V říši Skalních bytostí

V říši Skalních bytostí https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/4710/bmid_v-risi-skalnich-bytosti-qqn-4710.jpg 4 21 3

Aneta série

Aneta prožila zvláštní sen. Zdálo se jí o skále. Před očima měla místo, odkud ze skalní stěny vystupovala Jaspis. Čím upřeněji na skálu hleděla, tím jasněji ze skalní stěny vystupovala nová tvář. Tentokráte nepatřila Jaspis. Šlo o chlapecký obličej. Zhmotnil se ve skutečného kluka, zaujal posez jako Aneta.

Ann98
27.01.2019 4 z 5

Už jsem to zmiňovala u předchozího dílu, nejsem si jistá, zda měla autorka psát další pokračování. První díl dobrý, pak už mi to přijde jen a jen horší. Připadá mi, že všechnu inspiraci pro tuto tetralogii vyčerpala už v prvním díle (stále se svým způsobem opakuje). Jelikož jsem tuto knihu četla až v pozdějším věku, musela jsem ji brát hodně s nadhledem.

tatafa
07.01.2017 3 z 5

Krásná a velice čtivá kniha. Nicméně mne nezaujala tak, jako ostatní autorčiny knihy. Přesto mohu jen doporučit!

Evik30
04.03.2014

Pěkný příběh pro děti. Kniha je z oblasti sci-fi a dokáže posílit Vaši představivost. Četla jsem ji neteři a moc se jí líbila. Teď se chystáme na další díl. Knihy od Řeháčkové mám ráda, píše moc hezky i když jako školou povinná jsem četla spíše příběhy o prázdninových dobrodružstvím jejích hrdinů nebo dívčí románky než sci-fi, ale i tato kniha dokáže zaujmout. Pálava je pěkný kraj, chráněná oblasta oblast plná vinic. Skály to je taky moje srdeční záležitost.