla film a když jsem se doslechla, že je to podle knižky, tak jsem si jí musela okamžitě přečíst. A vůbec mě to nezklamalo!! Doporučuji.

Lethania
02.09.2018 5 z 5

Báječný začátek série o vampírech. Povinnost pro každého, kdo miluje upíry s trochou romantiky. Doporučuji!

Knihomolka10
10.08.2018 5 z 5

Úžasná knížka. Na začátku to bylo trochu zmatené, ale po pár kapitolách se začalo vše vysvětlovat. Knížka je velmi čtivá a kapitoly jsou na můj vkus akorát. Hlavní hrdinku Rose jsem si oblíbila hned, jak jsem začala číst. A Dimitrij je vážně bůh :-D Dávám knize pět hvězdiček, protože podle mě, si je zaslouží.

Janika_
25.07.2018 5 z 5

Naprosto jsem se do této série zamilovala. Klidně bych se k těmto knihám vracela dokola a četla je znovu a znovu.

Denča000
07.07.2018 5 z 5

Kniha je výborná... Má nějaký děj a vtipnou hlavní hrdinku.

Kikulka97
23.05.2018 4 z 5

Vtipná hlavní hrdinka, na první pohled dobře promyšlený svět, llogický vývoj postav. Navíc dvojice Rose + Dimitri, ta nikdy nezklame. Skvělý začátek série.

Laughtubbe
22.05.2018 5 z 5

Tak propagovaná knižní série, že to každého donutila si ji přečíst. Také ji mám doma a nelituji toho. Jde tam vidět přátelství, láska a životní změny. A to vše se děje na střední škole.

bara2004
29.04.2018 3 z 5

K přečtení knihy jsem se dlouhou nutila, jako první jsem viděla fiml a proto jsem se bála, že kniha bude dost podobná (omlouvám se, ale některé herecké výkony jsou opravdu k smíchu). Nakonec jsem, ale knihu přečetla, dočetla a byla mile překvapena. Počítala jsem s tím, že to nebude nějaká mega, extra kniha, ale i tak kniha celkem ušla. Věděla jsem tedy už děj, ale i tak jsem byla schopna podle slov autorky, znovu cítit pocity postav,ke kterým jsem našla hladce cestu a navázat pomyslné spojení s místem dějem. Sérii již předpokládám nebudu dočítát, ale rozhodně na ni budu vzpomínat v dobrém.

SunGalaxi
25.03.2018 5 z 5

Z této knihy jsem byla absolutně nadšená you a taky k tomu nejspíš přispělo to, že jsem si upírů blázen.