Astonishing X-Men: Nadaní

Cyclops a Emma Frostová se snaží znovu rozjet tým X-Men, s jediným cílem - ohromit svět. Ukázat mu, že mutanti bojují nejen za sebe, ale i za normální lidi. Jenže nepočítají s další ohromující novinkou. Vědci objevili lék proti mutantství. Mezi lidmi i rasou homo superior vypuká panika, přátelé se staví proti sobě, a brzy jde o všechno. Zvláště, když do boje vstupuje tajemný Ord... a jeden velmi překvapivý spojenec....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/264557/big_astonishing-x-men-nadani-vic-264557.jpg 4.2113

Astonishing X-Men 1.

Literatura světová, Komiksy, Sci-fi

Vydáno: , Hachette

Gifted, 2004

Kniha Astonishing X-Men: Nadaní

Atak

Příběh super kresba nádherná;)

Atlantis

Po letech jsem si zopakoval Whedonovy X-Meny a jo, pořád je to zábava. Nejvíc oceňuji dialogy postav. Všechno se hýbe organicky, reakce dávají smysl, věříte tomu, že tihle dva spolu právě mluví. Cassaday kreslí krásně, ale ty jeho pozadí mne ubíjí a občas jsem musel listovat o stranu nazpět, jestli jsem náhodou nepřeskočil, protože návaznost panelů občas kolísá.

Marketplace

Další komiksová příloha časopisu Pevnost. Dalo se to přečíst, ale osobně bych jinak po tomto komiksu nesáhl:)

Malarkey

Na tomto komiksu mě překvapilo především to, že střídá pasáže, ve kterých se vůbec nemluví, s pasážemi, kde se zřejmě hlavní postavičky potřebují vykecat, protože obsahují písmo tak malé, že máte co dělat, abyste jej vůbec přečetli. Obrazově je to úchvatné, ale po příběhové stránce nic moc. X-Men je značka, ve které Hollywood filmařsky udělal strašný zmatek a ani já si nedokázal během čtení tohoto komiksu přiřadit cokoliv k čemukoliv, co jsem již dříve viděl.

lassse

Ale jo, dá se to, ale nejsem žádný fanoušek X-Menů. Co opravdu zaujme je kresba, která je někdy až příliš “dokonalá”, což mi kupodivu vadilo.

Kate18
26.10.2020

X-Mani si chtějí vylepšit pověst, tak natáhnou nové uniformy a vydají se zachraňovat nevinné lidi. Ti jsou uvězněni zvláštní bandou, které velí podivný Ord. Nikdo ho nezná, ale brzy ho poznají všichni zúčastnění. V laboratoři byl vyvinut nový lék z mutantského genomu, který má vyléčit mutantství. Ale je to nemoc? Potřebuje léčit? A co když de látka dostane do rukou nepravým lidem.

GoodGames
22.09.2020

V rámci superhrdisnkých komiksov sa jedná o prvú ligu. Asi najlepší X-Menovský komiks, ktorý má kvalitné a svižné dialógy, pútavý príbeh a vystupujú v ňom sympatickí hrdinovia.

KubaHanzelin
14.07.2020

Kresba na kterou je radost pohledět, příběh možná trochu předvídatelný, ale místy dokázal překvapit. Musím říct, že Crew teď ty komiksy sype jeden za druhým, ale je to sakra dobře, je co číst:)

Kniha hřbitova
Kniha hřbitova