Upírí princ

Upírí princ https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/70462/bmid_upiri-princ-b8z-70462.png 5 498 19

Příběhy Darrena Shana série

Šieste pokračovanie hororových príbehov o poloupírovi Darrenovi Shanovi. Pri nemilosrdných skúškach spôsobilosti stať sa plnohodnotným upírom si Darren myslel, že už ho nič horšie nemôže stretnúť. Do Upírskej hory však prenikli nepriateľskí upiráti, aby naplnili proroctvo príchodu Pána upirátov. Schyľuje sa k smrtiacej bitke. Ani v tejto zúfalej situácii sa však Darren nevzdá a urobí všetko preto, aby odvrátil skazu upírieho klanu.... celý text

Literatura světová Horory Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

The Vampire Prince , 2002

Luigi1
24.02.2021 5 z 5

Tento díl jsem si opravdu užil.Moc se mi líbil,vřele doporučuji.

hnilda3
14.10.2020 5 z 5

Perfektní, jako všechny díly.

Ailee
23.09.2018 5 z 5

Rychle, akční, napínavé a přečtené za necelé tři hodiny! Smutný konec vystřídal vtipný závět. Líbí se mi, jak se Darren vyvíjí. Alespoň duševně, když tělesně se chudák trochu "zasek"

gabice4
18.02.2018 4 z 5

A všechno dopadlo ve prospěch Darrena a tak to má být....... Je mi líto osoby, která zemřela v boji a se ctí, ten kdo četl určitě ví o kom je řeč a ten kdo bude číst se to dozví

Vincenzoci
25.06.2017 4 z 5

Musím říct, že jsem byl nejednou zaskočen dějem i zvraty. I celkové vyvrcholení byl šok! :-)

Dinosaur
08.03.2016 5 z 5

(9/10) Skvělé vyvrcholení "druhé trilogie". Tentokrát tu máme krom nečekaných zvratů a odhalení i zajímavé morální dilema :)

HannaFuchs
05.03.2016 5 z 5

Moje nejoblíbenější série knížek. :) Velmi napínavé, no prostě úžasné. Přemýšlím, že si celou sérii přečtu znova.

Viky007
11.09.2015 5 z 5

Úžasné, úžasné, úžasné! Darrena opravdu obdivuji (jak spisovatele, tak postavu :-D). Udělal hloupost a přesto se vrátil, aby upíří klan varoval.
A konec? Usmívala jsem se jak blbeček a radovala se, že to dopadlo tak, jak to dopadlo :-).

filiptucek
21.08.2015 5 z 5

Zatím nejsilnější a nejnapínavější kniha z celé série. Měl jsem co dělat, aby mi ke konci neukápla slzička.
Jsem poctěn, že můžu číst tvoje knihy, Darrene. :-)

Cryptkeeper
06.08.2015 4 z 5

Další napínavý díl ze ságy Darrena Shana.
Pozvolný rozjed,každopádně v půli knížky jsem už místy snad ani nedýchal,dočetl ještě tentýž večer a byl opět příjemně překvapen:)

radek0635
30.06.2014 5 z 5

Kniha plná zvratů a nečekaných situací. 5*

Edona
22.06.2014 4 z 5

Darren Shan opět nezklamal. Akční a napínavé pokračování. Krásná kniha pro mladší děti. Doporučuji přečíst.

Adam Bartoš
09.02.2014 5 z 5

Tak tento díl byl akční a mě se moc líbil.Tak z této ságy mám přečtené dvě trilogie a to : Upíří krev a nově Upíří zvyky

Issiriana
10.01.2013 5 z 5

Úžasné jako vždy... :) Poplakala jsem si, zasmála jsem se... Prostě Darren :)

PanKérka
08.01.2013 5 z 5

Tak zatím naprosto nejúžasnější díl. Byla jsem strašně napnutá, bylo mi děsně líto pana Hroozleyho a na konci jsem se prostě jen musela tlemit jako blbec radostí. Vážně naprosto bezvadné!

Kate.S
02.12.2012 5 z 5

Úžasný zvrat:) Byla jsem napnutá jako špagát:)

TessDragon
08.10.2012 5 z 5

Darren se nám vrátí zpět na Upíří horu podat svědectví o tom,že Kurda není takový jakým se zdá být,jenže možná,že to nebude zrovna správná věc.Rozhodně doporučuji!Darren Shan je jedna z těch nejlepších a mých TOP knížek od kterých se nedá vůbec odtrhnout!

Buhvico
23.04.2012 5 z 5

Tento díl mě naprosto uchvátil, přečetla jsem to na jeden nádech, nádhera..Pořád jsem byla napnutá jak se knížata rozhodnou o osudu Darrena, a jejich rozhodnutí mě nadchlo :-) Skvěle napsáno :-)

Bytost na cestě
18.01.2012 4 z 5

Náš milý známý Darren Shan v dalším ze svých příběhů :-)