Umíráme na objednávku?

Rakovina není nevyléčitelná nemoc! Jak to, že na ni stále umírá každý 3. člověk? Co se děje v zákulisí zdravotnického průmyslu? Kdo nám lže – a proč? Seznamte se s příběhy ubohé závisti, špinavých intrik a zákeřné podlosti v boji proti obětavé statečnosti, hlubokému lidství a úžasnému hrdinství. Boj, který ještě neskončil. Boj, který se vás týká....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/311555/umirame-na-objednavku-GSd-311555.jpg 4.640
Zdravotnictví
Vydáno:, Akademie úspěchu
Počet stran:90
Jazyk vydání:český
Vazba knihy:měkká / brožovaná
ISBN:978-80-906020-0-7

Kniha Umíráme na objednávku?

Olous1
30.12.2018

Tato kniha není rozhodně žádný odpad(předešlý komentář)...jsou zde moc zajímavé věci. Doporučuji přečíst. A koho tyto věci nezajímají. ...Tak nečíst.

veneta
16.08.2018odpad!

Mě tato kniha nedala nic, očekávala jsem víc než konspirační teorii

hankapimi
26.01.2018

Tak jako se komunistům podařilo zlikvidovat babky kořenářky, bylinkáře a léčitele, tak se novodobým kapitalistům daří posílat do zapomnění přírodně léčitelské znalosti a postupy, bylinkové léky a substance mizí potichu z trhu. Pod záminkou ochrany našeho zdraví se dozvídáme o zákazech a příkazech. Napadne nás :proč ? Proč to dělají? Kdo má z toho prospěch? My to tedy určitě nejsme !!!

harena
23.01.2018

Podtitul "Když se léčba stane zločinem". Velmi dobrá kniha o zdravotnictví a farmaceutickém průmyslu ve světě. Určitě to není konspirační teorie, vidím to kolem sebe. Není to jen o tom, jak se zakazují přírodní léčitelské postupy , o přírodních lécích, které už byly kdysi vynalezeny a s úspěchem používány. Možná si ještě leckdo pamatuje, jak naše ministerstvo zdravotnictví "zametlo" v roce 2001 s naším chirurgem Karlem Fortýnem, resp. s devitalizací, kterou jako léčebnou metodu používal s úspěchem u inoperabilních nádorů. Bohužel, jakmile sdělovací prostředky přinesly zprávu o jeho nadějných výsledcích, zemřel na plicní embolii. http://abicko.avcr.cz/archiv/2001/2/obsah/navzdy-nas-opustil-mudr.-karel-fortyn-csc.-nedoceneny-cesky-chirurg.html .
Kniha je i o tom, proč a jak farmaceutický průmysl podporoval vznik 1. i 2. světové války a jsou tam další a další zajímavé informace, které by si měl každý přečíst. Často se tu Tomáš Kašpar odvolává na informace ve své knize "Nespěchejte do rakve" (další optimistický název :))))). Tu jsem ještě nečetla, jdu si ji koupit a určitě ji půjčím dál. Tuto útlou knížečku, pouhých 90 stránek, určitě doporučuji.

Angelo
19.07.2017

Kontroverzní téma o našem zdraví a farmaceutické společnosti. Velmi zajímavé informace (konkrétní události, jména a místa), chytlavé čtení (čtivé i pro laika) a v neposlední řadě nám otevírá oči. Děkuji autorovi a knihu doporučuji.

Stefi123
10.06.2017

Knihu by si měl každý povinně přečíst ,pokud se aspoň trochu zajímá o zdraví

K4t13
16.05.2017

Vskutku chytlavé čtení, které v sobě ukrývá spoustu zajímavých informací. Za mě mnohem lepší, než první díl. A ty informace mě rozhodně nenechaly chladnou. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí udělat něco pro své zdraví a odmítají sedět se založenýma rukama v koutě.

Eva88
21.03.2017

Knihu doporučuji a už teď posílám do oběhu, ať si ji přečte co nejvíce lidí. Jak níže zmiňuje Jack Bauer, někomu se informace týkající se pharma kartelu mohou zdát jako konspirační teorie, ale kdo se aspoň trošku zajímá o tuto problematiku, ví, že na tom není nic nemožného. Rozdělení na dvě skupiny lékařů - ti, kteří vidí v nemoci zdroj peněz a pacienty si udržují a ti, kteří vidí v nemoci nepřítele, kterého je potřeba porazit. Moc pěkné a výstižné.