V pasti lží

V pasti lží
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368180/bmid_v-pasti-lzi-5jt-368180.png 4 2528 2528

Psychologický thriller autorky bestselleru Za zavřenými dveřmi! Cass si konečně dala svůj život do pořádku, je šťastně vdaná a pracuje jako učitelka. Jedné deštivé noci se ale na neosvětlené lesní cestě stane něco, co jí převrátí život naruby. Paralyzovaná výčitkami zapomíná, kde nechala zaparkované auto, jestli si vzala prášky nebo že si domluvila schůzku. V hlavě má jen zmatek a mrtvou ženu, kterou možná mohla zachránit. Je blázen? Nebo si s ní zahrává její mysl?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

The Breakdown , 2017

Dobby888
08.02.2019 3 z 5

Na jednu stranu se kniha četla velmi dobře na druhou stranu mi často vadilo chování hlavní postavy. Nicméně i přes to negativum s hlavní postavou jsem četla dál a dál, jelikož jsem přes to všechno chtěla znát ten důvod, proč se děje co se děje. Každopádně autorka umí psát velmi poutavě.

dencazrnu
07.02.2019 5 z 5

Tak tohle byl hukot. Za mě jednoznačně lepší, jak Za zavřenými dveřmi. I když třeba tušíte, jak kniha dopadne, pořád tomu do poslední stránky nechcete věřit. Byla jsem opravdu napnuta celou knihu a nemohla jsem jí odložit. Přečteno jedním dechem za jeden den :) Opravdu tleskám a po dlouhé době pořádný thriller.. doufám, že autorka napíše i další knihy, protože se mi skvěle čtou její díla :)

zdenkapt
06.02.2019 5 z 5

Perfektně napsaná , oddychová kniha. Přečetla jsem ji jedním dechem za den.
Ale zklamal mě konec, trochu přitažené za vlasy... Nicméně knihu doporučuji.

Termina
05.02.2019 4 z 5

Na začátku jsem měla trochu problém s paranoidní hlavní postavou knihy. Rozuzlení a závěr pro mě za sto bodů k plusu :)

barusak1
03.02.2019 5 z 5

Skvělá kniha, doporučuji

Leniii
02.02.2019 5 z 5

Bomba!! Fakt super knížka :)

veronika6268
01.02.2019 4 z 5

Kniha sice napínavá je, ale oproti autorčině prvotině podstatně slabší. Děj se nepříjemně táhne, dal by se asi zkrátit na dvě třetiny, ne-li na polovinu. Ale mrazivé napětí a tlak na hrudi kniha umí... :-)

Aknel26
29.01.2019 4 z 5

No páni! Příběh Cass mě do sebe doslova vcucnul, takže jsem knihu přečetla za dva dny a jednu noc. Nebylo to úplně originální a moc se mi nelíbilo, jak rychlé nakonec bylo rozuzlení, ale jedno autorce upřít nelze - krátké kapitoly jsou geniální tah! Člověk přečte jednu, chce knížku odložit, ale pak si řekne: No co, vždyť další kapitola má jen šest stran, to ještě dám. A už čte další a další a najednou je jedna v noci... Cass mi byla sympatická a prožívala jsem s ní každý den - na rozdíl od ní jsem vytušila KDO a částečně i PROČ, ale JAK, to byla ta záhada, za kterou jsem se hnala kupředu!

Merynkaw
28.01.2019 3 z 5

Paranoia hlavní postavy mi lezla na nervy, byť jsem knihu četla rychle, nějak nevědomky mě příběh štval. Závěr byl rychlý a zabral všeho všudy 10 stránek. Zajímavá pointa příběhu, ale nešťastně napsaná.

Ajvi
27.01.2019 1 z 5

Velké zklamání, škoda, že tohle už tu bylo. Od začátku mi byl jasný konec, ale i přesto jsem knihu dočetla. Na konci na mě však žádné překvapení nečekalo.

dagusa
25.01.2019

Knihu jsem precetla jednim dechem,napinava do posledni strany.

Verisvlckova
25.01.2019 5 z 5

Nemám co dodat - perfektní

Termina
23.01.2019 4 z 5

Hlavní hrdinka mi víc než půl knihy lezla vyloženě na nervy.. ufňukaná nána .. ovšem konec mě překvapil a tím se kniha z mínusu dostala nakonec k plusu :)

lenik284
23.01.2019 5 z 5

kniha mě velmi bavila

aginecka
23.01.2019 3 z 5

I když je hrdinka většinu knížky na zabití, stejně chcete vědět, co bude dál a jestli už ji ten další průšvih konečně položí. Velmi čtivě napsané. Ale body dolů za předvídatelnost. Dost mě zklamalo, že ten, koho jsem podezřívala od první stránky, to vážně udělal…

Čtenářka29
22.01.2019 5 z 5

Stejně jako knihu Za zavřenými dveřmi jsem i tuto měla za jeden den přečtenou. Pořád jsem knihu nemohla odložit a četla dal. Knihu doporučuji.

JajaCZ
19.01.2019 3 z 5

Kniha ma naozaj bavila, i keď som si chvíľami hovorila, že by som Cass už nakopala do prdele a nebola taká trpezlivá ako jej okolie. Ale pri rozuzlení som pochopila, prečo sa správali tak tolerantne. Samozrejme má kniha svoje mušky, neuveriteľné náhody a nereálnosť, preto som dve hviezdičky odobrala, ale myslím, že na čtivosti a tom, že vás kniha bude baviť, to rozhodne neuberá :)

lenysek69
17.01.2019 4 z 5

Kniha mě opravdu dost bavila. Sice déle trvalo než se tam začalo něco pořádně dít, ale druhá polovina knihy je masakr.. Konec šokující a překvapivý. Knihu doporučuji.

jana1941
17.01.2019 5 z 5

Velmi dobře napsaná kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout. Super!!!

pavpaz
14.01.2019 5 z 5

Opět skvěle napsaná kniha! Nemohla sem přestat číst. Trochu sem od začátku věděla, kdo v tom má prsty, ale závěr mě překvapil. To jsem nečekala. Těším se na další dílo od této skvělé autorky.