V ringu

Brooke Dumasová se vždy toužila dostat na olympijské hry. Její sen o zlatu roztříštilo zranění kolene, nyní proto jako fyzioterapeutka pomáhá podobně zraněným sportovcům. Nejlepší kamarádka Melanie ji jednoho dne zavede na zápas v boxu, který jí změní celý život – potká zde slavného zápasníka Remingtona Tatea. Brooke je přesvědčena, že to jediné, co po ní chce, je rychlovka na jednu noc, on si ji ale najme jako svou fyzioterapeutku. Brooke to k Remingtonovi přitahuje, chce ho víc, než kdy chtěla cokoli jiného, on se ale drží zpátky. Remington chce poprvé v životě skutečný, vážný vztah, nejprve ho ale Brooke musí opravdu poznat – i se všemi jeho temnými tajemstvími.

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/184154/v-ringu-v-ringu-184154.jpg 4.1482

V ringu (1.)

Vazba knihy:vázaná s přebalem
ISBN:978-80-7384-845-3

Rozinka28
včera

Remingtona jsem si oblíbila, Brooke mi ke konci už moc nesedla. Knihu jsem přečetla na "pár nádechů" a ráda si ji přečtu znovu, až nebudu mít chuť přemýšlet nad textem a budu si chtít užít čistě emocionálního děje.

elisa194
29.12.2017

Kniha se dobře čte, ale děj je nemastný neslaný, chybí nějaké napětí, zvrat.. čekala jsem něco jiného u knížky, která má tak vysoké hodnocení. Bohužel u me průměr, možná kdyby mi bylo nact, tak se mi líbí víc

mišule5
29.12.2017

Kniha se mi líbila až na ten konec. Ze začátku mi Brooke nevadila, ale ke konci mi její citové výlevy začali opravdu lézt na nervy, až jsem je začala přeskakovat. Kvůli tomu jsem ubrala jednu hvězdičku. Jinak mě kniha bavila a určitě se pustím i do druhého dílu abych věděla jak se jejich vztah bude vyvíjet dál :-)

TerezaMondeková
28.12.2017

JEDNÍM SLOVEM ÚŽASNÝÝÝ! Ani nevím, kde začít. Na první pohled mě naprosto, ale naprosto uchvátila obálka. Je dokonalá. Z té obálky přímo září, že je kniha o dobrodružství, napětí, nebezpečí, napínavosti, lásce, sexu, odvaze, odhodlání, násilí, boxu..., prostě všechno, co tam má být. A k tomu sexy obálka.
Hlavní hrdinku jsem si oblíbila hned na začátku. Podle mě má vše, co by hlavní hrdinka měla mít. A na začátku si ji okamžitě zamilujete a chcete být jí.
Hlavní hrdina to samé. Okamžitě jsem si ho zamilovala, jako ještě nikdy žádného hrdinu.
Celá kniha je naprosto dokonalá. Byla jsem napnutá od začátku do konce. Nemohla jsem se odtrhnout. Knihu jsem dostala k Vánocům a ještě ten den jsem začala číst. Přečteno za tři dny. Musím, ale se studem přiznat, že jsem měla stejně nejradši ty scény, jak spolu byli v posteli. Mám pocit, že tam spolu doopravdy mluvili a Remington se tam otevřel víc, než když spolu mluvili normálně. To spolu komunikovali jenom pomocí písní. Na jednu stranu mi to přišlo originální, ale zase mi to i tak trochu vadilo. Ty scény jsem si musela číst pořád dokola. Knihu na 1000% doporučuji. Sama si ji přečtu ještě jednou. Do dalšího dílu určitě jdu.

witchersbitch
25.12.2017

Ve zkratce-on je magor a ona je uplne blba.. bez deje, jen same opkaovani pocitu a popisu.. bohuzel velke zklamani..

LenysekC
11.12.2017

Už zase se budu zastávat chlapa, ale bože, to byla slepice...
Jinak - o bipolárce jsou i lepší knihy, i v tomhle žánru. Pustila jsem se do ní, protože jsem ji v práci měla po ruce a v počítači naběhly aktualizace. Než skončily, byla jsem ve třetině, tak už jsem ji dorazila.
Ačkoli po těchhle knížkách sahám ráda kvůli takovému tomu jiskření mezi postavami, tady toho prostě bylo moc. A pořád dokola. A ještě s neustálým kvokáním o mokrých kalhotkách a břišácích. Ou jé.

29.11.2017

Hrozně hezký odpočinkový čtení, který zároveň ukazuje na to, že ve vztahu může být i velká překážka, ale když člověk chce, tak se dá snadno překonat.

IvankaM
26.11.2017

Všechny knihy od spisovatelky jsem si koupila za 79 Kč, takže si moc stěžovat nemůžu.
Námět skvělý. Strašně se mi líbí, že se spisovatelka rozhodla psát o biopolární poruše, protože přesně takhle se to dostane do hlav lidí a to je třeba.
Ale ten styl psaní? Nezlobte se, ale přijde mi, že to psala 14i letá holka na wattpadu. Ten konec mi přišel už lepší.
A božeee... Brooke si celou knihu stěžovala jak moc ho chce a jak on je nejlepší a co všechno s ní dělá se jenom na něj podívat atd. atd. A to většinou zabralo 3 stránky.
Třeba další díly budou napsané lépe.

dee95
03.11.2017

Od doby co jsem dočetla snad neposlouchám nic jiného než "Iris"aaaa je to skvělé holčičí čtení :)

Mark.
02.11.2017

Byly úseky, kdy jsem z knihy byla nadšená a úseky, které se omílaly stále dokola. Celkově byla kniha podaná čtivě a bavila jsem se.

Kakatja
05.10.2017

No páni, mám chuť začít sledovat box. Remington mě dostal, miluju tyhle složitý kluky. Jeho modré a černé období, to jak se to snažil udělat po svém. Miluju lidi, kteří si vytvoří vlastní pravidla a řídí se jimi - mám to stejně.
Rozhodně první 3 knihy ze série (ty o Remym) jsou super. Grey a Kenna mi moc k srdci nepřirostli.
Čtivé, vtipné, dobrý nápad se seznamem písní.

jani.ruzicko
03.09.2017

ať si říká kdo chce, co chce... mě se to teda líbilo =) fakt dobře se mi příběh četl, čekala jsem na konec a těším se na další díly... =)

Evule114
29.08.2017

Prostě skvělé, četla jsem knihu jedním dechem. Už jsem u třetího dílu :-) a hltám každou stránku :-)

ardeas
27.05.2017

Nečítala som ju celú, ale popri tretej knihe ako rozšírenie pohľadu, no čo som zbežne videla, nemôžem povedať, že je to nejako dobre napísané. Dala by som to tak za 2 hviezdy...

dyger
14.04.2017

Ze začátku se mi kniha četla těžce, ale po první kapitole jsem se do toho začetla a nemohla jsem jí nějak odložit. Mám doma všechny díly a už teď se na ně moc těším, až si je přečtu.

ElenRiannon
12.04.2017

Příběh takřka žádný a podle mě špatně napsaný. Se stejným materiálem, ale jiným autorem, by se z toho dalo vytřískat více. Štvalo mě, že hlavní hrdinka pořád opakuje ta samá slova dokola, stejné fráze, nepravděpodobný příběh, u kterého nenadejde ani jedna překvapivá situace. Chyběla mi tam nějaká hloubka postav, rozhodně jsem nesoucítila ani s jedním, i když oba dva měli své problémy. Možná na tom další díly budou jinak, ale teď to nebudu zkoušet.

Tess.dd
05.04.2017

Je to jedna z nejlepších trilogiích, které jsem četla. Čtu jí po několikáté a bych mohla pořád dokola. Remyho jsem si zamilovala jak nejvice to šlo. Tahle kniha píše o tom co se může doopravdy stát v životě. Že všechno není dokonalé. Někteří si stěžují, že je tam moc sexu, ale když je to ženský román, tak co čekáte?!
Zasmála jsem se i si docela zabrečela. Je to úžasná kniha a za sebe rozhodně doporučuji.

Makulka1992
15.03.2017

Občas mě některé komentáře fakt zaráží... ,,Zapletka nebyla žádná,, ,,Byla taková a maková,, ,,Moc sexu,, .... Já teda nevím ale když šahám po serii která je určena pro ženy a je řazena jako román,kde je častý sex a 4 stránkové vyprávění o něm,tak asi těžko můžu očekávat zapletky,, typu detektivek ne???!!! Za mě celou serii od prvního dílu V Ringu až po dil Ve Víru Rocku doporučuji. Za mě tam totiž ,,zápletky,, byli.... Remy toho nešlo si nezamilovat ať už v černi nebo v modři.... Greyson ala ,,drsny,, hoch no pani ktera by ho nechtěla a Mckenn,tohk jsem si postupem času taky oblíbila...

Co se týče Brooke tak tam jsem si občas trhala vlasy a říkala si prooooooč ale zase se s Remym doplňovali a on byl pro ni ten princ na černém koni ;) Jinak hned na uvod knihy v undergroundu si jí všimne když ona sedí někde bůh ví kde :D Ale tak Remy má prostě dobrý oko a asi s osvícenýho ringu vidí i do poslední řady :D...

Melanie to byla takova sladká naivka,než jí všechno došlo už jsem věděla v jakym průšvihu bude příště :D ale jako kamošku bych ji brala ;) :D

Pandora noooo to byla uzavřená skříňka.... Byla to jediná holka díky který mi v celý serii ukápla slza ;)

Za celou serii davám 5 hvězdiček a vřele doporučuji.... Takže těm kdo tam maji malo ,,zápletek,, :D a nemělo to pro ně ,,děj,, a bylo tam ,,mooooc,, sexu by měla autorka říct jen jedno ,,SORRY JAKO,, :D

susinka
19.02.2017

Tak tohle mě moc nenadchlo, pořád ho jen obdivovala a i mi vadila výbušná povaha Remiho.
I druhou jsem četla, ale nedočetla.

Karin_Kim55
07.02.2017

Mám chuť tuto knihu zahodit. Upřímně mě vůbec nebaví. Čekala jsem něco úžasného, dle komentářů, ale tohle je opravdu pro nenáročné čtenáře, kteří nad tím nijak neuvažují.
Hrozně se mi líbil ten nápad - on boxer a ona jeho fyzioterapeutka - pak se z ní vyklube malá puberťačka, která je udělaná jen z toho, že se na ní podíval.
Rozhodně jsem očekávala něco víc. V knihkupectví jsem si přečetla první dvě strany a zalíbilo se mi to, nakonec mě to vážně zklamalo. (Ještě že byla ve slevě, jinak bych ji asi musela jít vrátit.) Na nějakou chvíli ji odložím, nemám tušení zda se k ní opět vrátím a konec mě donutí změnit názor.
Ted jsem si uvědomila, že je to tak trochu jako parodie na Krásná katastrofa (Jamie McGuire). Podobné profese a prostředí.
Je možné, že když jsem si přečetla celou sérii Bratrstvo černé dýky, které je kvalitně napsané, autorka očividně ví, o čem píše, nejsou to jen samé zamilované řečičky o tom, jak ona ho chce a on chce jí.
Rozhodně tuto knihu nedoporučuji. Když mě kniha nezaujme ani v půlce (pokračovat v četbě je akorát utrpení), tak je něco špatně.

janelka2
29.01.2017

Knížka se mi fakt líbila.Seper námět.Hlavní hrdinové sympatičtí.Jediné co mi vadilo bylo neustále se opakující popisy nadrženosti hlavní hrdinky.A pak dlouhosáhlé popisy sexu.Ale další díl si přečtu, jsem zvědavá co bude dál.

Adelaine.adel
06.01.2017

Musím říct,že toto je ta nejstupidnějši kniha kterou jsem četla. Vubec nechapu proč má tak dobré hodnoceni! Ze začátku to vypadalo celkem slibně,ale potom? Chování hlavní hrdinky mi vadilo asi ze všeho nejvíc.Jednoduše byla hloupá! Popisovaní jejich pocitů stálo také za nic.Všechno je jasné hned od záčátku.Většina "scének" byla nudná! A zápletka? Dost slabá. Vůbec nechápu pro koho má být tato kniha určena. Jestli pro nějáké malé puberťačky? Každopádně ji vůbec nedoporučuji.

Adi.h
28.11.2016

Přišlo mi to jako ztráta času. Podle hodnocení jsem nečekala, že to bude tak povrchní, prvoplánové, nereálné. Nebavilo mě to číst, nelíbily se mi hlavní postavy a celkově, jak je kniha napsaná.

cukrovka
07.09.2016

Příjemné čtení, ale občas mi vadily některé slovní obraty a neustále se opakující popis nadrženosti hlavní hrdinky. Remy byl zajímavý i přes své majetnické sklony. Oceňuji, že je zde i závažnější téma - bipolární porucha.

beruzzka
16.08.2016

Tohle byla vážně chyba a nechapu, proc ma kniha tak dobre hodnocení. Radeji pisi komentar hned po precteni, protoze za dva dny mi tento stupidni pribeh splyne se vsemi podobnymi.
Vse zacina relativne dobre, jako Krasna katastrofa, na zapase. Ale zbytek je proste jedna naivni blbost za druhou.
Jako vzdy je ona pitoma a on sexy a bohaty a i pres to ji chce. Autorka se asi snazila priblizit ctenarkam, jine nez ty pitome tuto knihu neoceni.
Zapletka je tak jasna az to neni hezke. Jestli cekate nejaky, aspon jeden boze!!!, monent prekvapeni tak se nedockate. Vse je jasne a hned na konci knihy vas ceka happy end, coz he dobre, kdyby to koncilo otevrene, jako ze by melo, kdyz bude dalsi dil, stejne bych dal necetla.
Sexualni sceny jsou nuda a to jak se Brook celou dobu rozplyva nad jeho telem je snad jeste nudnejsi.
Kdyby vas protahovany konec, kdy asi 3x znovu vysvetluji co ze se stalo a jak moc se miluji nudil, klidne to preskocte, uz se tam nic nestane.

Dindi
13.07.2016

Už nikdy víc... Stupidnější knihu jsem snad nečetla. Hlavní hrdinku bych pleskla snad pokaždé, když škemrala o sex. Ani jednu postavu jsem si nedokázala oblíbit a nebýt alespoň trochu přijatelného konce, dám jednu hvězdičku.

Baraliska
25.06.2016

Knížka, kterou jsem si zamilovala hned na první pohled.

kumibo
19.05.2016

Úžasná kombinace undergroundu s psychickou poruchou. Remy byl úžasný jak v modří tak i v černi. Brooks jako odepsaná sportovkyně byla též úžasná, ale možná okolo té její nevydařené kariéry to mohla spisovatelka trochu okořenit. Mojí nejoblíbenější části je asi jejich společný trénink. Knihu vřele doporučuji.

SelkaNika
09.03.2016

Pohádka s příměsí psychické poruchy a sexu s předvídatelným, ale zajímavým koncem. Nebylo to špatné, ale nebyla to ani pecka. Musím ale ocenit propojení knihy s hudbou, a některé vtipné pasáže, které aspoň nachvíli přebili jednostranné úvahy hlavní hrdinky.

esussi
01.02.2016

On potřebuje psychologa, ona potřebuje sex. A abych nezapomněla, jsou si předurčení k věčné lásce. Ohrané a předvídatelné, ale číst se to dá.