V Kalábrii

Proslulý autor Posledního jednorožce přichází s novým, nádherně odvyprávěným příběhem o jednorožcích, bájí vhodnou i pro naši nejžhavější současnost. Claudio Bianchi žije už řadu let v osamění na svahu malebné Kalábrie v jižní Itálii. Drží se svých zažitých způsobů, cítí podezíravost vůči cizím lidem a odjakživa se vzpírá změně; nejraději se věnuje práci na svém statku a psaní poezie. Jednoho chladného rána se však na statku objeví neuvěřitelný návštěvník, jakoby přelud ze snů. Když mu Claudio přijde na pomoc, svým laskavým činem uvrhne svůj svět do chaosu. Najednou musí odhánět zvědavce, dotěrná média a ještě zlověstnější živly. Lyrický, poutavý a duchaplný román příběh V Kalábrii je jen dalším potvrzením přetrvávajícího postavení Petera S. Beaglea jako jednoho z nejosobitějších autorů fantasy literatury....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/354693/v-kalabrii-IJ1-354693.jpg 52
Originální název:

In Calabria (2017)

Žánr:
Romány, Fantasy
Vydáno:, Argo
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Přidat komentář
tonysojka
13. listopadu

Ach jo,tady by každý superlativ byl urážkou autora.Takhle se má psát.Takhle se mají vyprávět příběhy.Pro takové knihy má život smysl.

piquillio
05. listopadu

Kniha křehká jako měsíční světlo. Dlouho jsem ji vyhlížel a moc se těšil. Tohle není knížka do autobusu, na rychlé zhltnutí. Ta se musí procítit.


Autor a jeho další knihy

Peter S. Beagle

Peter S. Beagle
americká, 1939

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených1x
v Přečtených2x
v Knihotéce4x
v Chystám se číst11x
v Chci si koupit10x
v dalších seznamech1x