V temnotě

V temnotě https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434144/bmid_v-temnote-gAr-434144.jpg 4 416 122

Druhý případ inspektora Adama Fawleyho od autorky bestselleru Někdo blízký. Při rekonstrukci domu objeví nový majitel v sousedním sklepě polomrtvou ženu s dítětem. Nikdo neví, co jsou zač — žena nemluví, v evidenci pohřešovaných osob je policisté nevedou. Vlastník domu tvrdí, že je nikdy předtím neviděl. Obyvatelé tiché oxfordské ulice jsou v šoku — jak se jim mohlo něco takového stát přímo před nosem? Ale inspektor Adam Fawley ví, že nic není nemožné. A že nikdo není tak nevinný, jak se zdá…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Host

In The Dark , 2018

Mychaela
31.07.2020 4 z 5

Tohle bude "souhlasový komentář" :-D
* Souhlasím, že knížka byla nářez a jízda! Měla spád, byla propracovaná, čtivá, prostě detektivka jako fík!
* Souhlasím, že byla možná až trochu moc překombinovaná
* Ale NEsouhlasím, že první díl Někdo blízký byl lepší... Když už, tak fifty fifty :-D

michaelaaa5
23.07.2020 5 z 5

Naprosto skvělý detektivní thriller plný zvratů. Není co vytknout, tento díl je snad ještě lepší než první díl. Opět perfektní rozuzlení a epilog na konci knihy.

Vladísek
15.07.2020 5 z 5

Perfektní, knize není co vytknout. Příběh plyne svižným tempem, zápletka zajímavá, vyšetřovatelé sympatičtí.

PéEm
10.07.2020

Čtivé, napínavé s vcelku překvapivým rozuzlením. Doporučuju a těším se na další díl.

Sazinek
07.07.2020 5 z 5

Perfektní. Druhý díl s vyšetřovatelem Adamem Fawleym. Adam je sympaťák. Několikrát jsem si říkala, že je mi jasný, jak to je... ale konec mě teda překvapil. Čte se to samo. Líbí se mi prokládáním přepsaných výslechů nebo novinovými články... Za mne 10/10 a těším se na třetí díl :-)

Olous1
04.07.2020 5 z 5

Perfektní, to se prostě četlo samo.Zápletka skvělá, přečteno za den.Tato řada s inspektorem Fawleym je skvělá,tak snad budou mít další díl v knihovně. Za mě doporučuji na 100%.

Janaves
21.06.2020 5 z 5

Super. Napínavé, pořád se něco děje.. Doporučuji.

oolinkaa
17.06.2020 5 z 5

Tohle bylo sakra dobrý. Každou chvíli jsem si myslela , že už vím, jak to všechno dopadne a kdo je teda vrah a viník , a ejhle, všechno je jinak. Nebylo to vůbec překombinované, velmi čtivé a napínavé. Rozhodně doporučuji celou sérii

Toňula
09.06.2020 4 z 5

Ačkoliv první případ inspektora Fawley byl pro mne zajímavější, i tato kniha stála za přečtení díky napětí, nečekaným zvratům, prolínání příběhů nejen podezřelých,ale i policistů, a konečně překvapivému vyústění na závěr.

ladush
07.06.2020 4 z 5

Trochu mě zamrzel závěr knihy, od kterého jsem čekala větší rozklíčování případu. Místo toho spíše odkazuje na fantazii samotného čtenáře a jeho umění číst mezi řádky než na fakta a dostatečné vysvětlení, tak jak bývá u detektivek zvykem.

ArwenAragorn
23.05.2020 5 z 5

Skvělý thriller! Neskutečně dobře se čte, napínavý, osoby jsou brilantně vykreslené, má mistrnou zápletku, neuvěřitelné zvraty. Asi v půlce knihy si myslím, že je všechno vysvětleno. Šeredně se pletu, autorka ještě zdaleka nevyčerpala všechny své trumfy.
A že to bylo poněkud překombinované? Tady mně to nevadilo.
Neváhejte a přečtěte si ho i vy!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
........
Potom se ale ozvou doznívající kroky na schodech a světlo pode dveřmi zhasne.
Dítě se jí v náručí odtahuje a zpěčuje. Pak chlapec propukne v hlasitý pláč.

VeronikaAug
23.05.2020 5 z 5

Opravdu hodně dobré. Čtu různé detektivky, ty od Cary nejsou žádné velké krvaky, příběhy staví na sice už mnohokrát ohranych tématech, ale úplně jiným způsobem. Í když to vypadá, že jde o zápletku ala klasika, můžete si být jisti, že rozuzlení bude originál. Hezky se to čte, nechybí napětí, co se mi moc líbí je jak vykresluje povahy. Povaha je v zivote naprosto klicova, samozrejme ji ovlivni ruzne vlivy, ale s nejakym predpokladem se proste clovek narodi. Za mě autorku moc doporučuju.

martineknatasa
17.05.2020 5 z 5

Tak jsem přečetla už všechny 3 díly. Moc se těším na další. Knihy od této autorky nejdou nedočíst (když je čas tak v kuse).

onyx84
15.05.2020 5 z 5

Paní Hunterová,Vy mi dáváte...opět skvělej příběh s neuvěřitelným koncem...ta knížka nešla odložit, za 2 dny hotovo..."bohužel" jsem začal třetím dílem, takže mě čeká dlouhé čekání na další příběh...

gordon13
15.05.2020 4 z 5

Pěkná kniha, vcelku zajímavá a opravdu nápaditá zápletka, líbilo, těším se na další autorčiny příběhy.

Hope80
03.05.2020 4 z 5

První kniha Někdo blízký byla pecka,tato je slabší,příliš zbytečne dlouhá, někdy ztrácela ve jménech. Čeká mě třetí; Není úniku, tak uvidím...

SmazenaCibule
03.04.2020 4 z 5

Pro mě byla tato kniha bohužel slabší než první díl. Konec byl lehce zmatený, ale přesto to byl bravurně sepsaný případ. Zápletka byla absolutně nečekaná (a pekelně zapletená) a líbil se mi i posun v životě inspektora Fawleyho. Kniha byla čtivá, nemohla jsem ji odložit, dokud jsem se nedozvěděla pravdu.

Hvězdinka
24.03.2020 4 z 5

Čtivé, napínavé, nešlo odložit. Pro mě lepší než první případ.

mapet85
10.03.2020 4 z 5

Moja prvá kniha od autorky a napriek tomu, že je druhá zo série, nevadilo mi to. Príbeh je veľmi zaujímavý a štýl autorkinho písania špecifický a pomerne originálny. Napriek tomu, že kniha nie je rozdelená do kapitol, obsahuje aj prepisy výsluchov a vypočúvaní, nákresy a popisy miesta činu, správy z novín, ktoré s riešeným prípadom súvisia, či smsky. Pre mňa milé prekvapenie, aj keď postavy príliš sympatické neboli a pôsobili skôr chladne. Prípad je ale rovnako zaujímavý a rozuzlenie pre mňa nečakané, takže určite stojí za prečítanie. Nikto proste nie je taký nevinný ako sa zdá. :)

Ver1982
02.03.2020 4 z 5

Nebylo to špatné, ale chvílemi jsem se nudila. Konec nečekaný.