Umíráme na objednávku?

Umíráme na objednávku? https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/311555/bmid_umirame-na-objednavku-GSd-311555.jpg 4 63 24

Rakovina není nevyléčitelná nemoc! Jak to, že na ni stále umírá každý 3. člověk? Co se děje v zákulisí zdravotnického průmyslu? Kdo nám lže – a proč? Seznamte se s příběhy ubohé závisti, špinavých intrik a zákeřné podlosti v boji proti obětavé statečnosti, hlubokému lidství a úžasnému hrdinství. Boj, který ještě neskončil. Boj, který se vás týká.... celý text

ANATS
23.01.2024 4 z 5

Přečteno za jeden den.
Dala bych to jako povinnou četbu od 18 let. !!!
Víc k tomu není co dodat.

kristyna.havlov
23.05.2023 4 z 5

Mám ráda knihy od tohoto autora. Tato kniha se mi zatím četla asi nejhůř, doporučuju od auta určitě knihy Nespěchejte do rakve a Chcete peníze? Nechoďte do práce

nevermore3
17.11.2022 odpad!

Třetí knížka od páně Kašpara, co se mi dostala do ruky. Po špatné Nespěchejte do rakve a docela dobré Kruté hře o tvé zdraví, byla tahle nejnudnější. Je v podstatě jen historií stíhání různých pokrokových léčitelů samozřejmě lack of zdroje jako kráva, ale to už jsme u Tomáše zvyklí. Informační embargo je údajně v podstatě na vše, co tu Kašpar Tomáš píše, to přecházím. Sám jsem podporovatelem akupunktury, východní/alternativní medicíny apod.

Ovšem 11. kapitola pro mě byla definitivní rozhodnutím, že si nezaslouží nic jiného než odpad. Burcování, strašení a věty typu: "Chtějí nás odříznout od informací! to si necháme líbit?? Pokud ano, pliveme na hroby svých rodičů!!" atd :) No sranda. Autor si protiřečí, kdy jednou tvrdí, jak v dnešní době jsou všude dostupné informace a už se nedají držet pod pokličkou, protože máme alternativní weby a na internetu najdeme opravdu veškeré informace a druhým dechem dodává, že nás chtějí odříznout od informací a o zpolitizované wikipedii apod. WTF podruhé.

No a nejlepší je konec, kde jako jedno z doporučení, co můžeme udělat je, vystoupit z Evropské Unie a taky šířit tyhle informace :)) Dobrý Tome, to je super.
Perla na konec: "Tak co - budete mít odvahu alespoň doporučit tuto knížku dalším lidem?"

Eh, to Tome, nebudu, ale Tobě bych doporučil, ať se míň zaobíráš konspiracema a politickým podtextem a víc se věnuješ samotné alt. léčbě. Tohle je brak jak Brno. Chudák Brno.

Lucie131313
17.04.2022 5 z 5

Pravdu odhalující kniha, jak to doopravdy je s farmaceutickým průmyslem a hlavně farmaceutickým byznysem. Žijeme ve zhýralé době plné manipulací a lží, lži jsou nám předkládány všude. V médiích, školách i lékařských ordinacích. Smutná doba. Skvělá kniha. Více takových, kteří se nebojí nahlas říci, co mnozí tiše tuší.... Jako bonus se v knize dozvíte i o dostupných léčivých bylinných prostředcích, které jsou na trhu k mání, ovšem pod "skrytou identitou".

ditul
20.02.2022 5 z 5

Úžasná knížečka plná informací, které se v dnešní "covidové" době pomalu odkrývají...
*Výsledek? Ministerstvo konstatuje "naprostou neúspěšnost" a zamlčuje kladné výsledky nemocnice Pod Petřínem, která nepatřila mezi ony 4 kliniky a léčila, ne podle ministerské, ale podle Fortýnovy metodiky. Zatajuje však i to, že nejsilnější argument proti devitalizaci - strach z otravy z odmírající tkáně - se nenaplnil ani v jediném případě!
Používání této metody je doktorům zakázáno pod pohrůžkou odebrání doktorské licence.
Spolupracovníci Dr. Fortýna jsou předvoláni před mocné a je jim zakázáno o devitalizaci poskytovat jakékoli informace.
Zajímavost na závěr.
Když dostane rakovinu váš pes, tak mu devitalizaci podle Dr.Fortýna provést mohou. On ji - na rozdíl od vás - zakázanou nemá.
*Zde také testovali látku, kterou dnes známe pod pojmem "chemoterapie". Látku, která byla vyvinuta z Yperitu, chemické zbraně hromadného ničení, použité v 1. světové válce. Mimochodem - Yperit byla první chemická bobová látka, vynalezená a vyráběná firmou Bayer.

hankabe
28.09.2021 5 z 5

Mám chuť pasáž o celé slavné EU nakopírovat a roznést do schránek. To by bylo spadlých brad..

LivN
07.09.2021 5 z 5

Přečteno za jedno odpoledne. Jelikož byla kniha vydána v roce 2014 a už v té době to bylo takové, tak se ptám jaké je to teď? Ještě horší? Ano, COVID! A lepší to už asi nebude. Pan Kašpar má úžasné knihy a velmi ráda je čtu. Doporučuji dal. Říkám známím tu si musíte přečíst, protože co je v knihách, to na netu, novinách ani ve zprávách na nově či primě nenajdete! To vám veřejně nikdo nepoví. Ale když se tak zamyslím lidé to ani vědět nechtějí. Lidé jsou pohodlní a nechtějí se vzdělávat a zajímat. Mají to svoje. Radši se naočkuji kvůli pivu v hospodě.

militu
19.03.2021 5 z 5

Přečteno za jeden večer. Zajímavá kniha která stojí za přečtení. Jen těch otázek co se člověku, po i během čtení, vyrojí v hlavě. Je to hodně silné. Určitě si co nejdříve přečtu, mnohokrát zmiňovanou knihu "Nespěchejte do rakve". Určitě knihu doporučuji všem.

Lucina88
12.03.2021 3 z 5

Velmi přínosnou informací pro mě byl fakt, že v Norimberském procesu byli souzeni i jiní o kterých se nemluví z řad IG Farben, která vyráběla cyklon B a jiné chemikálie. Nejhorší na tom je, že oni nebyli nijak odsouzeni, po procesu byli zpět dosazeni do funkcí... Šílenost

Olous1
30.12.2018 5 z 5

Tato kniha není rozhodně žádný odpad(předešlý komentář)...jsou zde moc zajímavé věci. Doporučuji přečíst. A koho tyto věci nezajímají. ...Tak nečíst.

veneta
16.08.2018 odpad!

Mě tato kniha nedala nic, očekávala jsem víc než konspirační teorii

hankapimi
26.01.2018 5 z 5

Tak jako se komunistům podařilo zlikvidovat babky kořenářky, bylinkáře a léčitele, tak se novodobým kapitalistům daří posílat do zapomnění přírodně léčitelské znalosti a postupy, bylinkové léky a substance mizí potichu z trhu. Pod záminkou ochrany našeho zdraví se dozvídáme o zákazech a příkazech. Napadne nás :proč ? Proč to dělají? Kdo má z toho prospěch? My to tedy určitě nejsme !!!

harena
23.01.2018 5 z 5

Podtitul "Když se léčba stane zločinem". Velmi dobrá kniha o zdravotnictví a farmaceutickém průmyslu ve světě. Určitě to není konspirační teorie, vidím to kolem sebe. Není to jen o tom, jak se zakazují přírodní léčitelské postupy , o přírodních lécích, které už byly kdysi vynalezeny a s úspěchem používány. Možná si ještě leckdo pamatuje, jak naše ministerstvo zdravotnictví "zametlo" v roce 2001 s naším chirurgem Karlem Fortýnem, resp. s devitalizací, kterou jako léčebnou metodu používal s úspěchem u inoperabilních nádorů. Bohužel, jakmile sdělovací prostředky přinesly zprávu o jeho nadějných výsledcích, zemřel na plicní embolii. http://abicko.avcr.cz/archiv/2001/2/obsah/navzdy-nas-opustil-mudr.-karel-fortyn-csc.-nedoceneny-cesky-chirurg.html.
Kniha je i o tom, proč a jak farmaceutický průmysl podporoval vznik 1. i 2. světové války a jsou tam další a další zajímavé informace, které by si měl každý přečíst. Často se tu Tomáš Kašpar odvolává na informace ve své knize "Nespěchejte do rakve" (další optimistický název :))))). Tu jsem ještě nečetla, jdu si ji koupit a určitě ji půjčím dál. Tuto útlou knížečku, pouhých 90 stránek, určitě doporučuji.

Angelo
19.07.2017 5 z 5

Kontroverzní téma o našem zdraví a farmaceutické společnosti. Velmi zajímavé informace (konkrétní události, jména a místa), chytlavé čtení (čtivé i pro laika) a v neposlední řadě nám otevírá oči. Děkuji autorovi a knihu doporučuji.

Stefi123
10.06.2017 5 z 5

Knihu by si měl každý povinně přečíst ,pokud se aspoň trochu zajímá o zdraví

K4t13
16.05.2017 5 z 5

Vskutku chytlavé čtení, které v sobě ukrývá spoustu zajímavých informací. Za mě mnohem lepší, než první díl. A ty informace mě rozhodně nenechaly chladnou. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí udělat něco pro své zdraví a odmítají sedět se založenýma rukama v koutě.

Eva88
21.03.2017 5 z 5

Knihu doporučuji a už teď posílám do oběhu, ať si ji přečte co nejvíce lidí. Jak níže zmiňuje Jack Bauer, někomu se informace týkající se pharma kartelu mohou zdát jako konspirační teorie, ale kdo se aspoň trošku zajímá o tuto problematiku, ví, že na tom není nic nemožného. Rozdělení na dvě skupiny lékařů - ti, kteří vidí v nemoci zdroj peněz a pacienty si udržují a ti, kteří vidí v nemoci nepřítele, kterého je potřeba porazit. Moc pěkné a výstižné.

stellaria
03.12.2016 5 z 5

Knihu odporúčam všetkým otázky (si) kladúcim čitateľom nespokojným so stavom zdravotníctva, farmaceutickým biznisom, ktorí nechcú byť len zdanlivo bezmocnou figúrkou v ich špinavých hrách a praktikách. Autor popisuje nielen osudy významných objavov lekárov Dr. Gersona, Dr. Rifa, Dr. Hamera, biochemičky Dr. Budwigovej, úpornú snahu farmafiriem a ďalších inštitúcií odpratať ich vynálezy na smetisko dejín, ale zároveň ponúka podnety, ako možno postupovať ďalej, okrem iného napr. volať politikov zrádzajúcich občanov k trestnej zodpovednosti, presadiť zrušenie povinnosti platiť zdravotné poistenie a platiť si starostlivosť tam, kde nám skutočne pomôžu; požadovať od lekárov UZDRAVENIE, nie liečenie, často celoživotné.
Je to ten istý titul pôvodne vydaný v červenom obale, ktorý autor zmenil na súčasný s novou fotografiou, čím vyšiel v ústrety požiadavkám niektorých čitateľov.

Jack Bauer
28.09.2016 5 z 5

Kniha se velmi dobře čte a připadá mě jak konspirační teorie, ale kdo se o to trochu zajímá a dává si souvislosti dohromady tak zjistí, že něco pravdy snad na tom bude. Také už jsem se zamýšlel, proč co je jedovaté dostáváme zdarma a za zdravé věci si musíme draze připlatit. Proč platíme povinné zdravotní pojištění, když stejně za leckterou léčbu si musíme připlatit. A proč mám platit, když doktora nenavštěvuji celá léta, žiji zdravým životním stylem a nemoci neznám? Není vám to divné?
Za většinu nemocí si člověk může sám. Zdraví je v hlavě, ne v lékárně...já to tvrdím pořád a dnes jsem náhodou na DK zjistil, že je to dokonce název knihy:), kterou se chystám číst a i když se asi nic nového nedozvím, přesto se na ni těším.
Další náhoda? Sotva jsem dočetl tuto útlou knížečku, druhý den jsem na internetu narazil na tohle video: http://www.svetkolemnas.info/novinky/zdravi/61-zakazane-leky-na-rakovinu
přitom jsem po ničem nepátral, nehledal to. Takže žádná konspirační teorie, ale pravda slovo od slova!!!

Broskvoš
24.08.2016 4 z 5

Skutečně zajímavé informace, které by mělo číst co nejvíce lidí. Některé jsem znal, některé mi zapadly jako kamínky do mozaiky celkového obrazu světa. Nejsem pesimista, ale realisticky vidím, co člověk člověku ve jménu boha Zisku je schopen dělat - viz i další autorova kniha Nespěchejte do rakve.