Vampýrská akademie: filmové vydání

Vampýrská akademie: filmové vydání
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216355/mid_vampyrska-akademie-filmove-vydani-216355.jpg 4 2420 2420

Speciální filmové vydání bestselleru, který míří do kin! Úvodní díl série vychází doplněný o unikátní fotografie z natáčení. Úžasný dárek pro všechny fanoušky Vampýrské akademie! Morojská princezna Lissa a její nejlepší kamarádka Rose uprchly ve smrtelném strachu z Vampýrské akademie, avšak zanedlouho byly tajemnými strážci odvlečeny zpět...... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Domino

Vampire Academy , 2007

fionKa
11.03.2011 5 z 5

Bezvadná knížka. Bezvadná sága. Není co dodat. xD

Tcica
02.03.2011 4 z 5

Naprosto skvělá knížka. Líbí se mi styl, jakým autorka píše, celkový nápad a samozřejmě Dimitrij :-D

katynais
28.02.2011 5 z 5

Když jsem knihu dostala, tak jsem si myslela, že to bude brack, napodobenina Twilight, ale byla sem mile překvapena, je to moc dobré a velmi čtivé, vtáhne do děje. Takže teď nedočkavě čekám až vyjde poslední díl.:)

Alinore
26.01.2011 5 z 5

Skvělá kniha. Dimitrije si zamiluje snad každý a děj je zajímavý. Tahle upíří sága je nejlepší. Na ní nemá ani Škola noci, ani Upíří deníky a ani Stmívání. Tohle je dokonalý originál + skvělá lovestory. Nejlepší je na tom ta zakázaná láska. Jen mi trochu vadily vulgarismy. :)